EURO 2020/Typy, analizy

Podobniez Bodo wyprzedało sie z napastników ale i tak powinni Legie rozpierdolić, ja gram ich awans ale bez szału ze stawka
 
Dania Anglia [email protected] - Strzelam, że Dania jest w czołówce drużyn z największą ilością strzelonych bramek bo trochę tego wpakowali, Anglia w czystej teorii też powinna zapakować do siatki taki kurs jak najbardziej pobieram. Taki kurs tylko z tego, że Anglia nie straciła bramy. Do tego Bodo @2.16 które jest w rytmie gry 2 miejsce w tabeli mimo wyprzedania z ludzi a Legia ciśnie na jakichś towarzyskich bez znaczenia. Legia dostawała od gorszych i w dodatku gra na wyjeździe więc to Bodo wjeżdża na kupon.
 
Kolejna dogrywka... Coś dawno nie było :mamedwhat: , 100 w błoto. Szkoda trochę tej Dani bo raczej Anglia ich jebnie w te 30 minut.
 

Attachments

  • photo_2021-07-07_22-54-23 (2).jpg
    photo_2021-07-07_22-54-23 (2).jpg
    28.3 KB · Views: 29
  • photo_2021-07-07_22-54-23.jpg
    photo_2021-07-07_22-54-23.jpg
    56.7 KB · Views: 29
Tak jak bylem bardzo przekonany co do awansu Wlochow i Anglikow, tak tutaj juz mam spore watpliwosci, co do wygranej Wlochow w finale. Taka byla pierwsza mysl, ale analizujac na chlodno, juz nie widze tego tak kolorowo. Kursy na wygraną 1.86 Anglia, 1.98 Włochy. Probojecie cos?
 
Panowie, miałem w meczu Dania - Anglia, że Dania powyżej 4,5 różnego a miała 5 ale po dogrywce a nie było opcji że rzuty różne w meczu czy z dogrywka tylko ogólnie, według Was jak powinno być rozliczone?
 
Panowie, miałem w meczu Dania - Anglia, że Dania powyżej 4,5 różnego a miała 5 ale po dogrywce a nie było opcji że rzuty różne w meczu czy z dogrywka tylko ogólnie, według Was jak powinno być rozliczone?
Zazwyczaj jest brany pod uwagę tylko regulaminowy czas gry, chyba ze w ofercie zakładu jest napisane inaczej
 
Tak jak bylem bardzo przekonany co do awansu Wlochow i Anglikow, tak tutaj juz mam spore watpliwosci, co do wygranej Wlochow w finale. Taka byla pierwsza mysl, ale analizujac na chlodno, juz nie widze tego tak kolorowo. Kursy na wygraną 1.86 Anglia, 1.98 Włochy. Probojecie cos?
Też nie mam jakiegoś mocnego przekonania, ale lekko pogram na Włchów. Mieli problemy z Hiszpanią, bo tamci świetnie operują piłką, byli mobilini i ciężko było Italii założyć wysoki pressing i odbierać piłkę blisko bramki przeciwnika. IMO Anglia będzie miała tutaj problem, nawet wczoraj było widać że jak Dania zrobiła dobry skok pressingowy to Angole mieli kłopot z utrzymaniem się przy piłce. Mam nadzieję że to będą Włosi z meczu z Belgią i podniosą puchar.
 
Back
Top