Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nietypowa prośba Panowie. Rodzicie poprosili mnie o jakąś przystawkę do TV bo spodobało się im oglądanie tak jak u mnie tv przez intenet i kodi (dawne xbmc). Zakupiłem im mini PC (2x 2,8ghz, 2 gb ramu etc), postawiłem Windows i teraz proszę Was o podanie mi jakichś stron gdzie można oglądać filmy online (z napisami/lektor) i jakieś zagraniczne portale mogą być bez jakiegokolwiek tekstu.

Dzięki z góry :)
 
Nietypowa prośba Panowie. Rodzicie poprosili mnie o jakąś przystawkę do TV bo spodobało się im oglądanie tak jak u mnie tv przez intenet i kodi (dawne xbmc). Zakupiłem im mini PC (2x 2,8ghz, 2 gb ramu etc), postawiłem Windows i teraz proszę Was o podanie mi jakichś stron gdzie można oglądać filmy online (z napisami/lektor) i jakieś zagraniczne portale mogą być bez jakiegokolwiek tekstu.

Dzięki z góry :)


Seansik.tv był chyba bez logowania ale na tel nie sprawdzę.
 
Że jeszcze nikt się nowym trailerem nie podzielił :


Mnie dupy trailer nie urwał, ale jestem spokojny, że QT utrzyma poziom.

pa. @Masu coś ta strona nie działa :)
 
Mnie to zniszczyło.

Wczoraj widziałem foty z planu nowego Pitbula i od razu założyłem że tym razem na film nie pójdę bo jak zwykle będzie słaby jak Pitbul czy Służby specjalne. Vega potrafi robić tylko seriale, kto wie może serial Ciacho też byłby zajebisty:D
 
Czy tylko dla mnie wystep Rondy w Szybkich i wscieklych 7 był tak okropny? Sztywna, wygladajaca jak nadumana pufa i ruszajaca sie gorzej w walce od tej aktorki z ktora walczyla... Myslalem ze Ronda jakos sobie radzi w filmach.. a tu taka klapa, mega bylo widac roznice poziomu miedzy aktor a nie aktor...
 
Jest już Jurrasic World w mkv bez jakichś chińskich znaczków? Byłem na tym w kinie i chciałbym jeszcze raz na tv obejrzeć z piwkiem w ręce, wyłączonym mózgiem i śliną spływającą z kącika ust.
 
The Driver z 1978 roku. Musicie zobaczyć jak jeszcze nie widzieliście. Klasyka kina samochodowego.
 
Aloha - ale lajtowy film, praktycznie przez cały seans miałem banana na twarzy, do tego Emma i Rachel tak słodkie, że bardziej się nie da. Naprawdę bardzo fajny i przyjemny film. 8/10

 
Back
Top