Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

On jest znany z Losta i tylko z Losta. A szkoda bo sam głos ma zajebisty.

?

Not. Jego pierwsza "kultowa" rola była w Party of Five=Ich Pięcioro. Całkiem fajny obyczajowy serial. Ze wstydem przyznaje że oglądałem i mi się podobał #masubaba
 
Pierwsze słyszę.

Bo za młody jesteś a w Polsce szło na dwójce o 15:D Ale w stanach hicior-wypromowali jego, Neve Campbell i Jennifer Love Hewwit. Był jeszcze koleś który zagrał w zajebistym dla mnie "Go"
 
Nastoletnia Jennifer Love Hewwit i jam tego nie widział !!! pewnie rodzice zakazali, przez te codzienne zmiany pościeli :bayan:
O i jeszcze Lacey Chabert tam grała, ale wtedy podchodziła jeszcze pod paragraf.
 
I tak jeśli chodzi dziecięce gwiazdy nikt jej nie przebije :heart::heart::heart:
TKOQFqH.png

aCyq3nI.png

zCrEW6V.jpg

5vJ67Wk.png
 
W sumie Matrixa bym sobie obejrzał. Narazie musze dokończyć Przyjaciół, a jestem przy 7 sezonie, więc może do przyszłej niedzieli ogarne.
 
Powstanie 44-Jezusie jakie gówno. Sceny seksu jak z teledysków, przeplatane scenami z dumnego kroczenie z bronią przez kanały i zalotnymi spojrzeniami. Rozstrzelałbym każdego kto do tego rękę przyłożył.
 
Zaczynała jako 14 latka
c38896bf-c1e7-4a4e-9e4f-265be968bfbb.quality_lighter.inline_yes.jpg

Różowe Lata 70'te...to był serial...mega humor jak dla mnie...no i mi się bardziej podobała ruda Donna :D
PS. właśnie wróciłem z nowego Mission Impossible - myślałem, że będzie gorzej - solidne kino akcji bez nadmiaru kiczu.
 
A mnie coś wzięło na zrobienie nocki filmowej z "Harrym Potterem" na wzgląd z dzieciństwa i tego, jak się tym jarałem kiedyś.
 
Back
Top