Fifa 19 i wszystko co z nią związane

504073e6fd66b950med.png
 
Sztos, daj mu styl do tempa i będzie hulał.
Ten Arias to też niezły traf.

Ta Fifa w ogóle zdecydowanie się różni od 18, tempo teraz ma inne znaczenie i dużo lepiej wychodzą dośrodkowania, na napadzie warto mieć gościa co potrafi jebnąć ze łba.
 
Sztos, daj mu styl do tempa i będzie hulał.
Ten Arias to też niezły traf.

Ta Fifa w ogóle zdecydowanie się różni od 18, tempo teraz ma inne znaczenie i dużo lepiej wychodzą dośrodkowania, na napadzie warto mieć gościa co potrafi jebnąć ze łba.
W sumie oprócz strzałów i nazwiska to nic ciekawego. Zobaczymy jak będzie sobie radził. Liga włoska jaknck roku od 14 chyba. Cuadrado robi niezły rozpierdol na prawej stronie
 
Jak tam bramkarze? Poprawiło się coś? Niby jest sporo opinii o poprawie względem poprzednich części.
 
Ja tam gram liga angielska. Z paczek lepsze trafny to Sterling, Mahrez, Sommer if, Gnabry, Jorginho, Stones Laporte (obaj niestety tempo poniżej 70). Ktoś z pary Sterling, Mahrez zostanie sprzedany ale to podejmę decyzję jak zagram coś nimi. Ceny i tak idą w górę, do tego mam kilka karta na liście, na których napewno zarobie. Mam jeszcze z 3 paczki, które otworzę jak będą już karty OTW
 
Wylosowałem jeszcze Edersona. Teraz chodzi po 30k, sprzedawać czy czekać? W sumie wyjebałem się z kasy troche i nie mam jak robić kolejnych sbc jeśli go nie sprzedam. Van Nistelrooy już 100 więcej niż wczoraj.
:antonio:
 
Wylosowałem jeszcze Edersona. Teraz chodzi po 30k, sprzedawać czy czekać? W sumie wyjebałem się z kasy troche i nie mam jak robić kolejnych sbc jeśli go nie sprzedam. Van Nistelrooy już 100 więcej niż wczoraj.
:antonio:
Ja bym czekał chociaż do premiery :)
 
Już limit swojego szczęścia na tą edycję Fify wykorzystałeś, teraz już tylko takie trafy
:jimcarrey:

W ultinate gram od 14 jak tylko kupiłem ps4 inw zadnej edycji nie trafiłem tyle co teraz, a premiera dopiero jjtro.
::snoopd::
 
Aż zrobiliście mi ochotę na zakup konsoli. Ostatnio grałem w Fifę 14 albo 15 na Xboxie 360. Co polecacie teraz Xbox czy ps? Czy dobrze rozumiem że mając konsole mogę korzystać z tv jako Smart tzn przeglądać na nim neta, oglądać YouTube?
 
Aż zrobiliście mi ochotę na zakup konsoli. Ostatnio grałem w Fifę 14 albo 15 na Xboxie 360. Co polecacie teraz Xbox czy ps? Czy dobrze rozumiem że mając konsole mogę korzystać z tv jako Smart tzn przeglądać na nim neta, oglądać YouTube?
Tak wlasnie. Co do tego czy x czt ps było już wiele mowione. Ps ma lepsze gry na wyłączność, za to x ma lepsze gry darmowej ofercie abinamentu co miesiąc.
 
Aż zrobiliście mi ochotę na zakup konsoli. Ostatnio grałem w Fifę 14 albo 15 na Xboxie 360. Co polecacie teraz Xbox czy ps? Czy dobrze rozumiem że mając konsole mogę korzystać z tv jako Smart tzn przeglądać na nim neta, oglądać YouTube?
W 2 wątku masz zalety ps4 nad xboxem, ale dla skrótu - jak chcesz tylko fife to xbox, bo tańszy, jak popykać również w coś innego to ps4, gdyż ma sporo gier pod tę platformę. Ja jestem świeżo po wyborze ps4 pro to możesz pytać.

A jeszcze na ps4 jest ze 2x więcej graczy w fifie od xboxa
 
W 2 wątku masz zalety ps4 nad xboxem, ale dla skrótu - jak chcesz tylko fife to xbox, bo tańszy, jak popykać również w coś innego to ps4, gdyż ma sporo gier pod tę platformę. Ja jestem świeżo po wyborze ps4 pro to możesz pytać.

A jeszcze na ps4 jest ze 2x więcej graczy w fifie od xboxa
Bo PlayStation sprzedało się 3 razy tyle co Xboxa:fjedzia:
 
Za czasów poprzedniej generacji wszyscy moi znajomi mieli x360, a prawie nikt ps3. Teraz sytuacja jest odmienna wszyscy ps4, a właścicieli Xboxa one mogę policzyć na palcach u jednej ręki
 
Aż zrobiliście mi ochotę na zakup konsoli. Ostatnio grałem w Fifę 14 albo 15 na Xboxie 360. Co polecacie teraz Xbox czy ps? Czy dobrze rozumiem że mając konsole mogę korzystać z tv jako Smart tzn przeglądać na nim neta, oglądać YouTube?
Jak masz dobrego kompa, to tylko PS, a jak nie masz dobrego kompa do gier, to wtedy konsola od sony :lol:
Nie wiem jak na X'sie (ale mega bym się zdziwił gdyby nie było) bo nie miałem okazji sprawdzać, ale na PS'sie normalnie masz przeglądarkę (z której nie korzystam - wiem tyle, że cda działa) i aplikacje takie jak YouTube, Netflix itp.
 
Nie róbcie syfu w temacie Fify :roberteyeblinking:

Kumpel też trafił szybko Abemajonga i Ramosa, fifa pokręcona. Z racji tego, że cisnę tylko online szybkie mecze cały czas się waham czy kupić 19 czy nie kupić. Jak wasze wrażenia z samej gry i zmian z nią związanych? @mateusz19191010 @Matszo92
 
Nie róbcie syfu w temacie Fify :roberteyeblinking:

Kumpel też trafił szybko Abemajonga i Ramosa, fifa pokręcona. Z racji tego, że cisnę tylko online szybkie mecze cały czas się waham czy kupić 19 czy nie kupić. Jak wasze wrażenia z samej gry i zmian z nią związanych? @mateusz19191010 @Matszo92
Jutro Ci powiem wg własnego doświadczenia :D a z obserwacji to jest duża zmiana jeśli chodzi o prędkość gry, zwolniła, piłkarz biegnie szybciej bez piłki, a wolniej z nią dzięki czemu np. Mbappe 96 tempa biegnąc z piłką może zostać dogoniony przez gościa z 70 tempem, bardziej realnie to wygląda.
 
Jutro Ci powiem wg własnego doświadczenia :D a z obserwacji to jest duża zmiana jeśli chodzi o prędkość gry, zwolniła, piłkarz biegnie szybciej bez piłki, a wolniej z nią dzięki czemu np. Mbappe 96 tempa biegnąc z piłką może zostać dogoniony przez gościa z 70 tempem, bardziej realnie to wygląda.

To właśnie zmiana na minus jak tak, bo jak taki Bartra zacznie doganiać Bale...
 
Back
Top