Fifa 19 i wszystko co z nią związane

U mnie Inwestycje Ify 81-86. Jak ktoś nie ma super budżetu polecam wejść w Wu Lei 75.
Może będzie coś z chinolami , ewentualnie do jakiegoś SBC z gold rare. Ja kupiłem z 30 sztuk.
 
Chce ktoś kupić 800k coinsów na Xbox One? Nie będę się ogłaszał po grupach póki co, a odpuszczam te zjebaną grę przez internet, bo to jest cyrk przecież żebym co mecz miał sytuację, że mam laga i gość w tym czasie ładuje mi bramkę, a ja nic z tym nie mogę zrobić.
Prawilnie, kanapa, ziomki i browary:OK:
 
Sprwadzcie swoje konta, dostałem darmowe 1050 fp :D może to wynagrodzenie za te przerwy w serwerach. Często dawali 1050 fp za przedłużenie konta na rok, ale to nie tutaj w moim przypadku.
 
Jeśli jest ktoś chętny pograć to można mnie znaleźć pod nickiem Baasteek93, w poniedziałek (26.11) od rana do południa będę.

bede sie dopiero uczyl gry na padzie :shy:
 
@HubiSSJ3 te wsZystkie paczki z zawodnikami co dostaje, to trzymać? Otwierać? Sprzedawać (jesli mozna)?

Otwieraj, z tych paczek weźmiesz sobie zawodników, niepotrzebnych sprzedasz. Część z nich jest niewymienna, także takich nie sprzedawaj, bo nie dostaniesz za nie coinsów, tylko do klubu i przy WBS się mogą przydać.
 
Sprwadzcie swoje konta, dostałem darmowe 1050 fp :D może to wynagrodzenie za te przerwy w serwerach. Często dawali 1050 fp za przedłużenie konta na rok, ale to nie tutaj w moim przypadku.
Też dostałem i się zastanawiam za co :lol: Mam 60 k i chciałbym w coś zainwestować ale pewnie to za mało żeby coś sensownego zarobić czy się mylę?
 
Wczoraj poskupowałem 30 zawodników z Liverpoolu, Chelsea i Utd - tych najtańszych. W nadziei na SBC z tej ligi wystawiłem ich z 3-4krotną przebitką, minimum za 2k, kupiłem maksymalnie za 650 chyba. Nie sprawdzałem nawet SBC, po prostu wystawiałem w ciemno. Sprawdziłem dopiero jak mi ktoś dwóch Sturridge po 10k kupił i Savicia, który mi zalegał za 4100. I jeszcze mam pozostałych zawodników na stanie, a już wyszedłem kilka tysięcy na plus :D

Teraz uważam, że niedługo wjedzie flashback SBC z Hiszpańskiej oraz z Włoskiej. Polecam skupić Hiszpanów i Włochów grających w tych ligach z overallem powyżej 80. Tylko nie mam pomysłu kto może być tą kartą sbc. Z Włochów do głowy przychodzi mi jedynie De Rossi, bo spełnia te warunki: -był kiedyś w dużo lepszej formie -nadal gra w tym samym klubie - jest Włochem. Dotychczasowe flashbacki działały właśnie na tym schemacie, macie jakieś inne pomysły?
 
Pootwierałem dzisiaj brązowe paczki za 400 monet, zaczynałem z 12k na koncie, a skończyłem z 30k :D Dodatkowo zainwestowałem w Valencie po 22-23k skupowany, sprzedany z zyskiem za 28k. Tak to można żyć.
 
Na blackfriday nie posłuchałem dejwhandluje i somsiadymicha i nie zarobiłem. Teraz postawiłem wszystko na jedną kartę i wrzuciłem 500k coinsów w karty 85 i 86. Oby spadło te SBC baby ikona +flash SBC dzisiaj o 19, bo inaczej to będę mocno w dupie.
 
Tylko niekoniecznie musi byc 86-87. Moze byc np ovr 84 ale same karty specjalne, w tym haloween i dynalmieczne LM. EA lubi zaskoczyć, utrudniając zarabianie. Jak będą inne wymagania niż wysokie Nify, będzie panika na rynku. Ja nigdy nie bawię się w takie ryzyka. Lepiej kupować ify 81-84. Tam zysk jest pewny
 
Tylko niekoniecznie musi byc 86-87. Moze byc np ovr 84 ale same karty specjalne, w tym haloween i dynalmieczne LM. EA lubi zaskoczyć, utrudniając zarabianie. Jak będą inne wymagania niż wysokie Nify, będzie panika na rynku. Ja nigdy nie bawię się w takie ryzyka. Lepiej kupować ify 81-84. Tam zysk jest pewny

Mam trochę nifów 81-83 z dobrych, ale słabo schodzą właśnie. Nawet jak będzie ovr 84, to te karty dobrze zejdą, a wydaje mi się, że przy SBC o baby ikonę dadzą coś w stylu 83+ i 84+ z przynajmniej dwoma zawodnikami z drużyny tygodnia. O ikonę prime było aż 87, mnie 85+ zadowoli, bo wtedy też 86 będą schodzić.
 
No zobaczymy EA to debile, potrafią dać wymagania z czapy jak IFNiemiec do Sancho co skończyło się tym ze nie ma już takich kart na rynku. Wszystko jest możliwe ja mam wszystko zabezpieczone w tym wysokie nify kupowane w kompletym dole cenowym
 
No zobaczymy EA to debile, potrafią dać wymagania z czapy jak IFNiemiec do Sancho co skończyło się tym ze nie ma już takich kart na rynku. Wszystko jest możliwe ja mam wszystko zabezpieczone w tym wysokie nify kupowane w kompletym dole cenowym

Ogólnie tego Sancho POTM to trochę chyba za mocno podrasowali, bo jak gram z kimś kto go ma w składzie to bardzo ciężko tego gościa powstrzymać, nawet jak zabiera mu się piłkę podczas dryblingu to i tak jakoś magicznie się odbija od niego i wraca pod jego nogi. Podobne problemy napotykałem tylko grając przeciwko G.Bestowi, ale go praktycznie nikt w składzie nie ma.

Jak dadzą trochę słabsze wymagania i baby ikonę Besta to się chyba skuszę na wykonanie tego SBC. Ale w to wątpię, podejrzewam, że wymagania będą bardzo mocne, a ja skupowałem praktycznie te same karty (Ederson, Vidal, Matić, Kompany, Pepe, Dżeko) więc 11 i tak z tego nie złożę. Chyba, że wymagany byłby skład 84 z jednym IF, to wtedy spróbuję.
 
Może zbyt szybko na posumowania eventu ale moim celem było kupić tanio Mbappe ale że ceny odbiły zrezygnowałem i naskupowałem tanich ifów na inwestycje.
Zrobiłem wszystkie szybkie SBC ale zero szczęscia, wtedy pomyślałem a co mi tam i tak mam niesprzedawalne więc zrobię o niesprzedawalnego IFa ..
... a tam Mbappe IF. SZOK , mój najlepszy traf oprócz ikony Lotara od F16. Nic że niesprzedawalny bo i tak go nie mam zamiaru sprzedawać.
Dzkikus jakich mało, jedna z najlepszych kart jakimi grałem a grałem wieloma 99 czy 98. Gram nim na PP w ustawieniu 3-5-2 i z prawej strony ma autostradę do biegana. Gole , Asysty niesamowita karta. Szczerze polecam bo przez ten event jest dużo tańszy niż zwykle.
Kupiłem też martiala IF za 85k ale totalny niewypał. pójdzie na handel
 
Może zbyt szybko na posumowania eventu ale moim celem było kupić tanio Mbappe ale że ceny odbiły zrezygnowałem i naskupowałem tanich ifów na inwestycje.
Zrobiłem wszystkie szybkie SBC ale zero szczęscia, wtedy pomyślałem a co mi tam i tak mam niesprzedawalne więc zrobię o niesprzedawalnego IFa ..
... a tam Mbappe IF. SZOK , mój najlepszy traf oprócz ikony Lotara od F16. Nic że niesprzedawalny bo i tak go nie mam zamiaru sprzedawać.
Dzkikus jakich mało, jedna z najlepszych kart jakimi grałem a grałem wieloma 99 czy 98. Gram nim na PP w ustawieniu 3-5-2 i z prawej strony ma autostradę do biegana. Gole , Asysty niesamowita karta. Szczerze polecam bo przez ten event jest dużo tańszy niż zwykle.
Kupiłem też martiala IF za 85k ale totalny niewypał. pójdzie na handel

Ja ostatnio porobiłem SBC praktycznie wszystkie, syf straszny z tych paczek nie wypadał. Niewymienialny IF to trafił mi się ten najsłabszy Irlandczyk z drużyny tygodnia o 76 ocenie ogólnej, wymienialny IF wypadł mi Wijnaldum, którego za 30k pchnąć będzie ciężko..
 
Może zbyt szybko na posumowania eventu ale moim celem było kupić tanio Mbappe ale że ceny odbiły zrezygnowałem i naskupowałem tanich ifów na inwestycje.
Zrobiłem wszystkie szybkie SBC ale zero szczęscia, wtedy pomyślałem a co mi tam i tak mam niesprzedawalne więc zrobię o niesprzedawalnego IFa ..
... a tam Mbappe IF. SZOK , mój najlepszy traf oprócz ikony Lotara od F16. Nic że niesprzedawalny bo i tak go nie mam zamiaru sprzedawać.
Dzkikus jakich mało, jedna z najlepszych kart jakimi grałem a grałem wieloma 99 czy 98. Gram nim na PP w ustawieniu 3-5-2 i z prawej strony ma autostradę do biegana. Gole , Asysty niesamowita karta. Szczerze polecam bo przez ten event jest dużo tańszy niż zwykle.
Kupiłem też martiala IF za 85k ale totalny niewypał. pójdzie na handel
:jimcarrey:
 
W pizdu z waszymi sbc, jak widzę te karty co ludzie trafiają to mi się grać odechciewa.

Człowiek robi sbc stara się i chuj z tego.
 
Flashback Pato 88 wyszedł... wymagany skład 84, łatwo mogę to zrobić, ale problem w tym, że nie mam z kim się nim łączyć poza Douglasem Costą, więc zgranie będzie bardzo słabe.

I nadal czekam na SBC z Ikonami, bo inaczej to mi te karty nie zejdą.
 
Rynek sam się reguluje. Nikt nie biega ronaldo i ikonami bo nikogo nie stać. Zawsze jest jakaś motywacja by grać, handlować i ulepszać skad. Porażka to tegoroczny pes gdzie jakieś karty koksow typu Ziyech 96 byly 1 dnia dla każdego do trafienia z 33%
 
Spokojnie zejdą potem. Teraz jest wysyp ifów ludzie mają własne niewymienne. Ja mam w ifach 3 miliony zainwestowane. Skończy się ten chory event i będą zyski
 
Spokojnie zejdą potem. Teraz jest wysyp ifów ludzie mają własne niewymienne. Ja mam w ifach 3 miliony zainwestowane. Skończy się ten chory event i będą zyski

Miał być niby zysk podczas eventu. Potem po co ludzie mieliby skupować nify 84+, jak tylu SBC nie będzie? Okej, Kompany i Ederson zejdą pewnie przy POTM dla Sterlinga w połowie grudnia. Ale w tym samym okresie mogą wrzucić FUTmas i znowu będzie wysyp IF.
 
Jutro może w końcu będzie ta icona baby, to wszystko zejdzie z zyskiem. Ważne to nie panikowac, jak nie kupowało się w rozsądnej cenie a nie na jakieś górce to nie ma możliwości niezrobic. Spokoj, cierpliwość ja dobijam właśnie do 5mln zysku
 
Back
Top