Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

For real??

No już jest 1080p
łap sampla
http://go4up.com/dl/d95d976782cb

Wrzucam Ole na dobranoc
Alexandria%20Daddario%20on%20the%20set%20of%20Baywatch%20in%20Miami%20on%20March%2016002.jpg

więcej tutaj
http://www.imagebam.com/image/c240b9472314108
 
Angst, Przylądek strachu, Gone girl. Widział ktoś? Który najlepszy z nich? :sos:
Angsta nie widziałem, Przylądek to klasyk, obowiązkowy. Gone Girl wg mnie zajebiście się oglądało, więc jak na dość nowy film to też wg mnie obowiązkowy jak ktoś lubi dobre filmy i zaskakujące fabuły.
 
@Overhood wlasnie, jak przyladek?
Bardzo dobry film. De Niro nie zawodny jak zawsze. Solidne kino.
Końcowa scena na tym jeziorze fenomenalna, a monolog De Niro z poparzoną twarzą. :pray: Skojarzyło mi się to z przemową Al Pacino w Adwokacie Diabła

Na dodatek właśnie skończyłem chwilę temu oglądać Gone Girl i idealnie ten film trafił w mój gust. Uwielbiam takie pokręcone filmy z dziwną fabuła. Klasa sama w sobie.
 
Point Break - w końcu obejrzane słabo pamiętałem pierwowzór , ale to przeszło samego siebie. Mimo efektów wielki zawód 3/10
 
Bardzo dobry film. De Niro nie zawodny jak zawsze. Solidne kino.
Końcowa scena na tym jeziorze fenomenalna, a monolog De Niro z poparzoną twarzą. :pray: Skojarzyło mi się to z przemową Al Pacino w Adwokacie Diabła

Na dodatek właśnie skończyłem chwilę temu oglądać Gone Girl i idealnie ten film trafił w mój gust. Uwielbiam takie pokręcone filmy z dziwną fabuła. Klasa sama w sobie.

Gone Girl juz 3x ogladalem. Wizualny i fabularny majstersztyk. Niesamowita rola Rosamund Pike, maloekspresywny Affleck także dał radę, nawet zero talentu aktorskiego i wspaniałe cycki Emily Ratajkowski perfekcyjnie wpasowały się w obraz. Soundtrack zapuszczam jak mam nad czymś popracować w spokoju.
 
@Gambit

Staram się pożyczyć ze sklepiku nowe SW, zasysam 4 różne relki z zawrotną prędkością średnio 0,4kB/s. O co chodzi? Problem leży u mnie czy ludzie za bardzo nie chcą się dzielic?
 
Obejrzałem "Wiek Adeline" - film jak film, ale Blake Lively... dobry panie! Zjawiskowa.
 
Obejrzałem "Wiek Adeline" - film jak film, ale Blake Lively... dobry panie! Zjawiskowa.

To teraz czekać na ten film w którym opala się na skale ... a wokół pływa rekin xD

Jebany Deadpool x2 wcześniej cumowal u ScarJo :)

@Hasz nie mam pojęcia, ja nie ściągałem z torrkow, a nie mam ma czym teraz sprawdzic bo pisze z fona. Może w ciul ludzi ściąga i tak się muli?
 
  • Like
Reactions: JB_
Nowe Gwiezdne Wojny oglada sie jak jakis reboot, a nie zupelnie nowa czesc. Z kreatywnego punktu widzenia straszna padaka - film ratuje wartka akcja i dobre efekty. 6,5-7/10.
 
Właśnie skończyłem oglądać Deadpoola i przyznam, mimo iż sceptycznie byłem nastawiony do tego filmu, że uśmiałem się zdrowo. Niektóre teksty zwalają z nóg. Prosta rozrywka z pomysłem i fajnie dobraną ścieżką dźwiękową, szczególnie WHAM! Polecam :beer:

 
Serio na was takie wrażenie Deadpool robi? Byłem w kinie na premierze i jakoś nie odczułem specjalnej radości z oglądania. Może kwestia tego, że nie lubię takich filmów, ale szczerze mówiąc to tylko w paru scenach się zaśmiałem, a tak po za tym to nic szczególnego.
 
Serio na was takie wrażenie Deadpool robi? Byłem w kinie na premierze i jakoś nie odczułem specjalnej radości z oglądania. Może kwestia tego, że nie lubię takich filmów, ale szczerze mówiąc to tylko w paru scenach się zaśmiałem, a tak po za tym to nic szczególnego.

Nie widziałem Deadpoola, ale to trochę tak, jakbym puścił mojej mamie Dillashaw - Cruz i się dziwił, że nie docenia tego, jaka to techniczna walka ;)
 
Serio na was takie wrażenie Deadpool robi? Byłem w kinie na premierze i jakoś nie odczułem specjalnej radości z oglądania. Może kwestia tego, że nie lubię takich filmów, ale szczerze mówiąc to tylko w paru scenach się zaśmiałem, a tak po za tym to nic szczególnego.

Czemu to obejrzałeś skoro nie lubisz takich filmów?
 
Serio na was takie wrażenie Deadpool robi? Byłem w kinie na premierze i jakoś nie odczułem specjalnej radości z oglądania. Może kwestia tego, że nie lubię takich filmów, ale szczerze mówiąc to tylko w paru scenach się zaśmiałem, a tak po za tym to nic szczególnego.
Ja też nie lubię, ale przy odpowiednim nastawieniu do konwencji można z przyjemnością obejrzeć. Trzeba pomiatać, że to komiks.
 
Jak nie jestem fanem komiksów, tak na Deadpoolu miałem bekę przeogromną - ale atmosfera jest ważna, iśc z paczką kumpli który lubią sprośne żarty + piwko ;)
 
Jak nie jestem fanem komiksów, tak na Deadpoolu miałem bekę przeogromną - ale atmosfera jest ważna, iśc z paczką kumpli który lubią sprośne żarty + piwko ;)
Dokładnie tak to wyglądało, z paroma kumplami poszedłem, piwko podczas seansu, kilka razy się zaśmiałem. Jednak tak jak pisałem kiedyś, jeśli patrzeć na to jak na komis to Sin City miażdży Deadpoola, jeśli jako komedie to widziałem dziesiątki lepszych, a jeśli jakos film akcji no to już zupełnie. No takie mam zdanie na ten temat, nic nie poradzę.
 
Obejrzalem Batman vs Superman. Przyznam szczerze, ze liczylem na duzo wiecej, zwlaszcza ze strony Batmana. Mam wrazenie, ze zlozonosc obu postaci troche przygniotla rezysera i film jest taki troche plaski od strony emocjonalnej. Efekty super (zaluje, ze nie wybralem seansu w 3D), akcja w miare wartka, ale niestety bez fajerwerkow :cry:
 
Back
Top