Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Patrząc na Twoje klimaty nasuwa mi się film Oko, oglądałeś?



Ja to wolę stare,dobre slashery typu Piątek 13, Koszmar z ulicy wiązów czy Halloween.
 
Shutter,Amityville Horror,1408, (pewnie widziales)



Z Azji the Pulse jeszcze.



Widziales ten serial American Horror Story ? Fajny wkret
 
Martwe-zl_hnnehhx.jpg
 
Oko, Shutter,Amityville Horror,1408 i trylogie Evil Dead widziałem. :D



Pulse brzmi ciekawie i pewnie to obejrze. American Horror Story tez nie znam.



I jak Rec 3? Jedynka była świetna, dwójka cieniutka.
 
Tak jak napisałeś: Jedynka była świetna, dwójka cieniutka a trójka ssie...




Niestety tak przeczuwałem. Pewnie i tak obejrze jakiegoś Ripa.




Tylko ten the pulse nie ten amerykanski :)


Jasne, nie trawie amerykańskich przeróbek azjatyckich horrorów. Tracą zupełnie na klimacie i są na siłę efekciarskie.
 
Z rzeczy które ostatnio widziałem Drive niespecjalnie przypadł mi do gustu. Nie żebym spodziewał się kina akcji, ale miejscami było zwyczajnie monotonne i bez polotu a przecież pomysł na fabułę całkiem niezły. Tak z 6/10 to maks co bym dał, nie rozumiem tak wysokiej oceny na filmwebie (choć nie tej jedynej).



Zassałem też incepcje w 720p i podobnie jak po pierwszym sensie uważam, że film bardzo dobry jednak bez szaleństwa. Fabuła skomplikowana i ciekawa, jednak nie widzę geniuszu którego niektórzy się dopatrują. A i kwestia zakończenia - raczej oczywista. Mimo, że ostatnia scena jest ucięta tuż przed upadkiem bączka, to nie ma tu miejsca na interpretacje. Cob wrócił.
 
@up



chyba dla gimnazjalistów :]



Już tu wcześniej pisałem, ale jeszcze raz poleciłbym Ils



http://www.imdb.com/title/tt0465203/
 
@Gambit - tak jak ktoś juz tutaj polecił, genialny "Kairo" Kiyoshi Kurosawy, moj faworyt jeżeli chodzi o azję i filmy grozy, ale z doświadczenia wiem, że niewielu przypadł do gustu :) Możesz też rzucić okiem na inne pozycje tego reżysera, a szczególnie na "Korei", "Cure" i bardzo, ale to bardzo specyficzny "Karisuma". "Tokyo sonata" to też bardzo dobre kino, ale grozy tutaj nie uświadczysz.



Z ostatnio oglądanych polecam francuski "Hors satan" Bruno Dumonta, reżysera "L'humanite" czy "Twentynine palms", zagadkowy, psychologiczny dramat ( thriller ), który oglądałem z szeroko otwartymi oczami ( 90% tego forum nie powinno go nawet ruszać i nie chodzi tutaj o nic więcej jak o tempo, w którym rozgrywa sie akcja )
 
FrostBite nie horror ale jesli rec sie podobal to imho warto zobaczyc nowy film tego samego tworcy: Mientras duermes.



Do tego pozostajac na starym kontynecie widzialem i polecam Hodejegerne.







A wczoraj zza ocenau widzialem Get the Gringo z Gibsonem i miom ze nie byl zly to sie zawiodlem. Po fajnym wstepie spodziewalem sie czegos wiecej.
 
No więc wczoraj w nocy obejrzałem 2 filmy, które tu były polecane.



Gruz200 - rewelacja. Klimat, zdjęcia, muzyka, scenariusz. W tle prawdziwy obraz Rosji z lat 80, bez żadnych upiększeń. 9/10



Rec 3: Geneza - w sumie nie był polecany, ale, ze uwielbiam 1, to go obejrzałem. Heh co to miało być, z zajebistego horroru zrobiono komedie ala Martwica Mózgu czy Evil Dead. Poza tym typowa sztampa. Jedyne plusy, to początek filmowany jeszcze jak w poprzednich częściach z kamery w dłoni i uroda głównej bohaterki. 3/10
 
Mialem okazje obejrzec Prometeusza. Bardzo przecietny w porownaniu do oczekiwan. Film srednio spojny logicznie, niektore watki nie trzymaja sie calosci. Efekty specjalne to nie wszystko, brakuje w nim klimatu. Na poczatku zapowiadal sie calkiem OK, ale im dalej tym gorzej. Dodatkowo nie jestem fanem filmow 3D, gdyz jest dziwnie przyciemniony obraz co mnie irytuje. Ogolnie film mozna obejrzec z czystego obowiazku.
 
http://www.filmweb.pl/film/Szukaj%C4%85c+Erica-2009-486809



To obejrzałe wczoraj. Nie jest to do końca komedia jak się spodziewałem, ale ogółem pozytywnie nastraja film i ogólem bardzo dobry
 
Ostatnio przeczytałem wiele negatywnych opini na temat Prometeusza, dlatego do kina się na niego nie wybiorę, czekam na Niezniszczalnych 2 i mam nadzieję, że Randy mnie nie zawiedzie:)
 
Byłem w kinie na Prometeuszu i jak dla mnie nawet spoko, nie rozumiem dlaczego jest tak powszechnie krytykowany jest cała masa znacznie gorszych filmów.
Chcialbym polecić film Debiutanci (ang. Beginners) z Ewanem McGregorem, poleciła mi go koleżanka i nie pożałowałem.

Poster:
Beginners_Poster.jpg
 
Panowie , u Was dzisiaj w kinach wyświetlają Batmana z Lektorem czy napisami? Bo chce jechać dziś , a na stronie kina , nie pisze z czym ten film, więc pomyślałem , że może tylko jedna wersja wyszła i wyświetlają ją..
 
up Chyba tylko dla dzieci z dubbingiem-jakbym poszedl na Batmana i okazalo sie ze jest z lektorem to bym sie wkurwil niemilosiernie.
 
Back
Top