Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Obejrzałem właśnie Fortepian na alekino. Chyba dawno nie oglądałem tak wzruszającego filmu. Piękny.

To jest film gloryfikujący prostytucje. Główna bohaterka zdradza męża i daje dupy innemu mężczyźnie tylko za możliwość pogrania u niego na fortepianie. W dodatku jest przedstawiona jako ofiara i jawnie ten akt prostytucji(w dodatku z niskich , rozrywkowych pobudek) jest pochwalany jako słuszny a niezadowolenie męża z powodu żony bzykającej sie za pare chwil muzycznej rozrywki - jest przedstawione jako złe i nie na miejscu.
 
To jest film gloryfikujący prostytucje. Główna bohaterka zdradza męża i daje dupy innemu mężczyźnie tylko za możliwość pogrania u niego na fortepianie. W dodatku jest przedstawiona jako ofiara i jawnie ten akt prostytucji(w dodatku z niskich , rozrywkowych pobudek) jest pochwalany jako słuszny a niezadowolenie męża z powodu żony bzykającej sie za pare chwil muzycznej rozrywki - jest przedstawione jako złe i nie na miejscu.
A czy to nie było tak, że ona była żoną tego męża z przymusu?
 
To jest film gloryfikujący prostytucje. Główna bohaterka zdradza męża i daje dupy innemu mężczyźnie tylko za możliwość pogrania u niego na fortepianie. W dodatku jest przedstawiona jako ofiara i jawnie ten akt prostytucji(w dodatku z niskich , rozrywkowych pobudek) jest pochwalany jako słuszny a niezadowolenie męża z powodu żony bzykającej sie za pare chwil muzycznej rozrywki - jest przedstawione jako złe i nie na miejscu.
Film jest bo tym, że nie wygrasz z pozadaniem i miloscis. I prawdziwa miłość jest warta poświęceń. Życie niezgodne z własnymi przekonaniami jest nic nie warte. Fajny jest też motyw dziecka w tej historii.
 
Film jest bo tym, że nie wygrasz z pozadaniem i miloscis. I prawdziwa miłość jest warta poświęceń. Życie niezgodne z własnymi przekonaniami jest nic nie warte.
Film jest bo tym, że nie wygrasz z pozadaniem i miloscis. I prawdziwa miłość jest warta poświęceń. Życie niezgodne z własnymi przekonaniami jest nic nie warte.

Przeciez ja jaja robilem swoja nadinterpretacja :)

Chociaz o Forescie Gumpie mysle ze to film o tym iz Amerykanie sa tak durni ze nawet debila wezma za geniusza. Tak jak film "Wystarczy byc"
 
Film jest bo tym, że nie wygrasz z pozadaniem i miloscis. I prawdziwa miłość jest warta poświęceń. Życie niezgodne z własnymi przekonaniami jest nic nie warte. Fajny jest też motyw dziecka w tej historii.

Już nie:lizoremotmaly2:
 
Jak wiekszosc malzenstw dla obu stron wtedy. Ok, przypuscmy ze jest wolna. To nadaj prostytucja :)
E tam przesadzasz. Ale doczytałem niżej, że to jaja.

A Forrest Gump to dla mnie genialny film. Zawsze mi się cieszy morda jak go widzę albo nawet jak o nim pomyślę.
Poza tym, Forrest swojego geniuszu nie opierał na inteligencji, ale na wielkim sercu, zaangażowaniu i bieganiu :D
 
E tam przesadzasz. Ale doczytałem niżej, że to jaja.

A Forrest Gump to dla mnie genialny film. Zawsze mi się cieszy morda jak go widzę albo nawet jak o nim pomyślę.
Poza tym, Forrest swojego geniuszu nie opierał na inteligencji, ale na wielkim sercu, zaangażowaniu i bieganiu :D


Ja uwazam ze to wielki film. I uwielbiam tego glupka.
 
Nie mogłem spać w nocy i po 3 nad ranem na TVP Kultura obejrzałem "Zmowę" - polski kryminał z 1988 roku, na faktach. Polecam - podejrzewam, że jeszcze kilkakrotnie przewinie się na tym kanale.
Co mnie uderzyło - i w filmie, i w rzeczywistości - to spierdolenie umysłowe wieśniaków, którzy sprzedali sprawiedliwość i prawdę za możliwość pożyczenia ciągnika od sąsiada (w dużym uproszczeniu).
 
Wyszedł ostatnio jakiś dobry horror? Coś chociaż porównywalnie straszne jak moment kiedy orientujesz się na kiblu, że papier się skończył.
 
The Witch zacząłem oglądać, ale zasnąłem... pamiętam że strasznie jakieś bachory darły mordę. No ale może dam mu drugą szansę.
 
13.Hours.The.Secret.Soldiers.Of.Benghazi.2016.1080p.BluRay.x264-Replica

Krasinsky aka Jim z The Office w filmie akcji. Zobaczymy.
 
Back
Top