Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Na serwerach był już jakieś 2 tygodnie temu :)

Tyle, że teraz wyszedł BluRay, a wcześniej były jakieś HDRipy lub źle opisane fake. Co do filmu, jedynka była cienka, kontynuacja ponoć jeszcze gorsza, ale i tak obadam.
Na Child 44 czekam na suby, bo te co krążą po necie ciężko takimi nazwać.
 
Zbuntowana/Insurgent jeden z gorszych filmów jakie widziałem w ostatnim czasie. Szkoda tych młodych, świetnie zapowiadających aktorów i aktorek męczących się w takim gównie. Jedyny plus to Naomi Watts, ale jej też szkoda.
3/10
 
Mam w znajomych na FW osoby które dały 8, więc nigdy nie wiadomo czy Ci nie podejdzie. Jednak kusi mnie strasznie, żeby kliknąć u nich "Nie obserwuj" :lol:
 
Panowie w jakiej kolejności oglądać filmy z Hannibalem wszystkie, żeby była chronologia zachowana?
 
Z Hannibala polecam tylko "Milczenie owiec" reszta filmów im nie wyszła. Szczególnie Hannibal, gdzie książka była najlepszą częścią a film jest najgorszą.
 
Nowy Dżurazik Park. Ja pierdolę :D
Genetycznie modyfikowany, maskujący się dinozaur, serio?
Zasnąłem w połowie filmu( a oglądałem go 3 dni temu) i ciężko mi usiąść i dokończyć te dzieło.
 
Child 44

http://m.filmweb.pl/film/System (Child 44)-2015-667468

Bardzo dobry ale bardzo ciezki i mroczny film. Zwiazek radziecki, rzady Stalina i dochodzenie w sprawie tajemniczych morderstw.
Zajebiste role Hardyego i Oldmana,
POLECAM
Film troche się ciagnie, ale realia ZSRR fajnie pokazane. Wielu narzeka na "antyradziecką propagandę", ale domyslam się, że żaden nie czytał "Archipelagu Gułag", który do bólu obrazuje sytuacje w ZSRR po wojnie i później, aż do lat 60 chyba, na przykładzie tego co przydarzyło się autorowi.
 
Star Trek :) Jestem w połowie cyklu filmów kinowych serii Star Trek i ... jest nieżle .
Ma swój klimat , humor .Sporo ciekawych spostrzeżeń z zakresu filozofii .
średnio wypada w moich oczach na 7-7,9 / 10 .Choć są chwile że jest 10/10 .są też słabsze momenty :).
giphy.gif

giphy.gif

661.gif
 
Last edited:
Wykolejona

Wczoraj bylem w kinie. Ogolnie bardzo dobra komedia. Jedna z lepszych ostatnio przeze mnie ogladanych. Duzo zartow na temat relacji damsko-meskich, seksie itd. ale trzymajacych poziom. Bylo pare dluzyzn - powinni go skrocic o jakies 15 min, ale mimo wszystko mocno na plus. Dam taka mocna 7/10.
 
Back
Top