Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

:travolta:
"marzy mi się udział J.K Simmonsa w tym projekcie jako Omni Man"
if-jk-simmons-is-too-old-to-play-omni-man-could-he-work-as-v0-v1qi78uo54ba1.jpg

:boystop:
 
View attachment 79013

Jebnięta baba, uczciwie zakłamała przekrój społeczny podpalanych imigrantów bo jest prawdziwą patriotką i chuj. Kłamstwo w jej kwadratowym łbie nie liczy się jesli jest to zabieg wg niej z miłości do Polski. Nadreprezentacja bab w ciąży i dzieci, w ogóle bab w grupie imigrantów nie ma znaczenia i chuj.
przecież podobno w tym filmie w ogóle nie jest pokazana agresja i ataki tych podludzi na polskie słuzby i obiekty graniczne....prawda to ktoś potwierdza?

jeżzeli odp. jest twierdząca to nie ma co w ogóle rozmawiać o tym gniocie a ona nie jest patriotką tylko zwykła kurwą za niemieckie euro... PROSTE
 
A to amazon robi? Czasami udaje im się zrobić dobry serial (The Boys, Terminal list). Jakaś tam mała szansa jest, że coś znośnego wyjdzie.
Nie wiem czy Amazon będzie w tym uczestniczył, ale z linka od @Roshi wynika, iż pieniążki daje Universal. Tylko,nie oszukujemy się, zrobią z tego PG-13 bo żadne studio nie wywali kasy na Rke - excel musi się zgadzać.
 

Całkiem dobrze zrobiony film thriller/horror/SF, tyle wykręcić z budżetu 20mln to szacun.

Owszem, bohaterka robi głupoty jak to Amerykanie, ale z drugiej strony jakby robiła sensownie to by nie było o czym filmu nakręcić :jarolaugh:

6.5-7/10 (u mnie 7, bo lubię SF).
 


Na motywach prawdziwej historii o graczu, który dostał kontrakt i został kierowcą wyścigowym.

Przekłamania to wersja Gran Turismo (wydarzenia działy się w 2011), a w filmie jest chyba obecna wersja i pewnie parę innych, ale szczerze? Bez znaczenia, a film ogląda się zaskakująco dobrze.

@szplin już widział? Co to za fajne bity?

Tylko nie mówcie mojemu kierownikowi, że oglądam filmy w pracy, bo sam mi polecił ten film :jarolaugh:

A tu garść faktów o historii - https://www.gtplanet.net/jann-mardenborough-driver-management-20210426/
 
Back
Top