Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Albo i się nie jaram, ponoć Nesbo nie miał nic wspólnego z tworzeniem scenariusza i po jego przeczytaniu powiedział, że jest odległy od książkowego pierwowzoru, ergo pewnie spierdolą po całości :(
 
Wczoraj byłem na Spider-Manie nowym. Trochę nowe podejście do tej postaci ale moim zdaniem na plus. Dobrze, że oszczędzili sobie z geneza i przeszli od razu do wydarzeń po "Civil War". Tom Holland świetnie się nadaje do tej roli, Michael Keaton też daje radę. Dobrze, że zeszli z "epickością" wydarzeń i postaci i narazie Spidey jest lokalnym bohaterem.
 
Dunkierka - super zdjęcia, montaż i muzyka, jednak chyba zbyt prosta historia do przekazania żeby to chwyciło widza(może Brytyjczycy to inaczej odbiorą). Dobra rola Cilliana Murphyego. W Nolanowym TOP 3 ten film nie jest. Warto zobaczyć ale po zachwytach recenzentów liczyłem na więcej.
 


Nie ten temat :wink:

Zlewam ten serial jak większość produkcji Netflixa i Marvela, do tego ten trajla bardzo biednie wygląda. Jak tam czekam na tego pana :)
skjfei.jpg


No i jeszcze jest wreszcie jakieś świeże info o ekranizacji Spawna - jest studio, jest budżet, jest kategoria wiekowa. DZIEJE SIĘ !!!
 
Nie ten temat :wink:

Zlewam ten serial jak większość produkcji Netflixa i Marvela, do tego ten trajla bardzo biednie wygląda. Jak tam czekam na tego pana :)
skjfei.jpg


No i jeszcze jest wreszcie jakieś świeże info o ekranizacji Spawna - jest studio, jest budżet, jest kategoria wiekowa. DZIEJE SIĘ !!!


Mam to samo. Totalnie zwisaja mi te wszytski komiksowe seriale, ktore dupy raczej nie urywaja, ale niecierpliwie czekam na Punishera. Moze trailer bedzie dzis/jutro.
 
Trailer zapowiada kompletne gówno. Film oparty wyłącznie na efekciarstwie. I ten spuchnięty Afleck w postawie zamkniętej w każdej scenie:D

No, a na czym ma być oparty film o Justice League, jak na nie efekciastwie?

DC konkuruje z Marvelem i niestety zamiast np. ekranizować "Śmierć w rodzinie", czy "Red son", to będą wkładać kupę kasy w takie efekciarskie produkcję. PG musi się zgadzać ;)
 
Dunkierka 7/10

Surowy, autentyczny. Zimmer to mistrz, w połączeniu z reżyserią Nolana momentami napięcie było jak w żadnym innym filmie. Jak ktoś nastawia się na historię, albo sceny akcji z wybuchami w tle to może sobie wizytę w kinie odpuścić. Film skupia się w 100% na "wydarzeniu" pokazując je oczami paru wręcz przypadkowych "bohaterów". Co poniektórym może to przeszkadzać, ale moim zdaniem świetnie dopełniało to klimat tego co się dzieje na ekranie. Zabrakło jednak trochę zawartości w produkcji, czegoś co by mocno zapadło w pamięć, zakończenie też mogło być pokazane lepiej. Nolan zrobił "thriller wojenny" w swoim niepowtarzalnym stylu, bardzo fajny powiew świeżości w gatunku.
 
Dobra, niech jeszcze to dadzą w HD i i chyba naprawdę uwierzę, ze ten film kosztował pół miliarda zielonych $$$

 
Mimo tony plastiku, bardzo fajny trailer Thora, trochę Gaurdiansowy, ale fajny. Taika ogarnie temat.


Jak dla mnie będzie mocno inspirowany filmami fantasy/science fiction z lat 80-ych.
 
Back
Top