Euro 2012

"Ta świetna para środkowych obrońców Puyol , Pique i Ramos." - to było najlepsze. Para w której jest trzech w tym niegrający Puyol.







Brawo Hiszpania , gdyby tak grali od początku to bym im kibicował. Trochę szkoda Włochów , za duży wymiar kary.
 
Hubi gdyby tak grali od początku, no właśnie, a nie zasługiwali na to żeby w ogóle znaleźć się w finale. Kibicowałem Italii, ale niestety przegrali.
 
Wielka szkoda Włochów, zagrali kapitalny turniej, ale Hiszpania w finale wzniosła się na wyżyny. MVP turnieju dla mnie mimo wszystko Pirlo, nikt inny nie zrobił nic wielkiego żeby mu nawet zagrozić.


Właśnie też się nad tym zastanawiam, co z koroną. Jeżeli decydują asysty to po jednej mają Gomez i Torres, może jeszcze minuty spędzone na boisku sa brane pod uwagę?
 
Z tego co pamiętam , w przypadku takiej samej ilości bramek , decydują asysty. Gomez miał chyba jedną , Torres też jedną. I teraz zagadka...
 
@bosman



uważaj bo zaraz wpadną hejterzy pirlo i włoch i będzie niewesoło. strach się bać:-)



dla mnie pirlo lub casillas.



e: co do króla strzelców: bramki, asysty, minuty na boisku. czyli torres.
 
Wedle wikipedii Torres jest oficjalnym królem strzelców chyba ze względu na namniejszą liczbę rozegranych minut.
 
Najmniej minut by miał ten rusak , ale asysty decydują w drugiej kolejności , a minuty w przypadku takiej samej ilości asyst.
 
No cóż...bylo do przewidzenia, tzn. Ja przynajmniej przewidziałem 3ci raz z rzędu, w Brazylii będzie więcej zagrożeń m.in. gospodarz i Argentyna ale nadal wróżę Hiszpanię.
 
Hiszpania pokazała niesamowity poziom lecz Włosi też nie powinni narzekać z drugiego miejsca. Ogólnie Euro uważam za udane .
 
Trudno było wybrać najlepszego zawodnika z takiej reprezentacji, postawili na Inieste bo grał dobrze od pierwszego meczu z Włochami.



Na nagrodę zasłużyli też Pirlo, Alba, Fabregas, Casillas.



Ja dałbym nagrodę Albie, ale obrońca ma marne szanse na takie wyróżnienie.
 
Iniesta - 0 goli, 1 asysta.



Pirlo - 1 gol, 3 asysty.







Serio Iniesta, nic specjalnego nie pokazal. Zdecydowanie na wyrost ta nagroda. Osobiscie wreczylbym ja Ikerowi.
 
Xabi Alonso, pomimo niestrzelonego karnego z Portugalią był bez wątpienia najmocniejszym punktem reprezentacji Hiszpanii i najlepszym zawodnikiem turnieju. Idealnie łączył swoją grą ofensywę z defensywą. Gdyby Anglia dalej zaszła w turnieju prawdopodobnie wytypowałbym Gerrarda. Tak samo najjaśniejszy punkt w swojej reprezentacji.
 
Najśmieszniejszy moment finału to chwila gdy Hiszpanie ustawiają się do zdjęcia "grupowego" po zdobyciu złota i ten Xavi ostro masujący wewnętrzną część uda Torresa :]
 
stawiałem na Ikera albo Pirlo a tu Iniesta. Coś tam walczył i przydatny był, ale bez przesady. Pirlo może nie brylował w defensywie, ale kreował całą grę Włochów. Świetny gracz.
 
A ja uważam, że Iniesta zasłużenie dostał te wyróżnienie. Bramki nie zdobył, ale od pierwszego do ostatniego meczu pokazywał dobrą grę, nie dało mu się zabrać piłki, no i ta piłka do Fabregasa w finale...
 
Moja "11" turnieju, dla mnie ten turniej należał do graczy Realu



Iker Casillas



Pepe - Sergio Ramos



Philipp Lahm Fabio Coentrao/Jordi Alba



Xabiego Alonso De Rossi/Khedira



Andrea Pirlo



Mesut Ozil Andres Iniesta



Cristiano Ronaldo
 
Back
Top