Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Jutro może w końcu będzie ta icona baby, to wszystko zejdzie z zyskiem. Ważne to nie panikowac, jak nie kupowało się w rozsądnej cenie a nie na jakieś górce to nie ma możliwości niezrobic. Spokoj, cierpliwość ja dobijam właśnie do 5mln zysku

No nie mam zamiaru póki co panikować, dam ponad tydzień jeszcze na zejście, jak nie zejdzie to będę sprzedawał po cenie za którą kupiłem najwyżej i tyle.
 
Chodzą słuchy, że ea nie dało sbc o baby ikony tylko dlatego, że był wyciek i ludzie porobili inwestycje.

To by było do nich podobne. Oczywiście jak były wycieki TOTW od tego samego gościa to nikt nic z tym nie robił, tylko kurwa jak ja zainwestowałem, to wtedy nagle się obrażają :confused:
 
Ale te inwestycje i tak przydadzą się pod inne sbc. EA robi różne zmyłki jak nie dać sbc pod potm la liga mimo że było to zapowiedziane a potm jest w plikach gry. Ale barca ma deal z pesem
 
Ale te inwestycje i tak przydadzą się pod inne sbc. EA robi różne zmyłki jak nie dać sbc pod potm la liga mimo że było to zapowiedziane a potm jest w plikach gry. Ale barca ma deal z pesem

To niech dadzą POTM komuś z Sevilli np. Andre Silvie i po problemie :lol:
 
Za dr i s1 w FC pewnie rano będę miał 60 tysięcy, kupić za to Kompanych i Edersonow ( wiem że na za dużo mi nie starczy) czy to za mało i Lewego kupić? :lol:
 
Wbiłem wszystkie 14 listopadowe wyzwania by dostać Pedro 87 . Nawet się nie spodziewałem że dam radę.
Oby w grudniu byli ciekawsi gracze , bo te wyzwania są nawet do zrobienia przy odrobinie czasu
 
Po udanych nagrodach wzmocniony skład, jest moc.
47032371_1795030437269172_5386080033624293376_n.png
 
Screenshot_2018-11-29-13-25-04-149_com.ea.gp.fifaultimate.png
U mnie niestety dzisiejsze nagrody słabe ale i tak coś się pozmieniało. Prawa obrona pusta bo Alex Talles poszedł na listę i pewnie jutro na ligę kupie znów Alexa Sandro.
 
Jak się nie zapiszę do jutrzejszego Fut Champions to przepadną mi punkty kwalifikacji? Bo już nie pamiętam jak to jest, bo co aktualizację to inaczej to może wyglądać..

I o której to rusza?
 


Za oglądanie tego można ponoć dostać dobre paczki, trzeba połączyć to tylko ze swoim kontem EA. Nie wiem czy tylko dla ludzi na PS4 czy Ci z Xboxa też dostaną, ale puścić gdzieś w tle można.
 


Za oglądanie tego można ponoć dostać dobre paczki, trzeba połączyć to tylko ze swoim kontem EA. Nie wiem czy tylko dla ludzi na PS4 czy Ci z Xboxa też dostaną, ale puścić gdzieś w tle można.

Każdy może, a nagrody to Ballack, Blanc, albo paczki.

Ps. Zapomniałem jeszcze, że jest opcja wyruchania przez ea, ale to nawet bez tych turniejów można dostać.
 
Każdy może, a nagrody to Ballack, Blanc, albo paczki.

Ps. Zapomniałem jeszcze, że jest opcja wyruchania przez ea, ale to nawet bez tych turniejów można dostać.

Ja odpaliłem w tle, będzie leciało przez czas kiedy będę przy kompie, może więcej paczek dostanę :lol:. Ale jak zerknąłem, to w szoku jakimi ludzie składami grają. CEBULA MODE ON. Jakbym takie mioł, to też bym tak groł i był najlepszy w to gre. CEBULA MODE OFF.

Paczki i ikony pewnie niewymienne?
 
Ja odpaliłem w tle, będzie leciało przez czas kiedy będę przy kompie, może więcej paczek dostanę :lol:. Ale jak zerknąłem, to w szoku jakimi ludzie składami grają. CEBULA MODE ON. Jakbym takie mioł, to też bym tak groł i był najlepszy w to gre. CEBULA MODE OFF.

Paczki i ikony pewnie niewymienne?
O ikonie to ty nawet nie myśl :D niewymienne, pamiętam w 18 prawie na każdym iwencie wyrwałem pakę.
 
O ikonie to ty nawet nie myśl :D niewymienne, pamiętam w 18 prawie na każdym iwencie wyrwałem pakę.

Ikonę to sobie chcę kupić jeszcze w tej grze. Trafiłem Carlosa (88), ale go ojebałem, bo w tej Fifie średnio się gra bocznymi obrońcami, a wziąłem za niego 800k coinsów, zbudowałem sobie skład za 400k i miałem teraz 400 tysięcy zapasu. Jak sprzedam karty z listy transferowej (dawać POTM Sterlinga albo SBC o ikony) to będę miał około 800-900 tysięcy coinsów na koncie, więc za to ikonę bym wyrwał, ale czekam aż dozbieram jeszcze milion i kupię sobie GOAT, czyli Cristiano Ronaldo. W żadnej fifie nie grało mi się nim tak dobrze jak w tej, strzelam nim bramki jak wściekły. A akurat i tak gram ligą włoską, w tym 7 piłkarzy Juve czasami wybiega w pierwszym składzie, więc pasuje mi on idealnie.

A właśnie, da się jakoś zrobić z ŚP prawego pomocnika? Bo mam Dybalę na ŚP, ale średnio sobie radzi tam, najbardziej mi on pasuje na prawej pomocy, bo co Cuadrado mi zepsuł setek w tej fifie to jego.
 
Kurwa jak wy gracie w obronie w fifie? Ja w ogole nie wiem o co chodzi. Gram z jakimś typem i jak podaje to od razu mam na plecach zawodnika. Jak on rozgrywa to zanim dobiegnę do niego to piłka juz po drugiej stronie boiska.

O chuj tu chodzi? :travolta:
 
Skład dojebany i gra się nim zajebiście, a kończę jak zwykle z tym samym bilansem 17-10 z 3 meczami w zapasie, pierdole nie gram do g1. Z tych 10 porażek z 3 przegrałem zasłużenie, reszta to chuj kurwa.
 
upload_2018-12-3_15-5-4.png


Skończyło się 0-2, gość oddał jeszcze trzy strzały, ja kolejne siedem. Nie wiedziałem, że Berd Leno potrafi obronić wszystkie strzały na tym świecie.
I takie staty prawie kurwa co mecz.

Tutaj kolejny przykład.
upload_2018-12-3_15-6-43.png



EDIT: W tym przypadku to może klątwa włoskiego logo :D?
 
Ja w 70% gier mam mniej strzałów niż przeciwnik, ale skuteczność jest zabójcza ;) Są mecze, że wygrywam 4-0, a mam 5 strzałów. Wszystko zależy od stylu gry i umiejętności wykańczania akcji.
 
Kluczem do sukcesu są wyuczone precyzyjne strzał, odkąd używam to połowę więcej bramek ładuje, to co strzelałem i nie wpadało to z precyzyjnym strzelaniem wpada.
 
Ale wjechał flashback SBC Alvesa, chyba zrobię. Szkoda tylko, że nie sprawdziłem przed wystawieniem kart z listy, czy jest jakiś nowy WBS, bo Vidal zszedł po 15k, a mógł spokojnie po maksymalnej cenie zejść.
 
Ale wjechał flashback SBC Alvesa, chyba zrobię. Szkoda tylko, że nie sprawdziłem przed wystawieniem kart z listy, czy jest jakiś nowy WBS, bo Vidal zszedł po 15k, a mógł spokojnie po maksymalnej cenie zejść.
Karta kozak, ale moim zdaniem nie warta 260k. Jakby kosztował tyle co Juanfran(to było coś ok 150k) to by stykło.
 
Karta kozak, ale moim zdaniem nie warta 260k. Jakby kosztował tyle co Juanfran(to było coś ok 150k) to by stykło.

Ja na wypadek przystępnej baby ikony odłożyłem kilka kart do klubu, to tego chyba aż tak nie odczuję. Szkoda tylko, że w Serie A nie ma dobrego pomocnika z Brazylii. Ale w sumie mógłbym wrzucić tam Verattiego, jest Włochem to zawsze z kimś będzie się łączył + zielone połączenie z Alvesem. I wtedy na PS Mbappe za jakiś czas :tellmemore:
 
Ja na wypadek przystępnej baby ikony odłożyłem kilka kart do klubu, to tego chyba aż tak nie odczuję. Szkoda tylko, że w Serie A nie ma dobrego pomocnika z Brazylii. Ale w sumie mógłbym wrzucić tam Verattiego, jest Włochem to zawsze z kimś będzie się łączył + zielone połączenie z Alvesem. I wtedy na PS Mbappe za jakiś czas :tellmemore:
Kimpembe, Alves i Matuidi z Serie A.

A co do sbc ikon to mam nadzieję, że w tym tygodniu wjadą.
 
Back
Top