Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Premiera zielonej granicy tuż tuż. Jak tam? Macie już bilety wykupione na ten weekend?




:waldeklaugh:

libido mu spadło poniżej zera?
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/i-bardzo-kurna-dobrze-piotr-cyrwus-andrzej-moj-stary-to-fanatyk-wedkarstwa.jpg
 
Przes ostatni rok nie jestem zbytnio na czasie jeśli chodzi o filmy. Dajcie znać, czy jest coś wartego nadrobienia (oprócz filmów dla dzieci i komedii) bo zaczynają się jesienne wieczory.
 
Przes ostatni rok nie jestem zbytnio na czasie jeśli chodzi o filmy. Dajcie znać, czy jest coś wartego nadrobienia (oprócz filmów dla dzieci i komedii) bo zaczynają się jesienne wieczory.
Sisu
Aftersun
Guardians of the galaxy 3
Dungeons and dragons honor among thieves
Thirteen lives
Speak no evil
Outfit
 
Kurła, czyli to się robi przy pomocy AI? Zajebiste! W życiu bym nie pomyślał, że będę oglądał Warhammera w wersji z lat '90... wtf? Jestem na 6 minucie ale już mi się świetnie ogląda.
Super narzędzie, teraz tylko żeby te filmy zaczęli tworzyć normalni, biali ludzie a w końcu dostaniemy przeróżne, godne obejrzenia adaptacje naszych ulubionych książek, gier i innych historyjek.

:frankapprove:

 
A co to za różnica? Normalny człowiek nie da zarobić kurwie komunistycznej ani grosza, nawet jakby to był film roku
Otóż to, ja Hollandowej dałem zarobić raz, jeszcze będąc amebą umysłową, bo w szkole podstawowej idąc na panny z wilka. Ale to był przymus, a ja nawet nie wiedziałem na co idę, więc się nie liczy.

Człowiek się jarał wyjściem do kina, a nie filmem :korwinlaugh:
 
A co to za różnica? Normalny człowiek nie da zarobić kurwie komunistycznej ani grosza, nawet jakby to był film roku

Chyba PiS wjechał za mocno.

Holland siedziała w czechosłowackim areszcie za udział w antykomunistycznych strajkach, czyli więcej niż przywódca Solidarności Jarek K. , matka włączyła w powstaniu warszawskim ale po co to wiedzieć, lepiej powtarzać pisowskie brednie.

A potem zdziwienie że ósmy rok krajem rządzą narodowi socjaliści

:matt:
 
Chyba PiS wjechał za mocno.

Holland siedziała w czechosłowackim areszcie za udział w antykomunistycznych strajkach, czyli więcej niż przywódca Solidarności Jarek K. , matka włączyła w powstaniu warszawskim ale po co to wiedzieć, lepiej powtarzać pisowskie brednie.

A potem zdziwienie że ósmy rok krajem rządzą narodowi socjaliści

:matt:
A nie liczy się czasem jakie wartości kwadratowa babcia propaguje teraz?
Wg mnie wieje od niej Ochojską zdecydowanie za mocno, a dla mnie tego typu poglądy to dno poniżej kilku metrów mułu z krowiego gówna.

I nie,
nie jestem pisiorem i na nich nie zagłosuję ani nie głosowałem.
Dawanie takim ludziom jak Holland swoich pieniędzy jest sygnałem, że mają robić takich filmów więcej co dodatkowo ich zachęca, no i dopłacać do pensji młodego szczura....
Wiadomo to tylko moja opinia.

A na lewo raczej obejrzę, z czystej ciekawości.
 
Chyba PiS wjechał za mocno.

Holland siedziała w czechosłowackim areszcie za udział w antykomunistycznych strajkach, czyli więcej niż przywódca Solidarności Jarek K. , matka włączyła w powstaniu warszawskim ale po co to wiedzieć, lepiej powtarzać pisowskie brednie.

A potem zdziwienie że ósmy rok krajem rządzą narodowi socjaliści

:matt:
Chuj mnie PiS obchodzi. I mam w dupie co robiła wcześniej. Za to widzę co robi teraz, antypolskie kurwiszcze
 


W sumie czytając to forum mam wrażenie, że Polska to kraj patologii, kobiet które są samymi kurwami gdzie 3/4 zdradza mężów z pierwszym napotkanym murzynem, banda ciemnoty niekumatej bo głosują na PiS i PO.

Więc skoro sami najeżdżają na Polskę to co się oburzają ma Hollandy i Tokarczuki?
 
W sumie czytając to forum mam wrażenie, że Polska to kraj patologii, kobiet które są samymi kurwami gdzie 3/4 zdradza mężów z pierwszym napotkanym murzynem, banda ciemnoty niekumatej bo głosują na PiS i PO.

Więc skoro sami najeżdżają na Polskę to co się oburzają ma Hollandy i Tokarczuki?
Bo nam wolno. Coś jak "nigga" u Murzynów. Rozumiesz? :mamed:
 
Wróciłeś do twardych narkotyków? :beczka:

Nie, ale ogólnie zaczyna mnie wkurzać to pierdolenie jacy to jesteśmy głupi, straszni, zawistni, polki jakie to kurwiszcza, itd.
I w drugą jadąca po nas skrajność, jak Tokarczuki, też.
Ile można być tak zgorzkniałym, zawistnym i głupim by tak ciągle pierdolić i narzekać.

Nie żebym narzekał :p (hue hue)
 
W sumie czytając to forum mam wrażenie, że Polska to kraj patologii, kobiet które są samymi kurwami gdzie 3/4 zdradza mężów z pierwszym napotkanym murzynem, banda ciemnoty niekumatej bo głosują na PiS i PO.

Więc skoro sami najeżdżają na Polskę to co się oburzają ma Hollandy i Tokarczuki?


Z drugiej strony słychać że to kraj faszystów, mizoginów, cwierćmózgów ale i patologii czyli tu się obie strony zgadzają :lol:

33E7E072-2D84-46D9-9195-FD992D9F28B1.gif
 
Z drugiej strony słychać że to kraj faszystów, mizoginów, cwierćmózgów ale i patologii czyli tu się obie strony zgadzają :lol:

View attachment 78934


No właśnie. Chłopaki z forum(część) i prawicowcy daleko nie stoją od feministek i lewaków. Podobny mental na swój sposób. Podobne mechanizmy. Kazdy ma swoją projekcje tego jak widzi ludzi i kraj.


Dobrze, że są tacy jak my, którzy wiedza, że to nie jest czarnobiałe. Ostatni sprawiedliwi.
 
A nie liczy się czasem jakie wartości kwadratowa babcia propaguje teraz?
Wg mnie wieje od niej Ochojską zdecydowanie za mocno, a dla mnie tego typu poglądy to dno poniżej kilku metrów mułu z krowiego gówna.

I nie,
nie jestem pisiorem i na nich nie zagłosuję ani nie głosowałem.
Dawanie takim ludziom jak Holland swoich pieniędzy jest sygnałem, że mają robić takich filmów więcej co dodatkowo ich zachęca, no i dopłacać do pensji młodego szczura....
Wiadomo to tylko moja opinia.

A na lewo raczej obejrzę, z czystej ciekawości.

Chuj mnie PiS obchodzi. I mam w dupie co robiła wcześniej. Za to widzę co robi teraz, antypolskie kurwiszcze


Do kina też na to nie pójdę ale przynajmniej nie powtarzam jak papuga tego co Kaczor i spółka pierdolą pod wybory, z trailerów nic antypolskiego tam nie widzę.

Jeżeli w tym kraju od komunistów wyzywa się każdego, chuj że baba siedziała za komuny i emigrowała, zdobiła film o Popiełuszce, to chyba albo wyraz niskiego IQ albo kupuje się pisowską propagandę jak lemingi narracje Platformy.


:fjedzia:
 
Do kina też na to nie pójdę ale przynajmniej nie powtarzam jak papuga tego co Kaczor i spółka pierdolą pod wybory, z trailerów nic antypolskiego tam nie widzę.

Jeżeli w tym kraju od komunistów wyzywa się każdego, chuj że baba siedziała za komuny i emigrowała, zdobiła film o Popiełuszce, to chyba albo wyraz niskiego IQ albo kupuje się pisowską propagandę jak lemingi narracje Platformy.


:fjedzia:


Każdy kto narzeka na Polskę i Polaków to komuch, chyba, że narzekają chłopcy prawicy.
 
Back
Top