Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Tylko, że Arcane to dla mnie nic nieznaczący giereczjowu tytuł i fajne zaskoczenie, a Netflix ma tendencje to brania się za dzieła kultowe i robinie z nich guano, chociażby Cowboy Bepop. Do ekranizacji BioShocka i pokazania Rapture (bo chyba o tym będzie film) trzeba mieć jaja i monstrualny budżet. To po prostu w dzisiejszych czasach nie ma prawa się udać.
Jak masz czas to bardzo polecam zaopatrzenie się w BioShock The Colection i zanurzenie się w tym niesamowitym podwodnym świecie.
Ograłem całość. Zajebiste to było :antonio:
 
Tylko, że Arcane to dla mnie nic nieznaczący giereczjowu tytuł i fajne zaskoczenie, a Netflix ma tendencje to brania się za dzieła kultowe i robinie z nich guano, chociażby Cowboy Bepop. Do ekranizacji BioShocka i pokazania Rapture (bo chyba o tym będzie film) trzeba mieć jaja i monstrualny budżet. To po prostu w dzisiejszych czasach nie ma prawa się udać.
Jak masz czas to bardzo polecam zaopatrzenie się w BioShock The Colection i zanurzenie się w tym niesamowitym podwodnym świecie.
Ja założyłem od razu, że oni animacje chcą robić, a w takim wypadku monstrualny budżet wcale nie jest konieczny choć na pewno musiałby być spory. Tera widzę, że to nie jest sprecyzowane jeszcze i rzeczywiście mam obawy żeby przypadkiem nie poszli w film aktorski bo może wyjść przeokrutna kupa.
 
Bardzo dobrze nakręcony film, ale z ciężkim klimatem.

J.w.

Azjatycka komedia romantyczna, ciekawsza i bardziej zaskakująca niż wersje amerykańskie. (aktualnie jest na netflix)

Ciekawa indyjska dramatokomedia, która powstała na podstawie autobiografii. W skrócie opowiada o nauczycielce z syndromem toureta, która pomaga dzieciakom którym nikt nie dawał szans w związku z ich pochodzeniem.
 
"Zupa nic" - taki film do powspominania czasów gdy wszystko było na kartki. Historii niestety zero, a szkoda, bo obsada naprawdę spoko. 5/10
 
:antonio:

1645379211143.png
 
Oglądałem oryginał za łebka na kasecie vhs jakieś pewnie 25 lat temu i pamiętam że byłem zesrany ze strachu. Jak kilka lat temu sobie to odświeżyłem to nie mogłem uwierzyć czego tam się można było bać. Wręcz zabawne teraz się wydaje. O remaku nie słyszałem.
 
Back
Top