Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

walki malo realne, prawie jak rocky. 5/10 za realistyczna wizje wiezienia. Film malo dynamiczny, przeciaga sie chwilami.

Moim zdaniem film jest nieco rozwleczony. Tak jakby reżyser miał ciekawą historię do opowiedzenia, ale nie potrafił jej zgrabnie i w nieco bardziej interesujący sposób przedstawić. Myślę, że z tych 2h można by śmiało urwać pół godziny przez co historia nabrała by trochę dynamizmu. Duży plus za realizm - 6/10.

Macie rację, gdyby wywalić zbędne sceny walki na ringu, film sporo by zyskał ;) W końcu to dramat więzienny, a gatunek akcja, pewnie tylko po to, żeby trafił do większego grona odbiorców. Inna sprawa, że Joe Cole (John Shelby z Peaky Blinders) rozwala system swoją kreacją.
 
Macie rację, gdyby wywalić zbędne sceny walki na ringu, film sporo by zyskał ;) W końcu to dramat więzienny, a gatunek akcja, pewnie tylko po to, żeby trafił do większego grona odbiorców. Inna sprawa, że Joe Cole (John Shelby z Peaky Blinders) rozwala system swoją kreacją.
zgadzam sie, zagral swiena role!
 
panowie, pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu "once upon a time in hollywood" quentina tarantino z m.in. brad pitt, leo dicaprio, oraz al pacino jeśli ktos jeszcze nie słyszał o tym filmie to radzę się zainteresować :danaillegal: ja osobiście jaram się jak głupi.

zdjęcia z poniedziałku i wtorku (23.7/24.7)
leonardo-dicaprio-and-brad-pitt-are-seen-the-set-of-once-upon-a-time-picture-id1004987466

brad-pitt-is-seen-the-set-of-once-upon-a-time-in-hollywood-on-july-24-picture-id1004978698


brad-pitt-is-seen-on-the-movie-set-of-the-once-upon-a-time-in-on-24-picture-id1005132882


leonardo-dicaprio-is-seen-on-the-movie-set-of-the-once-upon-a-time-in-picture-id1005132830


leonardo-dicaprio-and-brad-pitt-are-seen-on-july-23-2018-in-los-picture-id1005092944


al-pacino-is-seen-on-july-24-2018-in-los-angeles-california-picture-id1005057154


brad-pitt-is-seen-on-july-23-2018-in-los-angeles-california-picture-id1004412226
 
Plakat świetny, szkoda, że trailer mehowy zapowiadający kolejnego przeciętniaka.
nie oceniaj filmu po trailerze, lepiej żeby zapowiedź nie była jakaś wybitna (akurat dla mnie było ok), niż żeby wcisnęli tam najlepsze sceny z filmu a później w kinie było rozczarowanie bo nie czeka nas nic nowego. doskonałym przykładem jest prometeusz scotta, trailer wciskał w fotel a w kinie się wynudziłem.
 
nie oceniaj filmu po trailerze, lepiej żeby zapowiedź nie była jakaś wybitna (akurat dla mnie było ok), niż żeby wcisnęli tam najlepsze sceny z filmu a później w kinie było rozczarowanie bo nie czeka nas nic nowego. doskonałym przykładem jest prometeusz scotta, trailer wciskał w fotel a w kinie się wynudziłem.

No ja niestety cierpię na przypadłość/chorobę/chujwieco, które objawia się tym, że wsiadam do hype train bez biletów. Trajla promka to idealny przykład, zwłaszcza, że była to jedna z najlepszych filmowych zapowiedzi jakie w życiu widziałem.
Co do Venoma, to po prostu wydaje się wtórny do bólu z kolejnym superduperhero z problemami, który zmuszony jest walczyć w finale, z jakiś korpo-szefem. Ja od tego filmu za dużo oczekiwałem, zaraz jak pojawiło się info, ze główną rolę zagra Tomek, a film dostanie Rke. A tu zapowiada się się jakaś PG13 sraka bez wyrazu, bez Carnage'a

Z parafialnych:

Avengers.Infinity.War.2018.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.7.1-EPSiLON

:antonio:
 
No ja niestety cierpię na przypadłość/chorobę/chujwieco, które objawia się tym, że wsiadam do hype train bez biletów. Trajla promka to idealny przykład, zwłaszcza, że była to jedna z najlepszych filmowych zapowiedzi jakie w życiu widziałem.
Co do Venoma, to po prostu wydaje się wtórny do bólu z kolejnym superduperhero z problemami, który zmuszony jest walczyć w finale, z jakiś korpo-szefem. Ja od tego filmu za dużo oczekiwałem, zaraz jak pojawiło się info, ze główną rolę zagra Tomek, a film dostanie Rke. A tu zapowiada się się jakaś PG13 sraka bez wyrazu, bez Carnage'a

Z parafialnych:

Avengers.Infinity.War.2018.1080p.BluRay.REMUX.AVC.DTS-HD.MA.7.1-EPSiLON

:antonio:
Oblężenie na torrentach jak po nowym odcinku Gry o Tron, jestem ciekaw czy będą już napisy do BluRay.
 
Oblężenie na torrentach jak po nowym odcinku Gry o Tron, jestem ciekaw czy będą już napisy do BluRay.

W relku jest kilka języków i PL też są. Zresztą na n24 leżą dwie inne wersje, które i tak będą pasować.

... i bardzo dobrze, niech go wprowadzą powoli i z sensem, a nie jak w przypadku Doomsday'a w BvS. Riot w zupełności wystarczy.

No wiadomo, że Cletus Kasady dostanie jakąś scenę po napisach, ale jaki jest sens wstawiania innego symbiota, który wyczynia charakterystyczne dla Carnage'a akcje - 2:15 trailer.
 
... i bardzo dobrze, niech go wprowadzą powoli i z sensem, a nie jak w przypadku Doomsday'a w BvS. Riot w zupełności wystarczy.
liczę na to, że venom zarobi trochę siana i druga część to będzie właśnie "venom v carnage" :antonio:
 
Mam nadzieję, że te postacie co zniknęły to zniknęły na dobre. Ale znając życie odwalą coś co zepsuje smak po Infinity War.
 
Mam nadzieję, że te postacie co zniknęły to zniknęły na dobre. Ale znając życie odwalą coś co zepsuje smak po Infinity War.

Nie ma takiej opcji.
Na necie jest sporo spekulacji w jaki sposób to odkręcą. Wg mnie główne postacie będą ginąc, ale dopiero w Avengers 4 i będzie to stara obsada.
 
Nie ma takiej opcji.
Na necie jest sporo spekulacji w jaki sposób to odkręcą. Wg mnie główne postacie będą ginąc, ale dopiero w Avengers 4 i będzie to stara obsada.
Furego to ni chuja uśmiercą, chyba, że w realu zemrze
 
Podajcie tytuły zajebiscie dobrych filmamów, które widzieliście. Jeśli chodzi o gatunek to: thriller, dramat, psychologiczny, horror. Najlepiej jakby trzymały w napięciu, wciagały i były nieprzewidywalne. Takie 8/10 minimum.
p.s Większość znanych z tych gatunków widziałem
 
Podajcie tytuły zajebiscie dobrych filmamów, które widzieliście. Jeśli chodzi o gatunek to: thriller, dramat, psychologiczny, horror. Najlepiej jakby trzymały w napięciu, wciagały i były nieprzewidywalne. Takie 8/10 minimum.
p.s Większość znanych z tych gatunków widziałem
Psychoza, Vertigo, Podejrzani, Heat
 
Podajcie tytuły zajebiscie dobrych filmamów, które widzieliście. Jeśli chodzi o gatunek to: thriller, dramat, psychologiczny, horror. Najlepiej jakby trzymały w napięciu, wciagały i były nieprzewidywalne. Takie 8/10 minimum.
p.s Większość znanych z tych gatunków widziałem
se7en,
dziewczyna z tatuażem (us),
piękny umysł,
labirynt,
fight club,
wyspa tajemnic,
gra,
gone girl,
k-pax.

mam nadzieję, że któregoś z w/w nie widziałeś :kis:
 
Back
Top