Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

O rany ale to słabe.
Netflix chciał mieć swoje gwiezdne wojny wyszło jak zwykle.
Jedyny plus to indiański Matthew McConaughey, jebaniec brat bliźniak, przez chwilę myślałem, że to ten skurwiel.

Rebel Moon straszny zawód, fajnie się zapowiadało, liczyłem na dobrą space opere, a wyszła jakaś papka. Postacie beż żadnego wyrazu, laska zbiera tę swoją drużynę pierścienia, skacze po planetach i nawet jednego dobrego ujęcia tych światów, wizualnie kiepsko, planety wyglądają brzydko, a bohaterowie chaotycznie przedstawieni, brak dobrego tempa akcji, brakło hajsu na dobre efekty specjalne, najebane tylko slow motion w co drugiej scenie.

Fabuła typowo zbierz ekipę, uratuj wioskę, wszystko przewidywalne, niezłą obsadę zebrali, a nie ma nawet jednej postaci, żebyś powiedział "wow, ciekawe co ten koleś odjebie?". Tutaj to po prostu, armia nazistów atakuję wioskę biednych wieśniaków, czarno na białym wszystko, żadnych zwrotów akcji i dramaturgii, oglądasz i wiesz co się dalej stanie, fatalnie napisane.

3/10, bez podjazdu do Diuny.
Podpisuję się pod tym, miałem w sumie to samo napisać.
 
Uonka (2023)

Naplus:

- sympatyszny guwny bochater i dobrze zagrany
- film ma sfuj wuasny wyjontkowy klimat
- spujna dość siekawa chistoria
- komiszny hju grand
- pare śmiesznych gaguf

Naminus

- duszo szarnych
- ksiondz oszywiscie zły
- spiewanie nurzonce (ale za duszo nie ma)

Moszna. 6/10
 
Ja nie wiem co się dzieje z ludźmi :awesome:
Podniecają się, np. tym "Nobody", nazywając to uberfilmem akcji a tu taka perełka tak cicho przeszła obok.
To się nazywa "film akcji", ten cały Nobody nie ma żadnego podjazdu :antonio:

Napierdalanka i "gore" na idealnym poziomie, zajebista sieczka.

Zajebiste, jak ktoś nie widział to polecam. Głośno i bez żadnych pauz, niestety u mnie były co 15 minut :siara:

Zostawiam go sobie na dysku bo na bank do niego wrócę tylko wtedy sam, w nocy, głośno na słuchawkach a nie jak wczoraj...

Jakby mi ktoś kazał wybierać to bez mrugnięcia wybieram ponowne oglądanie tego niż, np. Johna Wicka.

Pięknie mi się przypomniały czasy dzieciństwa i np. Duke Nukem 3d :lol:

 
Ja nie wiem co się dzieje z ludźmi :awesome:
Podniecają się, np. tym "Nobody", nazywając to uberfilmem akcji a tu taka perełka tak cicho przeszła obok.
To się nazywa "film akcji", ten cały Nobody nie ma żadnego podjazdu :antonio:

Napierdalanka i "gore" na idealnym poziomie, zajebista sieczka.

Zajebiste, jak ktoś nie widział to polecam. Głośno i bez żadnych pauz, niestety u mnie były co 15 minut :siara:

Zostawiam go sobie na dysku bo na bank do niego wrócę tylko wtedy sam, w nocy, głośno na słuchawkach a nie jak wczoraj...

Jakby mi ktoś kazał wybierać to bez mrugnięcia wybieram ponowne oglądanie tego niż, np. Johna Wicka.

Pięknie mi się przypomniały czasy dzieciństwa i np. Duke Nukem 3d :lol:

hardcore henry klasa
 
Prime to 5 dych rocznie, więc się opyla
nie-no-tyle-to-nie-wojny-samochodowe-tvn-turbo.jpg
 
O matko, właśnie się dowiedziałem, że nowa Akademia to nie Adaptacja książki ale kontynuacja, i, że Adaś jest Adasiem a główna bohaterka to jego córka...a prawica tak się zesrała, że jak to tak, kobieta szkaluje ten jeden z najgorszych filmów PRLu xd
 
O matko, właśnie się dowiedziałem, że nowa Akademia to nie Adaptacja książki ale kontynuacja, i, że Adaś jest Adasiem a główna bohaterka to jego córka...a prawica tak się zesrała, że jak to tak, kobieta szkaluje ten jeden z najgorszych filmów PRLu xd
Jakiś link do tego „zesrania prawicy” moszna prosić? Bo jak zwykle na szybko to widziauę jedynie jakieś lincze dziennikarzycy Korwin-Piotrowskiej nad tym dziełę. Jej to tam chyba do prawicy daleko.
 
Jakiś link do tego „zesrania prawicy” moszna prosić? Bo jak zwykle na szybko to widziauę jedynie jakieś lincze dziennikarzycy Korwin-Piotrowskiej nad tym dziełę. Jej to tam chyba do prawicy daleko.


Nie wiem czy ktoś napisał jakieś artykuły, mówię o komentarzach jakie się trafiały z hejtem za sam fakt, że Ada nie Adaś. Pod wieloma artykułami na FB mi się wyświetlało.
 
Nie wiem czy ktoś napisał jakieś artykuły, mówię o komentarzach jakie się trafiały z hejtem za sam fakt, że Ada nie Adaś. Pod wieloma artykułami na FB mi się wyświetlało.
A na jakiej podstawie kolega twierdzi, że to prawica skoro to jakieś randomowe użyszkodnicy i użyszkodnice fejsbuka? Może to centryści? Mam nieodparte wrażenie, że kolega w tej swojej pentagramcjacie już tak się zapędził, że górę bierze u kolegi potrzeba powalenia byle kijem w kraty i paczenie jak maupy skaczo.

Z innej beczki może kolega albo inny kolega zna przykuad gdzie sfeminizowano głównego bohatera jakiejś kultowej serii w jakimś sikuelu spinofie etc. I tejże serii wyszuo to na dobre. Ja wiem że beziem sie poruszać pewnie w takich klasykach kina jak Awenżers Marvele i inne wybitności.

Ja widzę efekt odwrotny ale moze mam wąskie pole widzenia. Za koronny pszykuad niech posurzo Pogromczyrzyce duchuf. I buagam bez argumentuf ze to wina prawicy albo patriarchatu. Bo oni tych filmuf raczej nie kręco.
 
A na jakiej podstawie kolega twierdzi, że to prawica skoro to jakieś randomowe użyszkodnicy i użyszkodnice fejsbuka? Może to centryści? Mam nieodparte wrażenie, że kolega w tej swojej pentagramcjacie już tak się zapędził, że górę bierze u kolegi potrzeba powalenia byle kijem w kraty i paczenie jak maupy skaczo.

Z innej beczki może kolega albo inny kolega zna przykuad gdzie sfeminizowano głównego bohatera jakiejś kultowej serii w jakimś sikuelu spinofie etc. I tejże serii wyszuo to na dobre. Ja wiem że beziem sie poruszać pewnie w takich klasykach kina jak Awenżers Marvele i inne wybitności.

Ja widzę efekt odwrotny ale moze mam wąskie pole widzenia. Za koronny pszykuad niech posurzo Pogromczyrzyce duchuf. I buagam bez argumentuf ze to wina prawicy albo patriarchatu. Bo oni tych filmuf raczej nie kręco.


Ale tutaj nikogo nie sfeminizowano. Jest to kontynuacja powieści.

Cóż, z doświadczenia kojarzę głównie prawicowców oburzających się na takie rzeczy.

Z sfeminizowan8em nie kojarzę, ale już z białego bohatera jako czarnego kojarzę, że powstało wybitne kino :)
 
Kolega Halibut jak zwykle w punkt…

Wiadomo przecie, że w kleksie nie sfeminizowano, a guwnego bohatera zaminiono z hopa na lasko. To samo beuo w star łors. Nie ma znaczenia. Widac ze takie zmiany nie przynoszo serii korzysci a sfeminizowanie przynosi wrencz szkody.

Z doświadczenia ja znam wielu sympatykuf kauo ktorym sie takie zmiany nie podobajo.

A co to za dzieuo zie ten szorny zastapil bialego z korzyścio?
 
Kolega Halibut jak zwykle w punkt…

Wiadomo przecie, że w kleksie nie sfeminizowano, a guwnego bohatera zaminiono z hopa na lasko. To samo beuo w star łors. Nie ma znaczenia. Widac ze takie zmiany nie przynoszo serii korzysci a sfeminizowanie przynosi wrencz szkody.

Z doświadczenia ja znam wielu sympatykuf kauo ktorym sie takie zmiany nie podobajo.

A co to za dzieuo zie ten szorny zastapil bialego z korzyścio?


No Adaś jest dorosły i jest Adamem. Nie sfeminizowano nikogo.
A nawet gdyby sfeminizowano - nie to czyni film gorszym. Dobry film by się obronił i nie byłby klapa "bo kobieta była". Większość krytyki ma Kleksa nie ma związku z płcią bohaterki. Akurat ją chwała i uważają za dobry punkt filmu.
Gdyby była facetem, a cała reszta filmu dalej zła - nikt by nie mówił, że film jest dobry bo bohaterem jest facet.

Nowy animowany Spiderman jest czarny i wyszło kozacko a film kozacko zarobił.
 
No Adaś jest dorosły i jest Adamem. Nie sfeminizowano nikogo.
A nawet gdyby sfeminizowano - nie to czyni film gorszym. Dobry film by się obronił i nie byłby klapa "bo kobieta była". Większość krytyki ma Kleksa nie ma związku z płcią bohaterki. Akurat ją chwała i uważają za dobry punkt filmu.
Gdyby była facetem, a cała reszta filmu dalej zła - nikt by nie mówił, że film jest dobry bo bohaterem jest facet.

Nowy animowany Spiderman jest czarny i wyszło kozacko a film kozacko zarobił.
Kolega przeczytał co napisauę?

„Wiadomo przecie, że w kleksie nie sfeminizowano, a guwnego bohatera zaminiono z hopa na lasko. To samo beuo w star łors. Nie ma znaczenia. Widac ze takie zmiany nie przynoszo serii korzysci a sfeminizowanie przynosi wrencz szkody.”

No to sie jakoś nie bronio bo szystkie kultowe serie zie sfeminizowano lub glówny bohater był meszczyzno a jest kobieto straciły na jakosci, mimo ze czasem zarobily wincy (SW)

Prosilbym jednak o film z aktorami a nie komputerowo animacje. Poza tym moje pajencze zmysuy muwio mi ze najbardziej dochodowy byl jednak pajonk z biauym aktorem. Stawiam dolary przeciw orzechom ze gdyby w animacji czuek kszyżak byl biauy zarobilby jecze wincy. Ale to rasiz
 
Back
Top