Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Domknięcie trylogii Shyamalahjana. JARAM SIĘ !!!



owww yea! McAvoy + Willis + Jackson :heart:

chociaż obawiam się trochę, bo jednak liczyłem na kontynuację Splita gdyż sama ilość możliwych wątków była duża, a tutaj dorzucamy jeszcze 2 postacie z Unbreakable. ciekawe jak to wyjdzie, choć za samego jamesa i ilość postaci jaką odgrywa bedzie warto czekać
 
MV5BNTZjMTY1ODgtYzE0ZS00YTQ1LTg0MmMtYjgyYjk1NWFmMmQ3XkEyXkFqcGdeQXVyNDY0MDgxMjA@._V1_SY1000_CR0,0,651,1000_AL_.jpg

Zapowiada się dobry film. Oglądał ktoś?
 
A Prayer Before Dawn - polecam, zwłaszcza dla wielbicieli więziennych klimatów. Film cholernie ciężki i niewygodny, a realizacyjnie najwyższa półka - tak, film był kręcony w prawdziwym więzieniu, z prawdziwymi (byłymi) skazańcami i ten realizm aż bije po oczach. Uwielbiam takie kino.
8/10
 
Przełęcz Ocalonych polecam jak ktoś nie miał okazji oglądnąć , sam nadrobiłem dopiero dziś . Jest to
dramat wojenny na faktach w reżyserii Mela Gibsona z 2016r , naprawdę fajny seans na nieco ponad 2 godzinki. Sam nie jestem może jakimś mega fanatykiem filmów wojennych ale ten tytuł jest mocny.
 
A Prayer Before Dawn - polecam, zwłaszcza dla wielbicieli więziennych klimatów. Film cholernie ciężki i niewygodny, a realizacyjnie najwyższa półka - tak, film był kręcony w prawdziwym więzieniu, z prawdziwymi (byłymi) skazańcami i ten realizm aż bije po oczach. Uwielbiam takie kino.
8/10

Moim zdaniem film jest nieco rozwleczony. Tak jakby reżyser miał ciekawą historię do opowiedzenia, ale nie potrafił jej zgrabnie i w nieco bardziej interesujący sposób przedstawić. Myślę, że z tych 2h można by śmiało urwać pół godziny przez co historia nabrała by trochę dynamizmu. Duży plus za realizm - 6/10.
 
A Prayer Before Dawn - polecam, zwłaszcza dla wielbicieli więziennych klimatów. Film cholernie ciężki i niewygodny, a realizacyjnie najwyższa półka - tak, film był kręcony w prawdziwym więzieniu, z prawdziwymi (byłymi) skazańcami i ten realizm aż bije po oczach. Uwielbiam takie kino.
8/10
walki malo realne, prawie jak rocky. 5/10 za realistyczna wizje wiezienia. Film malo dynamiczny, przeciaga sie chwilami.
 
Back
Top