EURO 2020/Typy, analizy

Pewnie na Włochów było tyle milionów w grze, że musiało się tak skończyć, oni ostatnie 30 minut to już jakby na czas grali, nic się nie działo w ofensywie, a w dogrywce od razu rozjebali fejkowych niemców. Trochę czułem, że tutaj tak może być, jebani fiksiarze.
 
Pewnie na Włochów było tyle milionów w grze, że musiało się tak skończyć, oni ostatnie 30 minut to już jakby na czas grali, nic się nie działo w ofensywie, a w dogrywce od razu rozjebali fejkowych niemców. Trochę czułem, że tutaj tak może być, jebani fiksiarze.
XDDDDDDDDDDDDDD

od razu kojarzy mi się to z typem, którego kiedyś spotkałem w STSie.

Jebany postawił 3 razy z rzędu po 10 zł na te wirtualne mecze na faworytów po kursach ~1.8. Po trzecim przegranym kuponie zrobił taką awanturę w lokalu, że laska za ladą musiała policję wzywać. :jarolaugh:

‚JEBANE CHUJE, TE WSZYSTKIE MECZE USTAWIONE KURWA, ODDAJCIE PIENIĄDZE’ :triggered:
 
1624744714499.png

Dobrze, że przekręcili Barcelosa bo byłoby szkoda, a tak wyjebane. :ożeszty:
 
I co w tym śmiesznego? 0 strzałów kurwa od momentu jak Bonucci około 60 minuty główkował po rożnym.
No masz rację, ustawione było. Włosi nawet z naszą chujową reprezentacją męczyli bułę i skończyło się 0;0. Ja zauważyłem, że oni dopiero rozluźniają się i zaczynają pykać po pierwszej strzelonej bramce. Dzisiaj ciężki fizyczny mecz, jakieś bzdury o fixiarzach to musi być żart.
 
No masz rację, ustawione było. Włosi nawet z naszą chujową reprezentacją męczyli bułę i skończyło się 0;0. Ja zauważyłem, że oni dopiero rozluźniają się i zaczynają pykać po pierwszej strzelonej bramce. Dzisiaj ciężki fizyczny mecz, jakieś bzdury o fixiarzach to musi być żart.
Co to jest za porównanie? Jak Włochów od kwali do Mundiali trenuje Mancinni i to już całkiem inna reprezentacja, od tego czasu nie przegrali meczu i nie stracili nawet bramki, ja pierdole ...

Brak karnego, z dupy spalony, bramka od ręki. Nie no czysty mecz w chuj to był, VAR jest to przecież teraz nie można w chuja polecieć :juanlaugh:
 
Co to jest za porównanie? Jak Włochów od kwali do Mundiali trenuje Mancinni i to już całkiem inna reprezentacja, od tego czasu nie przegrali meczu i nie stracili nawet bramki, ja pierdole ...

Brak karnego, z dupy spalony, bramka od ręki. Nie no czysty mecz w chuj to był, VAR jest to przecież teraz nie można w chuja polecieć :juanlaugh:
Kurwa, przegrałeś pewnie 10 zł i płaczesz...

No i dzisiaj w 90 minutach też nie przegrali meczu i nie stracili bramki. :cool: Z Walią-która dziś zebrała 4:0 od średniej Danii- wygrali 1;0 grając przez 35 minut chyba w przewadze. To też było ustawione czy nie?:jarolaugh:
 
Mecz Włochy - Austria pod bukmachera, masówka była na Włochy i wygrali w dogrywce jak kupony poszły w kosz. Już kiedyś pisałem o takich "pułapkach" nie będę się powtarzał bo nie ma sensu, korupcja jest wszędzie, a UEFA to jedna wielka mafia.

Co dziś gracie chłopaki?
Ja uważam, że powyżej 1.5 bramek Belgia - Portugalia to będzie mocny typ. Obie reprezentacje mają słabą obronę, Dania to wjeżdżała w tych Belgów jak i kiedy chciała, tylko skuteczności brakło, Duńczycy dopiero od meczu z ruskimi się rozpędzili i zaczeli wykorzystywać swoje setki, Niemcy to samo zrobili z Portugalią, fatalnie grają w obronie jedni i drudzy, a ma tam kto bramki strzelać.
Kurs 1.37 za powyżej 1.5
Kurs 2.11 za powyżej 2.5

Cześć i czołem.
:tiphatb:
 
Last edited:
Awans Belgów ktoś rusza? @1.77 jest. Jak zobaczę, że od początku wychodzą z De Bruyne to chyba biorę, dwa razy wiecej jakości w grze Belgów jak rudy wchodził na boisko.
 
Awans Belgów ktoś rusza? @1.77 jest. Jak zobaczę, że od początku wychodzą z De Bruyne to chyba biorę, dwa razy wiecej jakości w grze Belgów jak rudy wchodził na boisko.
Ja mam po grany ich awans a czemu KDP miałby nie wyjść od początku? Z ciekawostek Kevin został najlepszym piłkarzem fazy grupowej.
W fortunie 1.80
 
Ja mam po grany ich awans a czemu KDP miałby nie wyjść od początku? Z ciekawostek Kevin został najlepszym piłkarzem fazy grupowej.
W fortunie 1.80
Mocno oszczędzany był w fazie grupowej, po finale UCL jak Rudiger w niego wjechał to złamany noc i limo na pół twarzy, dlatego nie grał z ruskimi, a z Danią wszedł dopiero w 2 połówce. Wiadomo, że to jest Joker bo jego iq boiskowe jest wyjebane w kosmos i się zastanawiam czy zagra od 1 minuty czy Martinez poczeka, z Finami już w sumie grał w wyjściowej jedenastce.
@1.78 w pari to ja tam zagram, lepiej wyjdzie.
 
gdybyś za te 246zł które oddałeś Mateuszowi zagrał jakiegoś pewniaka od Dawida po 1.25 to miałbyś ekstra 3 stówki :/
Przyznam, że to było na szybko klikane bo kurs leciał w oczach a chciałem, najmniej, 2.0 złapać i przestrzeliłem... ale i tak satysfakcja jest :lol:

edit: uroki grania live :fjedzia:

edit 2: po 3 stówki to mi się nawet z kanapy nie chce wstawać :cool:
 
Przyznam, że to było na szybko klikane bo kurs leciał w oczach a chciałem, najmniej, 2.0 złapać i przestrzeliłem... ale i tak satysfakcja jest :lol:

edit: uroki grania live :fjedzia:

edit 2: po 3 stówki to mi się nawet z kanapy nie chce wstawać :cool:
Szacun za odwagę. Ja bym siedział na kiblu i obgryzał paznokcie z nerwów.
 
Na Fortunie @1.66 awans Dania i @1.66 awans Szwecja wyglada ciekawie. Do tego zastanawiam sie nad pograniem awansu Niemców @2.02. Anglicy jakoś mnie nie przekonują
 
Ja mam po grany ich awans a czemu KDP miałby nie wyjść od początku? Z ciekawostek Kevin został najlepszym piłkarzem fazy grupowej.
W fortunie 1.80
Belgia zgodnie z przewidywaniami ale wielka szkoda, że Kevin kontuzjowany a to był prawdopodobnie ostatni mecz CR7 na mistrzostwach europy.
Dania&Włochy awans + Francja @5.06
 
Gracie awans Hiszpanii ze Szwajcarami? Kurs ok @1.35
Czy moze lepiej isc w kierunku Danii lub Szwedow?
 
Last edited:
Back
Top