Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Film miał moment gdzie tempo spadło ale bez przesady z tym, że był chujowy.
Końcówka:
:antonio:

Edit: Jak gorszą? No i jak nie? Przecież:
leżeli nago na podłodze. Nie wierzę, że tylko ją rysował jak leo di caprio tę bogatą z titanica
 
Dunkierka - Jak dla mnie rozczarowanie , historycznie skala olbrzymiej ewakuacji została pokazana naprawdę w minimalistyczny sposób . Niby aż tak źle się nie oglądało ale mam wrażenie że Nolan spróbował zrobić coś pod "sztukę teatralną" . Na plus dźwięk , w kinie robił robotę .
 
Gambit pisze, że są od BDiP, także spoko. Musisz sciagnac oryginał, bo tam od cactusa sa napisy wtopione.

Teraz gram, za chwile.
Nie wyskoczyło mi powiadomienie,ale dzięki.

Już i tak obejrzałem z ang napisami ;) 6/10.Ogólnie pozytywnie sie oglądało po pbejrzeniu podcastu guya z Roganem
 
War for the Planet of the Apes - trzyma poziom wcześniejszych produkcji. Na nic innego się nie nastawiałem, nadal świetne efekty, animacje/charakterystyka, dobre aktorstwo, udźwiękowienie etc. Scenariusz nie porywa, przewidywalny do bólu, ale mimo wszystko dobrze się oglądało. 6/10

ps. ..mogli się wysilić z zakończeniem.
 
ja bym bardziej bal sie reptalian ;)
73ektkpTURBXy81YjNlN2U5ZDcyODhhNTA5OWE1NmY5NWEyMDJjNmNiNC5qcGeRkwIAzQHk
 
Baby Driver...warto iść? Idę dzisiaj z kobietą do kina i szukam wybawienia od tego filmu o tureckich kotach.
 
jest jakas nadzieja na watchmen 2? kurwa 8 lat minelo od jedynki a nic konkretnego nie moge znalezc, tylko o zmieszaniu straznikow ze swiatem dc
 
jest jakas nadzieja na watchmen 2? kurwa 8 lat minelo od jedynki a nic konkretnego nie moge znalezc, tylko o zmieszaniu straznikow ze swiatem dc
Raczej nie ma na co liczyć, bo jedynka była niemalze kalką komiksu a sam reżyser jest teraz głównym rezyserem DCEU (Batman v Superman, Men of Steel ). Poza tym możliwe, że prędko on nie wróci do kręcenia, bo musiał zrezygnować z Justice League z powodów rodzinnych (z tego co mi wiadomo samobójstwo córki ale mogłem coś przekrecic)
 
Alien Covenant 2017 1080p WEB-DL H264 AC3-EVO
no film to zdecydowanie horror produkcyjny... słaba historia, słabe efekty specjalne i masa absurdalnych scen. Film jest na prawdę kiepściutki. Można było się czegoś więcej spodziewać po takim reżyserze...
 
Mam pytanie odnośnie Poskiej "nowej"klasyki.Film "Wściekłe Pieści Węża 3" to ma jakieś poprzedzające odcinki ,czy oni tak od razu z grubej rury z trójka wyskoczyli ?
 
Back
Top