EURO 2020/Typy, analizy

Czechy 1x @2.60
Niby z jednej strony Anglia wygrywając grupę będzie grała w fazie pucharowej na Wembley ale z drugiejtego trafiają wtedy na kogoś z grupy Francja/Niemcy, kalkulację źle się tutaj kończą co pokazała wczoraj Ukraina, gdzie kursy na remis mocno spadły ale banderowcy przedobrzyli. Zagram w stronę Czechów głównie dlatego, że wyglądają lepiej od Anglików, Anglia strasznie się męczy w tym turnieju, daleko sa od dobrej formy, a Czesi grają ładna ofensywna piłkę.


Szkocja @3.05
over 3.5 kartek @1.70

Chorwacja też słabiutko, mecz o awans, będę pewnie nerwy. Ziemniak z Argentyny, który to sedziuje dał 4 kartki w meczu Belgow z Ruskimi i 3 u banderowcow z Macedonią, a tutaj teoretycznie powinna być ostra gra bo stawka jest wysoka.
 
Ciekawe czy Anglia znowu to zrobi swoim kibicom i zagra antyfutbol z Czechami. Najpierw 0:0 ze Szkocją a teraz gra na remis z Czechami? :rutekajak:
 
Szwecja raczej nie będzie chciała grać z 3 miejsca bo wtedy trafiają na Belgię lub Holandię z tego co widzę. Wygrywając będą 1 w tabeli i będą grali z teoretycznie najlżejszym rywalem z A3/B3/C3/D3
 
Ja wierzę w rehabilitację naszej kadry i 2 gole krychowiaka w spotkaniu conajmniej. ::snoopd::
Mam nadzieję, że nie wyjdzie w podstawowym składzie, mając na uwadze szanse na jakiś pozytywny rezultat naszej kadry.
 
Mam nadzieję, że nie wyjdzie w podstawowym składzie, mając na uwadze szanse na jakiś pozytywny rezultat naszej kadry.

Problem w tym że Moder kontuzjowany.
 
  • Like
Reactions: Evo
Wyjasni ktoś skąd tak wysoki kurs na Czechów w meczu z Anglikami? Jak dla mnie kurs 6.8 (fortuna) za cholerę nie wynika z przebiegu poprzednich meczy...
 
Wyjasni ktoś skąd tak wysoki kurs na Czechów w meczu z Anglikami? Jak dla mnie kurs 6.8 (fortuna) za cholerę nie wynika z przebiegu poprzednich meczy...
Anglicy grają u siebie i pod względem czysto piłkarski to jednak inna liga... Mnie kurs nie dziwi. Na Totolotku jest nawet jeszcze więcej, bo 7.99. Ja na ten mecz
zagrałem handi na gospodarzy, lekko. Nic nie ryzykuję, bo Totek robi dziś i jutro zwroty do 25 zeta, jak się nie trafi. Tyle, że tylko mecze z Euro na kuponie muszą być.
684c8b2551f4e.png
 
To wszystko przez wiesia, on już przed turniejem wiedział ze Anglia dojdzie do półfinału.

A tak serio to xG Szkocji w meczu z Czechami było ponad 2 a i tak z nimi przegrali bo po prostu nie mieli szczęścia. Anglia jak bedzie chciała to pyknie tych Czechów chociaż nie polecam na nich stawiać.
 
Forbet dał zakład bez ryzyka na naszych, za dokładnie 249zł trzeba zagrać. Ja wziąłem, może ugrają, a jak nie to zwrot będzie do obrotu.
Na Szwedów też można w tej promce zagrać jak ktoś woli :watchingyou:
 
Forbet dał zakład bez ryzyka na naszych, za dokładnie 249zł trzeba zagrać. Ja wziąłem, może ugrają, a jak nie to zwrot będzie do obrotu.
Na Szwedów też można w tej promce zagrać jak ktoś woli :watchingyou:
Pewien jesteś? W regulaminie jest że trzeba na Polaków postawić.
 
Pewien jesteś? W regulaminie jest że trzeba na Polaków postawić.
Masz rację, tylko Polska. Coś mi się chyba z innym promo pomyliło.

5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon singiel, na którym znajduje się przedmeczowy typ w zakładzie trzydrogowym (1X2) na zwycięstwo Polski ze Szwecją w meczu Euro 2020.
 
Szwecja się nie oszczędza wychodzą najlepszym składem jaki mają. Będzie ciężko.
 
szwecja jedna z gorszych druzyn na turnieju co wyjda z grup polska ich zamyka na polowie ale nasz jedyny pomysl to wrzutki w pole karne xD a te dwie poprzeczki lewego w jednej akcji to tylko nam mogly sie zdarzyc
balismy sie tego isaka a on nawet pilki nie powachal, glik wygrywa wszystkie glowki
 
Co ty pierdolisz Szwecja jest dobrym zespołem, taka Walia albo Austria sa o wiele gorsze od nich
walia i austria graja w pilke a szwecja stoi na swojej polowie dupa i liczy ze ich stoperzy wygraja wszystkie glowy przy wrzutkach
 
Back
Top