Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jeżeli ta krytyka wygląda tak jak w filmie "Zabić księdza" oczernienie funkcjonariusza SB to ja nie mam nic do dodania. :)
Bo świetnie w tamtym filmiku odchudziła odpowiedzialność bezpieki za morderstwo Popiełuszki.
Na tyle, że ja sympatyzowałem z nim - agentem bardziej niż z samym księdzem, Harris zagrał rewelacyjnie postać tragiczną, która miała wytłumaczenie na to co zrobiła.
Tak to wykreowała.
Dobra reżyserka antypolskich filmów. Świetnie umie przeinaczać historię i grać emocjami, by wykreować zupełnie przeciwny odbiór.
Krzykną ale inteligentna reżyserka, tak, ale przy tym antypolska szuja.

Nie widzę tam odchudzania odpowiedzialności bezpieki tylko złożony portret psychologiczny postaci.

A że Harris to o dwie klasy lepszy aktor niż Lambert, cóż …

Ludzie nie są zero-jedynkowi.

:fjedzia:
 
1695718260741.png


Jebnięta baba, uczciwie zakłamała przekrój społeczny podpalanych imigrantów bo jest prawdziwą patriotką i chuj. Kłamstwo w jej kwadratowym łbie nie liczy się jesli jest to zabieg wg niej z miłości do Polski. Nadreprezentacja bab w ciąży i dzieci, w ogóle bab w grupie imigrantów nie ma znaczenia i chuj.
 
View attachment 79013

Jebnięta baba, uczciwie zakłamała przekrój społeczny podpalanych imigrantów bo jest prawdziwą patriotką i chuj. Kłamstwo w jej kwadratowym łbie nie liczy się jesli jest to zabieg wg niej z miłości do Polski. Nadreprezentacja bab w ciąży i dzieci, w ogóle bab w bandzie imigrantów nie ma znaczenia i chuj.


To prawie jak Polacy patrioci którzy zakłamują rzeczywistość i twierdzą że Ukraińcy w Polsce to głównie męska patologia, dzicz i przestępcy, a normalny mijamy Ukrainiec to wyjątek. Czy że 80% polek to kurwy(to już jest ojkofobia i antypatriityzm)

Znowu coś wspólnego z Holland :p
 
Świetnie umie przeinaczać historię i grać emocjami, by wykreować zupełnie przeciwny odbiór.
Przez chwilę myślałem, że to o rybie. Po czym zrozumiałem, że to jest właśnie powód, dla którego rybak może lubić Hollandównę... Tu manipulant, i tu manipulant.
 
Przez chwilę myślałem, że to o rybie. Po czym zrozumiałem, że to jest właśnie powód, dla którego rybak może lubić Hollandównę... Tu manipulant, i tu manipulant.


Moję historię przynajmniej są prawdziwe i chłopaki to wiedza. Twoje nie. Zazdrosniku.
 
Last edited:
To prawie jak Polacy patrioci którzy zakłamują rzeczywistość i twierdzą że Ukraińcy w Polsce to głównie męska patologia, dzicz i przestępcy, a normalny mijamy Ukrainiec to wyjątek. Czy że 80% polek to kurwy(to już jest ojkofobia i antypatriityzm)

Znowu coś wspólnego z Holland :p
O ty mały chujku kłamczuchu, napisałem kiedyś, że:

Bierze się to z prostego powodu, 80% kobiet nie ma żadnych, poważnie żadnych zainteresowań i pewne rzeczy robią z nudów, bo nic innego je nie interesuje.
Kurwy (nimfomanki czy cichodajki) były, są i będą, co nie zmienia faktu, że trzeba taki styl życia pochwalać bądź traktować jako nową normalność a raczej nim pogardzać, bo do niczego dobrego oprócz kilkunastu minut pustej przyjemności nie prowadzi.
Łądną mi łatkę próbujesz przykleić. Nie napisałem, że 80% Polek to kurwy tylko skąd powstają takie ciągoty. Nie napisałem, że liczba Polek bez zainteresowań = liczbie nowopowstałych kurew.
::really::
 
O ty mały chujku kłamczuchu, napisałem kiedyś, że:


Łądną mi łatkę próbujesz przykleić. Nie napisałem, że 80% Polek to kurwy tylko skąd powstają takie ciągoty. Nie napisałem, że liczba Polek bez zainteresowań = liczbie nowopowstałych kurew.
::really::


A, teraz to sorry, dobrze wytłumaczyłes.
Zobaczyłem Cię z @szplin em co pisał o 3/4 Polakach jako takich a takich.

I z chłopakami dla których każda laska która uprawiała inny seks niż w związku to kurwa, a że większość miała takie doświadczenia, to i większość(w tym często swoje partnerki) mają za jakieś kurwy
 

Jest to na jakimś kanale do obejrzenia?

Reżysera z żoną, o którym mowa, rzeczywiście znaleziono martwych. Zginęli oczywiście w niewyjaśnionych okolicznościach.
 

Jest to na jakimś kanale do obejrzenia?

Reżysera z żoną, o którym mowa, rzeczywiście znaleziono martwych. Zginęli oczywiście w niewyjaśnionych okolicznościach.
Jest chyba na cda.
 
Back
Top