Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Od 7 rano krąży po PS :P
EDIT: wróć, od wczoraj od 20 ;)

Dzisiaj obejrzałem - mocny plask w konsumpcjonizm. Świetny wizualnie, animacja Okji bardzo fajna, historia łapie za serducho, a Gyllenhaal szarżuje bez opamiętania. Bez wątpienia najlepszy jak dotychczas film wyprodukowany przez Netflixa.
+ Lily Collins :heart::heart::heart:
 
Ja produkcji Marvela nie traktuję jako dzieł filmowych, tylko dobrą rozrywkę, ruchomą wersję komiksów jakie kiedyś czytałem (nie lubię jak mocno mijaja się z oryginałami).
Jak myślisz - nakręcą kiedyś LOBO? Czy sytuacja kiedykolwiek dojrzeje do tego?
 
Jak myślisz - nakręcą kiedyś LOBO? Czy sytuacja kiedykolwiek dojrzeje do tego?
Przymiarki już były, ale nie sądzę. Niby Deadpool przetarł szlaki, ale Lobo wymagałby więcej sosu pomidorowego i nie tylko. Na dzisiaj to miało by sens jakby było w stylu Sin City - oglądałbym.
 
Można prosić "Wszystko albo nic" do pobrania? Bo nie chcę , żeby kurwy mnie za piracenie dojechały
@lugasek @Cactus @VoRaNeK

Pyt.2 : Strażnicy galaktyki 2 - kiedy dobra kopia bedzie?

Pyt. 3. Są napisy do Króla Artura w necie?
 
Last edited:
Gościu. Szmulka zaraz kończy 16 lat!
Mnie to trochę przeraża, ogólnie. Dziewczyna na większości codziennych fotek (szybkie lurkowaie insta) wygląda jeszcze dość dziecięco, tymczasem te profesjonalne zdjęcia z pełnym makijażem to jej z 5 lat dodają lekko. Mnie to trochę dziwi (nie w tym przypadku, wiadomix, Hollywood) jak rodzice pozwalają się tak gówniarom stroić. Jadę nieraz samochodem, patrzę - o, krwa, ale dupencja fiu fiu, wszystko na swoim miejscu, przyglądam się i kminię, że to przecież córka tego czy tamtego, 15 lat jeszcze nie skończone. Dobrze że mam synów.
 
Back
Top