Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Odpuszczam, nie ruszył mnie, po Evil Dead spodziewam się więcej.
Nie traktowałem tego jako coś związanego z klasykiem prócz nazwy. Z takim nastawieniem odpalasz i można się bawić. To jest absurdalny gore nakręcony na tyle dobrze, by z nastawieniem o jakim wspomniałem - nie tyle dotrwać do końca, co nawet uśmiechać się, szczególnie oglądając końcówkę. Gdy Beth chwyta piłę - mówisz sobie, może nie ma Asha ale no kurwa jest piła! ;) Paczajcie anżeju i @Masta :

:lol:
-------------
To jest jego córka. Premiera Aquaman z 2019.

:fjedzia:
Miała wtedy 12 lat. Typów jak Momoa i innych:
 
Last edited:

Ja się nie znam ale jak dla mnie to odpowiednio dobrane zbliżenie. On ma dłoń wielkości jej tułowia i bardziej górnej części brzucha dotyka niż klatki. Raczej odruchowo palcami rusza niż świadomie obmacuje. Jakoś ani matka ani dzieci wtedy sprawy nie poruszyły. Sprawdziłem i Momoa w zeszłym roku rozstał się z matką tych dzieci, a jakoś dalej ma dobry kontakt z dziećmi przynajmniej tak z neta wynika. W dzisiejszych czas "me too" jakby coś było to zaraz by to przeciw niemu zostało użyte.
Daleki byłbym od nazywania kogoś pedofilem i nawoływania do dzgania go nożem po kilku sekundowym filmiku na przybliżeniu kręconym z ręki.
 
Ja się nie znam ale jak dla mnie to odpowiednio dobrane zbliżenie. On ma dłoń wielkości jej tułowia i bardziej górnej części brzucha dotyka niż klatki. Raczej odruchowo palcami rusza niż świadomie obmacuje. Jakoś ani matka ani dzieci wtedy sprawy nie poruszyły. Sprawdziłem i Momoa w zeszłym roku rozstał się z matką tych dzieci, a jakoś dalej ma dobry kontakt z dziećmi przynajmniej tak z neta wynika. W dzisiejszych czas "me too" jakby coś było to zaraz by to przeciw niemu zostało użyte.
Daleki byłbym od nazywania kogoś pedofilem i nawoływania do dzgania go nożem po kilku sekundowym filmiku na przybliżeniu kręconym z ręki.
Być może, choć widać, że ten ostatni ruch ręki przed tym jak ją odtrąciła to ściśnięcie cycuszka, widzisz to?
 
Być może, choć widać, że ten ostatni ruch ręki przed tym jak ją odtrąciła to ściśnięcie cycuszka, widzisz to?
Fakt, że dziwnie to wygląda szczególnie w połączeniu z jej reakcją. Mimo wszystko wydaje mi się, że to przypadek bardziej niż celowe działanie mające świadczyć o pedofilii.
 
Fakt, że dziwnie to wygląda szczególnie w połączeniu z jej reakcją. Mimo wszystko wydaje mi się, że to przypadek bardziej niż celowe działanie mające świadczyć o pedofilii.
A relacje będą bardzo dobre, dopóki kasa płynie strumieniem. "Me too" też się czepiło spraw sprzed 20 lat kiedy stare raszple przestały zarabiać :fjedzia:

Ale z tym dźganiem nożem to też bym się wstrzymał :beczka:
 
A relacje będą bardzo dobre, dopóki kasa płynie strumieniem. "Me too" też się czepiło spraw sprzed 20 lat kiedy stare raszple przestały zarabiać :fjedzia:
Biorąc pod uwagę co się działo w ostatnich latach to wątpię żeby ktoś czekał gdyby coś było na rzeczy.
 
Oczy wam pizdą zarosły. Łapie ją za cycka. Całe to jebane hollywood to skurwiałe pedofilstwo.
Palić ogniem

jason-momoa-children-1629491826892.png
 
Sisu jest zajebisty w swoim gatunku.
Zobaczyłem. Jak dla mnie pozycja obowiązkowa... Finowie i WW2, nawiązania do wojny zimowej... ;) Ukłon w kierunku Tarantino, te absurdalne motywy akcji, podział filmu na chaptery z charakterystycznymi napisami nazw, przerysowane gore... tak jak piszesz - w przypadku kręcenia absurdalnych filmów o nazistach można już mówić o swego rodzaju gatunku :) Dzięki - bawiłem się dobrze.
Daleki byłbym od nazywania kogoś pedofilem i nawoływania do dzgania go nożem po kilku sekundowym filmiku na przybliżeniu kręconym z ręki.
To jest - wiesz, taka emocjonalna reakcja na szybko i raczej wkurw na sam sygnał, że być może Momoa to pedofil. Oczywiście na podstawie tego filmiku trudno o wyrok, czy nawet o racjonalne podejrzenie. Być może przypadkowo mu te palce się zgięły i nie miał na celu zabawianie się titsem swej 12 letniej córki, a może bezwiednie pokazał swoje tłumione pragnienia? Nie wiadomo.
 
Zobaczyłem. Jak dla mnie pozycja obowiązkowa... Finowie i WW2, nawiązania do wojny zimowej... ;) Ukłon w kierunku Tarantino, te absurdalne motywy akcji, podział filmu na chaptery z charakterystycznymi napisami nazw, przerysowane gore... tak jak piszesz - w przypadku kręcenia absurdalnych filmów o nazistach można już mówić o swego rodzaju gatunku :) Dzięki - bawiłem się dobrze.

To jest - wiesz, taka emocjonalna reakcja na szybko i raczej wkurw na sam sygnał, że być może Momoa to pedofil. Oczywiście na podstawie tego filmiku trudno o wyrok, czy nawet o racjonalne podejrzenie. Być może przypadkowo mu te palce się zgięły i nie miał na celu zabawianie się titsem swej 12 letniej córki, a może bezwiednie pokazał swoje tłumione pragnienia? Nie wiadomo.
W ostatnich latach trochę mu się pojebało we łbie wiec jest wszystko możliwe:fjedzia:
 
Gówno do zobaczenia, niepotrzebnie wyłączyłeś :) oglądałem bez oczekiwan w nawiązaniu do tradycyjnego Evil Dead, bo znając współczesne trendy przy tego rodzaju próbach - najprawdopodobniej będzie to spierdolone, tak jak w tym wypadku. Jednak jako osobny, nie nawiązujący do kanonu film tego typu - jest typowym, niezłym odmóżdżaczem, z takim podejściem to może być niezła zabawa.
zadrapała i tyle w konkretnym celu, co było związane z kartami w księdze... kurde nie będę Ci spojlerował, odpalaj ponownie ;) Zobacz co się dalej odpierdoliło. Nie szukaj odniesień do Asha i zasad nakreślonych w kanonie.

Wiesz co, no być może.
Mi tam nie przeszkadzała kobieca obsada, przecież kobiety to właściwie gwóźdź całej tej serii, w poprzedniej wersji również główną bohaterką była kobieta i ta wersja kurewsko mi się podobała (@Roshi oglądaj!), co więcej, w tej nowej wersji aktorkę dobrali idealnie pod tę rolę.
Tu problem był taki, że w ogóle od początku bez żadnego napięcia to oglądałem, nic mnie tam nie ruszyło aż w końcu znudziło.

a ta scena przez wizjer tylko wkurwiła, bo jak zobaczyłem tyle potencjalnych ofiar to się ucieszyłem a tu klops
Może się starzeję? Nie wiem, ale do tej poprzedniej od czasu do czasu wracam :fjedzia:

Nie traktowałem tego jako coś związanego z klasykiem prócz nazwy. Z takim nastawieniem odpalasz i można się bawić. To jest absurdalny gore nakręcony na tyle dobrze, by z nastawieniem o jakim wspomniałem - nie tyle dotrwać do końca, co nawet uśmiechać się, szczególnie oglądając końcówkę. Gdy Beth chwyta piłę - mówisz sobie, może nie ma Asha ale no kurwa jest piła! ;) Paczajcie anżeju i @Masta :

:lol:
-------------

Miała wtedy 12 lat. Typów jak Momoa i innych:

Jak @klocuniek również polece przywołany tytuł. Wiadomo to nie to co wcześniejsze części, ale moim zdaniem nadal film w zakresie gore się dobrze broni. Seans minął szybko, tempo akcji jest bardzo dobrze wyważone, można powiedzieć, że już od początku coś się dzieję. Fabuła jak to fabuła trochę sztampowa, ale cóż teraz oczekiwać księga działa jak wcześniej, otworzyli i się zaczęło. Jeśli chodzi o same efekty to moim zdaniem wypadło to bardzo fajnie. Idealnie wkomponowane w rodzaj horroru. Jak to w tych czasach wszyscy faceci przedstawiani są oczywiście jako do niczego Mąż opuścił żonę, syn debil wziął ukradł księgę, otworzył ją i sprowadził demona, gówno robi podczas filmu. Oczywiści girl power na początku, ale niech im będzie, że nie daje to po oczach jak w niektórych tytułach ponieważ jak wspomniał @klocuniek demon sam zapowiedział, że do końca dnia wybije wszystkich oprócz głównej bohaterki i młodej. Osobiście 6,7/10 przyjemny film do którego jednak należy podejść nie jako kontynuacja a po prostu film w uniwersum
 
Back
Top