Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Byłem na Ant-Manie. Całkiem niezły film ze sporą dawką humoru. Największym atutem jest chyba obsada i właśnie akcenty komediowe, bo fabuła i sceny akcji to nic specjalnego. 6/10

Co do Wykolejonej ostatnio zapoznałem się nieco z osobą głównej aktorki Amy Schumer. Świetny z niej komik. Polecam zobaczyć jaki prank zrobiła Kim Kardashian

 
Dark.Places.2015.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-PLAYNOW

Fajna obsada i całkiem przyzwoita historia. Pewno jutro obejrzę :)
 
Dark Places leży od rana na dysku, też czekam na lepsze czasy - weekend :]

Właśnie skończyłem La Cara Oculta, fajny thrillerek z fajnymi dupkami.
Clara Lago - muszę przyjrzeć się bliżej tej Pani.
4FedA5Y.gif
 
Zimmera?
John Williams baby!! :) a dokładnie jego sample, bo za muzykę z Jurassic World odpowiada Michael Giacchino.

Obejrzałem Jurassic World i jestem kupiony, dawno na filmie się tak nie wybawiłem. To zajebiste uczucie, kiedy puszczają te krajobrazy z dinozaurami przy muzyce Zimmera - czułem się znowu jak 10 letni dzieciak na premierze pierwszego "Parku". Bezcenne. Przypomniałem sobie jak za dzieciaka byłem wkręcony w dinomanię :D
Na dokładkę:
11168060_949344601752921_2544982653079516555_n.jpg

I pamiętajcie:
1c3be203cd64a796e60defe20cd4209c.jpg
 
Danny Collins ktoś oglądał ? na przyjemny wieczór się nada ?
ewentualnie jak się nie nada to jakaś propozycja : D
 
Take Shelter - produkcja za 1mln $, ale moim zdaniem warto obejrzeć. Dla mnie 9/10.


EDIT: Chciałem wstawić trailer, ale jakoś nie mogę pisząc z tabka :p
 
Take Shelter - produkcja za 1mln $, ale moim zdaniem warto obejrzeć. Dla mnie 9/10.
O widzisz, zupełnie zapomniałem o tym filmie. W ogóle polecam resztę filmów Nicholsa, a nie jest tego dużo - Shotgun Stories i Mud. A na Midnight Special ostrzę sobie zęby od dawna.

Niedawno skończyłem 7 days in hell od HBO utrzymany w stylu mockumentary 40-minutowy film parodiujący tenis. praktycznie przez cały film płakałem ze śmiechu. Jon Snow rozjebał system swoją bezdenną głupotą, a Andy Samberg to ... Andy Samberg. Do tego mnóstwo gwiazd (Michael Sheen MISTRZ) z moją niunią czyt. Karen Gillan :heart: 8+/10
 
g-21.jpg

hqdefault.jpg

tumblr_nc9kb2MAVr1tmtnlmo1_500.gif


Księga ocalenia (2010) - 8/10

Doskonały Oldman .

Gdyby wymienić Waszyngtona na Gibsona i zmienić odrobine scenariusz byłaby
świetna część Mad Maxa .
 
Last edited:
Child 44 ogromne rozczarowanie. Szkoda, bo materiał z książki był mocarny. Ktoś tutaj pisał o świetnej roli Oldmana, a on przecież gra tylko ... Oldmana i nic więcej i jeszcze ten nieszczęsny rosyjski akcent, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Oczywiście całość ratuje Tomek, ale ile można. Jeden wielki meh ten film.
 
Child 44 ogromne rozczarowanie. Szkoda, bo materiał z książki był mocarny. Ktoś tutaj pisał o świetnej roli Oldmana, a on przecież gra tylko ... Oldmana i nic więcej i jeszcze ten nieszczęsny rosyjski akcent, nie wiem czy się śmiać czy płakać. Oczywiście całość ratuje Tomek, ale ile można. Jeden wielki meh ten film.
Dosłownie męczyłem się oglądając ten film.
 
Ścieżka strachu (1990) w reżyserii braci Coen.
Klasyczny , dopracowany obraz mafii z lat 30tych ubiegłego wieku . 9/10 .
tumblr_mj7gpisrZc1rvzbdgo1_500.gif

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Tak będzie "tańczyć" Gadelha celnie i boleśnie trafiona z łokcia przez Aśke .

----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Coś mi szwankuje Firefox ostatnio i nie reaguje często na polecenia. Nic nie zatwierdzałem bo mi dodało od razu z FB.

Jest limit 50 znajomych jakich możęsz obserwować. Do tego limitu wszystkich znajomych odruchowo Ci daje do obserwowanych.
By usunąć z obserwowanych wejdz w zakladke ze znajomymi i odznacz ten czerwony kolorek przy nicku.
 
Back
Top