Fifa 19 i wszystko co z nią związane

Kimpembe, Alves i Matuidi z Serie A.

A co do sbc ikon to mam nadzieję, że w tym tygodniu wjadą.

Z drugiej strony wydawać 200k na PO w tej grze to trochę głupota, bo praktycznie nieprzydatni (przynajmniej u mnie) są prawi obrońcy, ale Serie A cierpi na wyjątkowe braki w tej materii, także taki Alves by mi się przydał.

Jedyny problem to brak zawodnika tygodnia w drużynie, ale zawsze można poczekać na czwartek, kiedy jest nowe TOTW i ceny starych spadają.
 
Z drugiej strony wydawać 200k na PO w tej grze to trochę głupota, bo praktycznie nieprzydatni (przynajmniej u mnie) są prawi obrońcy, ale Serie A cierpi na wyjątkowe braki w tej materii, także taki Alves by mi się przydał.

Jedyny problem to brak zawodnika tygodnia w drużynie, ale zawsze można poczekać na czwartek, kiedy jest nowe TOTW i ceny starych spadają.
Do serie a za te 260k to już lepiej kupić if Joao Cancelo, top 6 prawych obrońców w grze, 200k ps4, 150k xbox.
 
Do serie a za te 260k to już lepiej kupić if Joao Cancelo, top 6 prawych obrońców w grze, 200k ps4, 150k xbox.

W sumie zaczekam na POTM BPL, po dobrych cenach zejdą mi Ederson, Kompany, nawet spoko powinien schodzić Matić. Wtedy i ten Cancelo IF będzie tańszy i Alex Sandro na lewą stronę to sobie kupię.

A z okazji Flashbacka Alvesa czuję, że IF i SIF Lali może polecieć w dół, warto go kupić chyba będzie, bo powinien potem odbić. @pablos_83 co o tym myślisz?
 
Mam inwestycji porobionych na 250k, jak to wypali, to coś ponad 100k zysku wpadnie.

Ja mam porobionych inwestycji za 400k, teraz niech zaczynają schodzić :crazy: Głównie pod POTM BPL i Baby ikonę (pod zwykłą też coś będzie), ale kupiłem dzisiaj kilka kart pod flashback z Bundesligi (widziałem typy na Riberyego/Robbena, ale może EA przełamie schemat i będzie Lahm?). W każdym razie - liczę na flashback lub POTM Bundesligi, najlepiej z Bayernu (chociaż w tym miesiącu to niemożliwe, Gnabry nie zostanie)
 
W sumie zaczekam na POTM BPL, po dobrych cenach zejdą mi Ederson, Kompany, nawet spoko powinien schodzić Matić. Wtedy i ten Cancelo IF będzie tańszy i Alex Sandro na lewą stronę to sobie kupię.

A z okazji Flashbacka Alvesa czuję, że IF i SIF Lali może polecieć w dół, warto go kupić chyba będzie, bo powinien potem odbić. @pablos_83 co o tym myślisz?
Lekko poleciał ale do wyjściowych 23k raczej nie dobije. Ja kupiłem sobie Thavuina mimo że drogi ale dobre połączenie z Mbappe i możliwość ich zmieniania pozycjami.
 
Lekko poleciał ale do wyjściowych 23k raczej nie dobije. Ja kupiłem sobie Thavuina mimo że drogi ale dobre połączenie z Mbappe i możliwość ich zmieniania pozycjami.
If Thauvin to bestia szczególnie na śpo, trafiłem z pp za fut champions i jestem z niego zadowolony.
------------
Co do nowego totw to prawdopodobnie będzie Aubameyang, Chiellini, a reszta średniawka. Także słaba drużyna tygodnia się szykuje.
 
Dobra, jednak jest moc, Chiellini, Carvajal, Gnabry, Aubameyang, Werner, Bakayoko i Fahrmann.
DtqVSlZV4AAyCyl.jpg:large
 
W ustawieniach sterowania musisz mieć włączone, a wykonuje się je poprzez naciśnięcie strzału 1x i drugi raz w momencie styku nogi z piłką. Jest to ciężkie do złapania, ale po kilkunastu próbach w końcu się łapie.

czyli 2x szybko wcisnac przycisk strzelania mhm
 
Warte zrobienia SBC


Robiłem zaznaczone na zielono
Z najwartościowszych kart trafiłem:
Buffona 30k, Sterling 22k, Ederson 17k, Thiago 17k + sporo takich po 500-1500 = zwróciło się :tysonhappy:

Ps. Oczywiście wymienionych kart nie sprzedaje w tym momencie, zaczekam na odpowiednią okazję.
 
W sumie z nudów zrobiłem sobie SBC z meczu Bayern vs Ajax i wypadło, w sumie 200k do przodu ;)

abHy8fY.png
 
W sumie z nudów zrobiłem sobie SBC z meczu Bayern vs Ajax i wypadło, w sumie 200k do przodu ;)

abHy8fY.png
mi tez całkiem nieźle poleciało David Silva 89 if angulo i jeszcze jakies.

Macie Panowie jakies rady jakich zawodników 84 85 kupować teraz przed futmas?
 
Gram od 17 w UT i najdroższe co wypadło to Firminho który kosztował 50k więc pozdro :lol::lol::lol:
 
Jak myślicie, ceny kart takich jak Alex Sandro i Cancelo IF/SIF polecą jeszcze do dołu, czy po FUTMAS odbiją? Bo Alex Sandro teraz po 65k śmiga, IF Cancelo po 100k.
 
Panowie, te zgranie zespołu liczy się całościowo, czy działa też w trakcie meczu pomiędzy zawodnikami? Bo często widzę jakieś ustawienia z dupy, np. z Griezmannem na ŚP i potem szybka zmiana na atak i mnie to dziwi. To coś daje?

Bo jak tak to kupuję Mbappe na prawe skrzydło, połączenia dobrego nie będzie miał z nikim, ale miałbym w końcu porządnego PS, bo Cuadrado i Verdi OTW to nieporozumienie.
 
Panowie, te zgranie zespołu liczy się całościowo, czy działa też w trakcie meczu pomiędzy zawodnikami? Bo często widzę jakieś ustawienia z dupy, np. z Griezmannem na ŚP i potem szybka zmiana na atak i mnie to dziwi. To coś daje?

Bo jak tak to kupuję Mbappe na prawe skrzydło, połączenia dobrego nie będzie miał z nikim, ale miałbym w końcu porządnego PS, bo Cuadrado i Verdi OTW to nieporozumienie.
Jak masz 10 zgrania na zawodniku to w meczu możesz zmieniać i robić co z nim chcesz.

Kup Matuidiego, daj Mbappe na skrzydło i daj trenera z Francji albo ligue 1 i będziesz miał Mbappe na 8 zgrania.
 
Jak masz 10 zgrania na zawodniku to w meczu możesz zmieniać i robić co z nim chcesz.

Kup Matuidiego, daj Mbappe na skrzydło i daj trenera z Francji albo ligue 1 i będziesz miał Mbappe na 8 zgrania.

Mam Matuidiego, ale on u mnie gra na ŚPD, tam sobie najlepiej radzi i gra innym systemem niż 4-3-3 z ŚPD w FUT mi nie wychodzi, więc musiałbym już na początku meczu to zmieniać.
Jest WBS o Rigoniego, ale jakoś mnie on nie przekonuje za tę cenę. Co prawda jest do zrobienia za 55k coinsów, a ja mam 6 zawodników wymaganych do tego WBS w klubie...
 
Mam Matuidiego, ale on u mnie gra na ŚPD, tam sobie najlepiej radzi i gra innym systemem niż 4-3-3 z ŚPD w FUT mi nie wychodzi, więc musiałbym już na początku meczu to zmieniać.
Jest WBS o Rigoniego, ale jakoś mnie on nie przekonuje za tę cenę. Co prawda jest do zrobienia za 55k coinsów, a ja mam 6 zawodników wymaganych do tego WBS w klubie...
To wszystko można ustawić we własnej taktyce przed meczem i potem w meczu krzyżakiem sobie zmieniać.
Wbij na te strone i stwórz swój skład(builder), a potem podeślij tutaj.
https://www.futbin.com/
 
To wszystko można ustawić we własnej taktyce przed meczem i potem w meczu krzyżakiem sobie zmieniać.
Wbij na te strone i stwórz swój skład(builder), a potem podeślij tutaj.
https://www.futbin.com/

Takim składem gram zazwyczaj.
upload_2018-12-18_20-3-44.png


Na ławce SMS, Miranda, Manolas, Szczęsny, Kolarov, Vrsjalko, Parolo GS, Verdi OTW, Immobile, Perisić. W klubie do tego mam Nzonziego, De Rossiego, Perrottiego i Samu Castillejo, więc ten WBS mogę zrobić bez wydawania zbyt wielu coinsów dodatkowo..
 
Takim składem gram zazwyczaj.
View attachment 13468

Na ławce SMS, Miranda, Manolas, Szczęsny, Kolarov, Vrsjalko, Parolo GS, Verdi OTW, Immobile, Perisić. W klubie do tego mam Nzonziego, De Rossiego, Perrottiego i Samu Castillejo, więc ten WBS mogę zrobić bez wydawania zbyt wielu coinsów dodatkowo..
Nie graj takim składem, zmień lepiej na 433(4), albo najlepiej na 4231(2) i Dybala na śpo, bo na śp to nie jest dobry pomysł.
 
Nie graj takim składem, zmień lepiej na 433(4), albo najlepiej na 4231(2) i Dybala na śpo, bo na śp to nie jest dobry pomysł.

Planuję go sprzedać, bo mi się nie sprawdza tak jak w grze przeciwko botowi. A jeszcze 200k za niego dostanę.
Testowałem różne ustawienia, tym gra mi się najlepiej, bo przynajmniej zawodnicy wracają do obrony, w innym ustawieniu kiepsko z tym było.
Poza tym składem rotuję nieustannie, mam praktycznie dwie równe jedynastki i co mecz kogoś wrzucam. Zamiast Dybali Pjanić itd. Paolo to mój jedyny ŚPO w klubie.
 
Back
Top