EURO 2020/Typy, analizy

Gracie awans Hiszpanii ze Szwajcarami? Kurs ok @1.35
Czy moze lepiej isc w kierunku Danii lub Szwedow?
To euro jest tak pojebane jeśli chodzi o niespodzianki, że już nic mnie nie zdziwi. Osobiście grałbym awanse Danii, Włoch i Hiszpanii ale tylko rekreacyjnie żeby się lepiej oglądało.
 
Gracie awans Hiszpanii ze Szwajcarami? Kurs ok @1.35
Czy moze lepiej isc w kierunku Danii lub Szwedow?
Ja chyba odpuszczę, ESP w każdym meczu pokazuje że na spore luki w obronie. Niby grają swoje, trzymają piłkę ale mam wrażenie, że czegoś im brakuje. A Szwajcarzy mogą złapać flow po tym wczorajszym meczu, 1.35 mało, generalnie to Euro gram już for fun, bo przy tak wyrównanym poziomie i losowości w piłce to jest chybił-trafił.

Grubiej jedynie wejdę jeszcze w awans Włochów z Belgią po 1.7. Chyba najlepiej kontrolują grę rywali, świetnie zakładaja wysoki pressing. Do tego długa ławka. U Belgów kontuzje i w meczach z Danią i Portugalią dali się zdominować.
 
Ja chyba odpuszczę, ESP w każdym meczu pokazuje że na spore luki w obronie. Niby grają swoje, trzymają piłkę ale mam wrażenie, że czegoś im brakuje. A Szwajcarzy mogą złapać flow po tym wczorajszym meczu, 1.35 mało, generalnie to Euro gram już for fun, bo przy tak wyrównanym poziomie i losowości w piłce to jest chybił-trafił.

Grubiej jedynie wejdę jeszcze w awans Włochów z Belgią po 1.7. Chyba najlepiej kontrolują grę rywali, świetnie zakładaja wysoki pressing. Do tego długa ławka. U Belgów kontuzje i w meczach z Danią i Portugalią dali się zdominować.
Co sądzisz o Czechach? Ja wiem, że Dania jest dobra, ale mimo wszystko większe zaangażowanie i determinacje widać było w grze Czechów. Walia była dziurawa, liczne bramki w spotkaniu z Dania były na ich własne życzenie.
 
Co sądzisz o Czechach? Ja wiem, że Dania jest dobra, ale mimo wszystko większe zaangażowanie i determinacje widać było w grze Czechów. Walia była dziurawa, liczne bramki w spotkaniu z Dania były na ich własne życzenie.
Większe zaangażowanie i determinację widać było w Czechach? no nie wiem Duńczycy jak dla mnie są drużyną lepszą przejechali Walię i Rosję, Belgów dominowali mimo porażki, tam wszystko hula jak należy mimo braku Eriksena i baardzo wątpię, że Czechy ich zatrzymają taki awans po @1.62 jak dla mnie super opcja.
 
Co sądzisz o Czechach? Ja wiem, że Dania jest dobra, ale mimo wszystko większe zaangażowanie i determinacje widać było w grze Czechów. Walia była dziurawa, liczne bramki w spotkaniu z Dania były na ich własne życzenie.
Dla mnie 50 na 50. Też myślę, że Dania przehajpowana po tych dwóch wygranych ze słabymi rywalami.
 
Shevczenko po tym meczu Austrii powiedział, że jego drużyna w ogóle nie jest przygotowana fizycznie na euro i kto oglądał ten mecz z Austrią to widział ciekawe jak się pokażą dzisiaj a Szwedzi to totalne walczaki są sam nie stawiam tego meczu ale Szwecja dla mnie faworyt.
Pograłem awans Danii i Włochów, Niemcy według mnie awansują ale nie stawiałem na nich.
 
Ja chyba gram za 200 awanse Dani Szwecji Włoch Dani Brazylia i Argentyna..koniec niespodzianek
 
Shevczenko po tym meczu Austrii powiedział, że jego drużyna w ogóle nie jest przygotowana fizycznie na euro i kto oglądał ten mecz z Austrią to widział ciekawe jak się pokażą dzisiaj a Szwedzi to totalne walczaki są sam nie stawiam tego meczu ale Szwecja dla mnie faworyt.
Pograłem awans Danii i Włochów, Niemcy według mnie awansują ale nie stawiałem na
Ale czy Szwecja zagrała jakiś dobry mecz na tym Euro? Obrona Częstochowy z ESP i remis na farcie, męczarnie ze Słowacją i wygrana z Polską, która sama sobie strzelała gole. Shevczenko się kajał bo co miał robić? Myśleli że odpadli bo słabej grze z Austrią, po Holandii znów wszyscy przedwcześnie ich chwalili. Ten mecz to będzie nowa historia, Ukry nie są słabsi piłkarsko, po blamażu z Austrią nie mają nic do stracenia. Dla mnie to jest 50 na 50.
 
Ale czy Szwecja zagrała jakiś dobry mecz na tym Euro? Obrona Częstochowy z ESP i remis na farcie, męczarnie ze Słowacją i wygrana z Polską, która sama sobie strzelała gole. Shevczenko się kajał bo co miał robić? Myśleli że odpadli bo słabej grze z Austrią, po Holandii znów wszyscy przedwcześnie ich chwalili. Ten mecz to będzie nowa historia, Ukry nie są słabsi piłkarsko, po blamażu z Austrią nie mają nic do stracenia. Dla mnie to jest 50 na 50.
Wszystkie swoje założenia taktyczne spełnili wyszli z 1 miejsca nie przegrali meczu to o czymś świadczy, może nie błyszczeli ale grali swoje i efekty widać, Ukraina ma dobry skład dobry przód, traci sporo bramek. Różnie się może potoczyć ten mecz nie zdziwi mnie żaden rezultat ale fizycznie i taktycznie Szwedzi powinni przeważać. Najbardziej brałem pod lupę ostatni mecz Ukraińców z Austrią istna tragedia motorycznie nie dawali rady a ich xG wynosił 0.25. Kończąc nie zdziwi mnie jeśli Ukraina awansuje ale przed meczem nie są dla mnie faworytem. Trzeba coś live podziałać ewentualnie. Jak masz po granych Ukraińców to życzę zieloności.
 
Wszystkie swoje założenia taktyczne spełnili wyszli z 1 miejsca nie przegrali meczu to o czymś świadczy, może nie błyszczeli ale grali swoje i efekty widać, Ukraina ma dobry skład dobry przód, traci sporo bramek. Różnie się może potoczyć ten mecz nie zdziwi mnie żaden rezultat ale fizycznie i taktycznie Szwedzi powinni przeważać. Najbardziej brałem pod lupę ostatni mecz Ukraińców z Austrią istna tragedia motorycznie nie dawali rady a ich xG wynosił 0.25. Kończąc nie zdziwi mnie jeśli Ukraina awansuje ale przed meczem nie są dla mnie faworytem. Trzeba coś live podziałać ewentualnie. Jak masz po granych Ukraińców to życzę zieloności.
Czuć że Szwcja lepiej poukładana. Ale już skontrowane na ich awans po golu dla Ukrów po @3.17. Teraz oglądane dla przyjemności :)
 
Kurwa pierdolone euro, taki ucieszony byłem po fazie grupowej i myślałem, że jestem zarobas.
A teraz jestem bez grosza u buka a nawet 1/8 się nie skonczyła.
Za bardzo się ucieszyłem po fazie grupowej i myślałem ze wszystko bedzie wchodzić jak wcześniej to jechałem all in. Co mogło pójść nie tak :wall:
 
Cyk, cyk, cyk, czutka była i do tego ten Bagov po niezłym kursie się trafił :)
Screenshot_20210629-233535_Betsson.jpg
Screenshot_20210629-233650_Betsson.jpg
Screenshot_20210629-233850_Betsson.jpg
 
niestety nie koniec
Czerwona kartka przesadziła ,ogólnie cały czas chciałem grać Szwecję 1x po niezłym kursie 1.40 ale jak to czesto bywa polakomilem się na kurs wiedząc ze to będzie wyrównany mecz ..zasłużony awans Ukraińców ale z Anglikami niczego im dobrego nie ma co wrozyc
 
Mecz bardzo ciekawy szczególnie ta 2 połowa słupki, poprzeczki parcie do przodu. Szkoda, że nie doszło do karnych.
 
Wlasnie patrze, ze jest kurs tylko 1.20 na awans Anglików i 1.45 na win. Slabiutko, spodziewalem sie odrobine korzystniejszych kursow.
 
Haha ja zupełnie na przekór awans Angli i Ukrów. Ale for fun płaska stawka :) Powodzenia mimo wszytsko :)
Gratuluje bracie, widać że przegląd pola masz bardzo dobry. Właśnie takich typerów szanuje z własną wizją którzy nie lecą za masami jak muchy do lepa. :tiphatb:
 
Back
Top