Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@Gambit
Widziales Mulholland Drive?
Wczoraj w nocy zmeczylem i nie wiem co myslec. Jak obejrze jeszcze raz na lekkich grzybach to zrozumiem co Lych mial na mysli, czy odpuscic sobie?
 
@Gambit
Widziales Mulholland Drive?
Wczoraj w nocy zmeczylem i nie wiem co myslec. Jak obejrze jeszcze raz na lekkich grzybach to zrozumiem co Lych mial na mysli, czy odpuscic sobie?

Dwa słowa - David Lynch.
Interpretacji jego filmu powstało pewnie setki, jak nie tysiące, a i tak (jak wspomniał MuraS) nigdy nie dowiemy się co siedziało w głowie Lyncha. To teraz nadrabiaj, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś Lost Highway i Twin Peaks

Polecam Special Correspondents - dla fanów Gervais'a pozycja obowiązkowa.
 
Jeśli ktoś lubi muzykę polecam dwa filmy w zajebistym kontraście - Les Choristes i dośc świeży - Whiplash. Najlepiej jeden po drugim:)
 
The Witch, świetny sam od siebie mogę polecic" Przetrwac w Nowym Jorku" ale to inne klimaty...
 
Update do mojego posta, bo znalazłem. Czwarta z wersji ma swoje napisy, ale na azjatyckich krzakach, a na cda widzę ktoś wrzucił bez nich, a z polskimi. Już zapisałem :)
 
The Witch - mega klimatyczny filmik, ale jako horror wyżej oceniam It's follows.

The Hollow - tematyka druidzkich wierzeń ma całkiem fajne podstawy do horrorowej fabuły, niestety w tym przypadku dość szybko autorzy przerzucili się na zwyczajową papkę horroropodobną. Polecam tylko zdesperowanym fanom kina grozy.

The Boy - jak wyżej tylko bez druidów. Na plus laska z the walking dead:star wars:
 
Update do mojego posta, bo znalazłem. Czwarta z wersji ma swoje napisy, ale na azjatyckich krzakach, a na cda widzę ktoś wrzucił bez nich, a z polskimi. Już zapisałem :)

Jak wrzucił bez to pewnie z uciętym obrazem. Wersja bez krzaków dopiero dzisiaj, br na dniach, to samo napisy od hataków bo czekają na "lepszą" wersję :wink: Można oglądać z tymi co już są (brak kilku kwestii i lekko skopane synchro, bo w paru momentach człowiek nie nadąża z czytaniem).

Nowy Zoolander już jest w sieci.
 
Też to zauważyłem. Na koniec tematu kurwiło mnie, że Han zmarł i nie ujawnił swojego zoofilsko-homoseksualnego związku z Czubaką. Przecież wiadomo, że to dlatego uciekał z nim na długie loty od Lei. Słabo też wybrzmiał, w całej sadze, kazirodczy związek Luka i Lei. Wszystko jako tako ratują Cetrzypeo i Erdwadedwa
Ale już taka Leia to przykład szowinizmu gatunkowego (odrzuciła zaloty Jabby).
 
Jak wrzucił bez to pewnie z uciętym obrazem. Wersja bez krzaków dopiero dzisiaj, br na dniach, to samo napisy od hataków bo czekają na "lepszą" wersję :wink: Można oglądać z tymi co już są (brak kilku kwestii i lekko skopane synchro, bo w paru momentach człowiek nie nadąża z czytaniem).

Nowy Zoolander już jest w sieci.
Fakt, są jednak krzaki, jakoś nie widziałem ich wczoraj przewijając, gdy mówili ;) Ale przynajmniej żółte napisy na białych krzakach, a nie odwrotnie czy w jednym kolorze ;)

@Mojso, oj jest inne zycie :D Cohones to jednak tylko dodatek i jak i całe MMA:D Nawet ja to mówię, więc...;)
 
Nowy Kapitan Ameryka-tragedia. Jestem wielkim fanem kina o superbohaterach, ale to już przeginka. Żeby było dziwniej, ciężko w sieci znaleźć negatywną opinię o filmie. Zaczynam wierzyć w teorię spiskową że Marvel płaci za pozytywne recenzje, bo pisać takie farmazony jak niektórzy robią, trzeba być albo ślepym albo niespełna rozumu. Tak przesłodzonego filmu jeszcze nie widziałem, zwykli ludzie obrywają samolotami, spadają z kilkuset metrów, dostają kulki w głowę, po czym każdy wstaje i idzie dalej. Miał być mroczny, intrygujący filmy, wyszła cukierkowa, przewidywalna bajka.
 
Obejrzane Civil War. Nawet dobrze sie bawilem, bylo pare wesolych momentow (ale cos malo jak na Marvela :joe:), akcja w miare wartka. Jedyne co mnie troche rozczarowalo to koncowka.
Moglo byc mrocznie, a tak raczej pewne ze ekipa znow bedzie razem.
Mogli dolozyc troche wiecej ognia do pieca. Ale ogolnie spoko.

Nie odnosisz właśnie wrażenie że poza momentami, w tym filmie nie było nic ciekawego? Jak naliczyłem sama "Bitwa Bohaterów" trwała 20 minut, a sporo wątków (armia Zimowych Żołnierzy) wprowadzono tylko po to żeby potem o nich zapomnieć.
 
Fakt, są jednak krzaki, jakoś nie widziałem ich wczoraj przewijając, gdy mówili ;) Ale przynajmniej żółte napisy na białych krzakach, a nie odwrotnie czy w jednym kolorze ;)

Wiesz, kolor napisów możesz zawsze zmienić w playerze, ewentualnie dodać czarne tło i większości chińskich "domków" już nie będziesz widział.

Właśnie obejrzałem Dirty Grandpa - ŻENADA, TANDETA film dla nizin umysłowych ... parskałem ze śmiechu cały czas, mocna 7.
Fajna córa wyszła matce Marty'ego McFly'a z Back to the Future, wygląda jak młoda Isla Fischer.
 
Wiesz, kolor napisów możesz zawsze zmienić w playerze, ewentualnie dodać czarne tło i większości chińskich "domków" już nie będziesz widział.

Właśnie obejrzałem Dirty Grandpa - ŻENADA, TANDETA film dla nizin umysłowych ... parskałem ze śmiechu cały czas, mocna 7.
Fajna córa wyszła matce Marty'ego McFly'a z Back to the Future, wygląda jak młoda Isla Fischer.
W sumie tylko cycków brakowało.
 
O kurwa...a ja nie doczytałem posta, stając na Żenada tandeta film dla nizin umysłowych. W obawie przed spoilerem bądź jeszcze większym obniżeniem chęci na film....Ale i tak zamierzałem go obejrzeć, więc bym się zdziwił ;) Widziałem pare wycinków i wydawało mi się, że może być dobrze :)
 
Back
Top