Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Słabe te Venomy, dwójka dziadostwo jak nic, zapowiadało się super a ma się wrażenie, że ogląda się wersję pociętą przez reżysera by film miał określoną długość w kinie.

To prawda, brakuje sporo, no i nie ma żadnego morału, ani w jedynce ani w dwójce. :homer:

Mieli świetnego aktora w głównej roli,
historie z której można było coś fajnego wyciągnąć a scenariuszowo zrobili kupę.
 
Niestety, może gdyby miał kategorie wiekową R to by coś lepszego wyszło
To nie o brutalność chodzi - to nie jest moralitet czy inna sztuczka, jak w spidermanie, że na koniec czujesz się lepiej, niż przed filmem. Nie ma podróży bohatera, wszystko jest płaskie jak Ziemia :jarolaugh:

Coś się odjebało. Wkurwił się, poszedł najebać, dostał wpierdol, wrócił silniejszy i wygrał. Koniec.

Takie płaskie że już zapomniałem że oglądałem kilka dni temu w ramach odświeżenia. Chujnia. Do następnego reżysera.
 
O matko.

Oglądam z moimi księżniczkami Jurrasic World Dominion...

Tego filmu - będąc odłączony od Matrixa - nie da się oglądać. Wszystkie stereotypy, oskarżenia choliłudu o bezpłodność, marność, polityczną poprawność (na pierdyliardzie poziomów), zastępowanie sensu akcją ten film spełnia 10/10.
 
Dziecko miałem ułożyć do snu to mowie, trzeba coś obejrzeć przed kimaniem. I sobie obejrzałem...

Screenshot_20230701-011656_Chrome.jpg



Historia na faktach, mocne gówno. Polecam wszystkim, a w szczególności rodzicom i ludziom planującym mieć dzieci.
 
Last edited:
Sisu jest zajebisty w swoim gatunku.
Pozdrawiam :chuck:
Chyba zobaczę dzisiaj, dzięki za polecenie. Plakat piękny
8066452.3.jpg
@Miskatonic
Wczoraj zobaczyłem kolejną odsłonę Martwego Zła:
Krwi hektolitry


Widziałeś już?

Dla wszystkich, którzy czasem chcą się odmóżdżyć i na te chwile niekiedy lubią zalookać jakieś gore, czy tam slashery - ogólnie można zobaczyć. Ostrzegam:
Faceci, wszyscy faceci (łącznie z dziećmi) giną dość szybko. Zostaje baba, która, jak można mniemać - zgodnie z dzisiejszymi trendami ma być jakimś odpowiednikiem Ash'a. Dwójka dzieci z wyglądu trąci trochę lpg. Poza wspomnianymi, mogącymi przywodzić na myśl współczesne, gówniane trendy - film jest ich całkowicie pozbawiony.
 
Chyba zobaczę dzisiaj, dzięki za polecenie. Plakat piękny
8066452.3.jpg
@Miskatonic
Wczoraj zobaczyłem kolejną odsłonę Martwego Zła:
Krwi hektolitry


Widziałeś już?

Dla wszystkich, którzy czasem chcą się odmóżdżyć i na te chwile niekiedy lubią zalookać jakieś gore, czy tam slashery - ogólnie można zobaczyć. Ostrzegam:
Faceci, wszyscy faceci (łącznie z dziećmi) giną dość szybko. Zostaje baba, która, jak można mniemać - zgodnie z dzisiejszymi trendami ma być jakimś odpowiednikiem Ash'a. Dwójka dzieci z wyglądu trąci trochę lpg. Poza wspomnianymi, mogącymi przywodzić na myśl współczesne, gówniane trendy - film jest ich całkowicie pozbawiony.

Nowe Evil Dead to gówno fest.

Wszyscy ci co zginęli to na korytarzu w ciągu jednej sceny, wszystko z wizjera czyli nic nie widać. Wyłączyłem po scenie, w której ta lpg dziewczynka miała na sobie matkę demona a ta ją zadrapała po twarzy... i tyle. Jak to się ma do kanonu Evil Dead, w którym jeśli nie jesteś Ashem to jak wpadasz w łapy demona to kończysz w kawałkach?

Żałosna próba skapitalizowania klasyka.
 
Nowe Evil Dead to gówno fest.

Wszyscy ci co zginęli to na korytarzu w ciągu jednej sceny, wszystko z wizjera czyli nic nie widać. Wyłączyłem po scenie, w której ta lpg dziewczynka miała na sobie matkę demona a ta ją zadrapała po twarzy... i tyle. Jak to się ma do kanonu Evil Dead, w którym jeśli nie jesteś Ashem to jak wpadasz w łapy demona to kończysz w kawałkach?

Żałosna próba skapitalizowania klasyka.
Gówno do zobaczenia, niepotrzebnie wyłączyłeś :) oglądałem bez oczekiwan w nawiązaniu do tradycyjnego Evil Dead, bo znając współczesne trendy przy tego rodzaju próbach - najprawdopodobniej będzie to spierdolone, tak jak w tym wypadku. Jednak jako osobny, nie nawiązujący do kanonu film tego typu - jest typowym, niezłym odmóżdżaczem, z takim podejściem to może być niezła zabawa.
zadrapała i tyle w konkretnym celu, co było związane z kartami w księdze... kurde nie będę Ci spojlerował, odpalaj ponownie ;) Zobacz co się dalej odpierdoliło. Nie szukaj odniesień do Asha i zasad nakreślonych w kanonie.
 
Gówno do zobaczenia, niepotrzebnie wyłączyłeś :) oglądałem bez oczekiwan w nawiązaniu do tradycyjnego Evil Dead, bo znając współczesne trendy przy tego rodzaju próbach - najprawdopodobniej będzie to spierdolone, tak jak w tym wypadku. Jednak jako osobny, nie nawiązujący do kanonu film tego typu - jest typowym, niezłym odmóżdżaczem, z takim podejściem to może być niezła zabawa.
zadrapała i tyle w konkretnym celu, co było związane z kartami w księdze... kurde nie będę Ci spojlerował, odpalaj ponownie ;) Zobacz co się dalej odpierdoliło. Nie szukaj odniesień do Asha i zasad nakreślonych w kanonie.
Wiesz co, no być może.
Mi tam nie przeszkadzała kobieca obsada, przecież kobiety to właściwie gwóźdź całej tej serii, w poprzedniej wersji również główną bohaterką była kobieta i ta wersja kurewsko mi się podobała (@Roshi oglądaj!), co więcej, w tej nowej wersji aktorkę dobrali idealnie pod tę rolę.
Tu problem był taki, że w ogóle od początku bez żadnego napięcia to oglądałem, nic mnie tam nie ruszyło aż w końcu znudziło.

a ta scena przez wizjer tylko wkurwiła, bo jak zobaczyłem tyle potencjalnych ofiar to się ucieszyłem a tu klops
Może się starzeję? Nie wiem, ale do tej poprzedniej od czasu do czasu wracam :fjedzia:
 
a ta scena przez wizjer tylko wkurwiła, bo jak zobaczyłem tyle potencjalnych ofiar to się ucieszyłem a tu klops
Jaki klops? Chyba wyłączyłeś za szybko:
Wszyscy oglądani przez wizjer zostali rozjebani, łącznie z dzieckiem (chłopiec). Wcześniej, scena po której wyłączyłeś, opętana matka bawi się ofiarą, nie chce jej zabijać od razu, w trakcie igraszek dostaje krzesłem i siłą rzeczy zostaje pozbawiona dosiadu ;) Zrobiła jednak swoje o czym wspomniałem poprzednio (księga). Ok, prosisz się o spojler ;) - mamusia dorwała wszystkich prócz siostry i najmłodszej córki, która ledwo uszła z życiem. Włączaj ponownie i zobacz jak do tego doszło, niezły rozpierdol.
 
Jaki klops? Chyba wyłączyłeś za szybko:
Wszyscy oglądani przez wizjer zostali rozjebani, łącznie z dzieckiem (chłopiec). Wcześniej, scena po której wyłączyłeś, opętana matka bawi się ofiarą, nie chce jej zabijać od razu, w trakcie igraszek dostaje krzesłem i siłą rzeczy zostaje pozbawiona dosiadu ;) Zrobiła jednak swoje o czym wspomniałem poprzednio (księga). Ok, prosisz się o spojler ;) - mamusia dorwała wszystkich prócz siostry i najmłodszej córki, która ledwo uszła z życiem. Włączaj ponownie i zobacz jak do tego doszło, niezły rozpierdol.
No właśnie chodzi mi o sposób ich rozjebania. Powinni ginąć po kolei i w jakiś spektakularny sposób a nie wszyscy na raz, z widokiem przez wizjer :)
 
No właśnie chodzi mi o sposób ich rozjebania. Powinni ginąć po kolei i w jakiś spektakularny sposób a nie wszyscy na raz, z widokiem przez wizjer :)
Na raz? :mamedwhat:
Pierwszy ginie chłopiec, a jego zewłok zostaje rzucony na ścianę, następnie widzimy jak ginie kolejny przez rozszarpanie mu gardła - dość spektakularna scena, na końcu ginie dziadek ze strzelbą. Masz rację co do pierwszej i ostatniej śmierci tej trójki - nie widzimy tego, zastosowano podmiot domyślny ale żeby z takiego powodu wyłączać? Skuś się i zobacz jaki dalej jest rozpierdol ;)
 
Na raz? :mamedwhat:
Pierwszy ginie chłopiec, a jego zewłok zostaje rzucony na ścianę, następnie widzimy jak ginie kolejny przez rozszarpanie mu gardła - dość spektakularna scena, na końcu ginie dziadek ze strzelbą. Masz rację co do pierwszej i ostatniej śmierci tej trójki - nie widzimy tego, zastosowano podmiot domyślny ale żeby z takiego powodu wyłączać? Skuś się i zobacz jaki dalej jest rozpierdol ;)
Odpuszczam, nie ruszył mnie, po Evil Dead spodziewam się więcej. Do momentu, który oglądałem czyli co najmniej do połowy to był średniak dla amerykańskich nastolatek :fjedzia:
 
Back
Top