EURO 2020/Typy, analizy

Dobra zostało mi na 4400 Anglia i awans Argentyny z Ekwadorem kurs skoczył z 1.24 na 1.39 ktoś coś wie?? Messi nie gra czy jak?? Nie chciałbym cashowac po Anglikach bo tych jestem przekonany stąd moje pytanko??? Ktoś coś??
 
Dobra zostało mi na 4400 Anglia i awans Argentyny z Ekwadorem kurs skoczył z 1.24 na 1.39 ktoś coś wie?? Messi nie gra czy jak?? Nie chciałbym cashowac po Anglikach bo tych jestem przekonany stąd moje pytanko??? Ktoś coś??
Dokładnie te same mecze mi zostały,zadnego info nie znalazłem na ten temat,ale widze ze kurs na Argentynę zaczal spadać.
 
Dokładnie te same mecze mi zostały,zadnego info nie znalazłem na ten temat,ale widze ze kurs na Argentynę zaczal spadać.
To chyba będziemy dziś siedzieć do 4 rano... A myślałem że nie ma ufc to się wyśpie... Argentyna tutaj prawie nie traci bramek i gra ładny futbol Ekwador to już nie ta sama ekipa co lata temu i remis z osłabiona drużyna Brazylii dający awans nie może tutaj zmieniać obrazu... Moim zdaniem Argentynę tutaj pokona dopiero Brazylia
 
To chyba będziemy dziś siedzieć do 4 rano... A myślałem że nie ma ufc to się wyśpie... Argentyna tutaj prawie nie traci bramek i gra ładny futbol Ekwador to już nie ta sama ekipa co lata temu i remis z osłabiona drużyna Brazylii dający awans nie może tutaj zmieniać obrazu... Moim zdaniem Argentynę tutaj pokona dopiero Brazylia
Mi też Argentyna zamyka, także nieprzespana noc się szykuje :crazy:
 
Pierwszy mecz na plus wszystko weszło oby teraz Anglia wjebała sporo bramek, chociaż nie ukrywam że sie uciesze jak przepierdola z Ukraińcami :juanlaugh:
 
Anglia 1-4 @2.20
To jest pewniak jak ktoś chce długoterminówke, Angole mają jeszcze lepszy skład niż 2 lata temu na WC. Ta kadra jest tak młoda, że oni mogą tu zdominować reprezentacyjną piłkę w najbliższych latach.
Łatwo i przyjemnie, typ nawet przez chwile niezagrożony, a eksperty co się śmiały to 1.20 kurs nie mogli w długoterminówkach trafić :putinlaugh:
 
Dobra zostało mi na 4400 Anglia i awans Argentyny z Ekwadorem kurs skoczył z 1.24 na 1.39 ktoś coś wie?? Messi nie gra czy jak?? Nie chciałbym cashowac po Anglikach bo tych jestem przekonany stąd moje pytanko??? Ktoś coś??
Powodzenia, oby ogarnęli. Leo do boju.:burnit:
 

Attachments

  • Screenshot_2021-07-04-01-54-38-256_sport.android.betclic.pl.jpg
    Screenshot_2021-07-04-01-54-38-256_sport.android.betclic.pl.jpg
    139.1 KB · Views: 31
Ja pierdole 3 typy trafione na 8. :mamed: Oczywiście nie była to porada inwestycyjna tylko luźne przemyślenia.:rutekajak: Chorwacja jedynie dała radę trochę postrzelać. Na jednego ich gola kurs był 1.9, 2 gole 5.0.:o o:

to teraz widzę to tak: Włochy, Hiszpania, Anglia no i Czechy jako underdog. Mecz Belgii z Włochami to rzut monetą tak naprawdę i wiele zależy od tego czy De Bruyne zagra.

Na tym turnieju już nie ma słabych drużyn i zdarza się wiele niespodzianek także ostrożnie ze stawkowaniem. :lol::watchingyou:

Anglia chyba najpewniejsza a kurs 1.48 warty ryzyka. No bez jaj żeby Ukraina jeszcze Anglię przeskoczyła. :facepalm:
Szwajcaria vs Hiszpania over 1.5 u mnie pograny. (kurs 1,35) Jeśli oba ich poprzednie mecze kończyły się 3:3 po wyczerpujących dogrywkach to liczę i w tym meczu na wiele błędów i jakieś gole.
Główne typy na +.


Czechy z underdogów zawiodły, ale trochę ich wydymali. Dostali gola po rzucie rożnym, którego nie powinno być.
 
Ale łatwo to wszystko się potoczyło.... Graty panowie. Teraz do boju Anglio bo będzie trudniej.. W ostatnich 2 meczach nie strzelili bramki Dunczykom w Anglii ale teraz trochę mają inny ogień, Argentynę też będę atakował z Kolumbia tylko kursy wskocza, oczywis ie atakuje awans Włochów widzę ich finał już od meczu z Turkami
 
Finał Włochy czy Anglia? :> Włochy są moim faworytem już od fazy grupowej, ale w sumie Anglia mogłaby coś wkońcu wygrać i grają na Wembley chyba?
 
Ja to chyba pogram:boystop:
1625489794588.png


Bardziej do mnie przemawiają niż Brazylia.
1. Messi
2. Aguero, Martinez, Di Maria kurdę taki skład a nie są w roli faworyta konkurując z Brazylią, która się odpala w każdym meczu, łapie kartki, mają tego neymara który jak nie zagra to cała drużyna gra gówno? Sam dałabym kursy 1.9-1.9?


a finał euro to Włochy albo Anglia - rzut monetą.
 
Zobaczymy jak Anglia wypadnie przeciwko Danii bo narazie to grała z samymi cipkami :roberteyeblinking:
 
Ze wszystkich 4 drużyn chyba najmniej bym chciał żeby ta Anglia wygrała Euro a Danii mocno kibicuję
 
" Wszystkie pozostałe trzy spotkania Mistrzostw Europy zostaną rozegrane na Wembley. Co więcej na stadion będą mogli wejść jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Reprezentacja Anglii jest w naprawdę komfortowej sytuacji. Kibice z Danii, Włoch czy Hiszpanii nie będą mogli wejść na stadion. Kuriozum. "
 
" Wszystkie pozostałe trzy spotkania Mistrzostw Europy zostaną rozegrane na Wembley. Co więcej na stadion będą mogli wejść jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Reprezentacja Anglii jest w naprawdę komfortowej sytuacji. Kibice z Danii, Włoch czy Hiszpanii nie będą mogli wejść na stadion. Kuriozum. "
A to podstępne brytyjskie skurwysynki.
 
Ja tam Dani nie wybaczyłem tego 0:1 z Finlandią i życzę jak najgorzej. xD (Na 6k utopili kupony. :mamed: )
Poza tym z Czechami też wygrali na farcie bo gol po rożnym którego nie powinno być.

No i ta Hiszpania.... Co oni robią w tym miejscu po remisie z polakami i 0:0 ze Szwecją? Morata dobry z ciebie chłopak, ale daj pan już spokój. :facepalm:
 
No ale gra Anglików też do mnie w sumie średnio przemawia więc nie gram ich jakoś mocno.
Zagram chyba btsa. Ostatnim zawodnikiem który strzelił Anglii jest Moder, czas przełamać tę serię. :mamed:
 
Ja mam Włochów mam po granych po @7.0 więc mam nadzieję, że ta Anglia padnie z tymi Duńczykami już xD, ale to co się dzieje, że oni grają wszystko na Wembley oprócz tam jednego meczu to nie powinno mieć takie coś miejsca.
 
Back
Top