Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wy nawet w filmach se musicie udowadniać kto ma siusiaka a kto cipkę? :jarolaugh:

Ja prdle.

Obejrzałem 4godzinną Justice League od Snydera, kurwa jakie to dobre :arielcry:
 
seven-ending-box.jpg


Czas na powtórkę tego arcydzieła. Ponadczasowy tytuł. Jeden z najbardziej niedocenionych filmów przez Akademię. Dzieło idealne prawie w każdym calu, niesamowicie wyreżyserowany i zagrany. Najlepszy kryminał jaki powstał.
 
View attachment 81589

Czas na powtórkę tego arcydzieła. Ponadczasowy tytuł. Jeden z najbardziej niedocenionych filmów przez Akademię. Dzieło idealne prawie w każdym calu, niesamowicie wyreżyserowany i zagrany. Najlepszy kryminał jaki powstał.
To jest wzór gatunku, Milczenie Owiec również świetne, ale po latach nie robi takiego wrażenia, Seven gęściejsze i bardziej dopracowane. Wolę obejrzeć kolejny raz, niż tracić czas na jakiś nowy badziew

 


Na motywach prawdziwej historii o graczu, który dostał kontrakt i został kierowcą wyścigowym.

Przekłamania to wersja Gran Turismo (wydarzenia działy się w 2011), a w filmie jest chyba obecna wersja i pewnie parę innych, ale szczerze? Bez znaczenia, a film ogląda się zaskakująco dobrze.

@szplin już widział? Co to za fajne bity?

Tylko nie mówcie mojemu kierownikowi, że oglądam filmy w pracy, bo sam mi polecił ten film :jarolaugh:

A tu garść faktów o historii - https://www.gtplanet.net/jann-mardenborough-driver-management-20210426/

Wygląda na fajny film^^ ale raczej z tych lekkich...
To jest wzór gatunku, Milczenie Owiec również świetne, ale po latach nie robi takiego wrażenia, Seven gęściejsze i bardziej dopracowane. Wolę obejrzeć kolejny raz, niż tracić czas na jakiś nowy badziew



No to jest juz klasyk chyba... What's in the booooox!!!???? :frankapprove:

 
Last edited:
Są jeszcze jakieś kryminały podobne do dziewczyny z tatuażem? Duńską trylogię znam. Ostatnio oglądałem pierwszy śnieg ale dupy nie urwał. Zodiaka nie widziałem, ale nie mam gdzie obejrzeć. Macie jeszcze jakieś propozycje?
 
To jest wzór gatunku, Milczenie Owiec również świetne, ale po latach nie robi takiego wrażenia, Seven gęściejsze i bardziej dopracowane. Wolę obejrzeć kolejny raz, niż tracić czas na jakiś nowy badziew



Coś w tym jest. Najpierw chciałem zaprotestować podając kontrprzykłady dobrych filmów, które obejrzałem przez te 20 lat od premiery "7", ale zorientowałem się, że faktycznie nie było takich tej rangi.
 
Są jeszcze jakieś kryminały podobne do dziewczyny z tatuażem? Duńską trylogię znam. Ostatnio oglądałem pierwszy śnieg ale dupy nie urwał. Zodiaka nie widziałem, ale nie mam gdzie obejrzeć. Macie jeszcze jakieś propozycje?

Nie wiem czy podobne, ale solidny
 
Back
Top