Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wyspa Tajemnic - coś pięknego. Dawno nie oglądałem tak ciekawego i dobrze zagranego filmu. Zakończenie mistrzowskie.
 
Wyspa Tajemnic - coś pięknego. Dawno nie oglądałem tak ciekawego i dobrze zagranego filmu. Zakończenie mistrzowskie.






+1







Zgadzam się. Choć wiele ludzi marudzi, że przewidywalny i takie tam, ale... na jakim filmie ludzie nie marudzili?
 
@Corey dzieki wielkie, to jest to :)



btw mam nadzieje ze kevina puszcza w swieta ;p bo juz chyba oba leciały ostatnio na polsacie :D
 
Się śmiejcie, ale święta bez Kevina to nie święta :D i co roku jak jest w tiwi to oglądam :D



Yagiel-- wielka dziękówka, dokładnie to był Sanctum :)
 
Z tego co widze, w Nowym Jorku było 6.12 więc sam w domu zapewne już też było. Pozostaje liczyc na jakies wersje inne co czasem puszczają.
 
W tym roku już był. Nie wiadomo czemu wcześniej go puścili, może przez ten koniec świata 21 grudnia
 
Pewnie nie puszczą w święta,żeby inni nie marudzili to puścili wczesniej (zdecydowanie za wczesnie).
 
Mimo, że stare dopiero dzisiaj to znalazłem i jaram się jak pochodnia!!



http://www.deadline.com/2012/09/entourage-movie-screenplay-completed-doug-ellin-six-months-after-tv-series-left-off/
 
Liczę na wysyp DVDSCR w ciągu najbliższego miesiąca w związku z zbliżającymi się oskarami (i rozsyłaniem kopii do ludzi z Akademii). Jak co roku zresztą :) Na Django wybiore się do kina na pewno w grudniu i na Hobbita, polecacie coś jeszcze ?



Edit: no to fail :) Django dopiero premiera 18 stycznia w naszym biednym kraju. No cóż ...
 
@Hang



Już pierwsza oscarówka "stygnie" na necie, mowa tu o The Perks of Being a Wallflower - noty na IMDB zachecające, do tego niezłe recki na RT - ja już zasysam ...
 
Back
Top