Euro 2012

Malinowsky, bez urazy, nic do Ciebie nie mam, ale jak przypomnę sobie Twoje dwa wpisy, że Hiszpanów z taką grą najpierw rozjedzie Portugalia, a potem Włochy, no to... wesoło mi. :D
 
Hiszpania jest nudna? Dawno nie widziałem tak świetnych prostopadłych podań.
 
Dobra chłopaki starczy tej ironi dzisiaj Hiszpania gra najładniejszy mecz na turnieju ale wcześniej ich gra nie porywała.
 
181329_10150869632871213_128163526_n.jpg




Fiesta już trwa :-)



Zdjęcie aktualne.
 
to jest tak jak powiedzial kolodziejczyk, ze hiszpanie robili laske, ze wogole musieli grac w grupie i drodze do finalu, no ale jak juz do niego doszli to pokazuja swoja prawdziwa twarz. no ale jest jeszcze druga polowa, oby bylo wiecej.. :)
 
Póki co wszystko układa się dla Hiszpanów i wątpię aby uległo to zmianie. Szpaku nauczył się nowego wyrazu i dla niego nie gra Hiszpania tylko la rocha.
 
Nadal nie lubię hiszpanów , ale trzeba przyznać ,że dziś zagrali lepszy mecz i nie zamulali jak do tej pory.



Tylko cud uratuje włochów, za którymi też zresztą nie przepadam.







Te pedały za bramką popełniają kilka razy więcej błędów niż główny sędzia, ale UEFA i FIFA to zacofany ciemnogród jak PZPN nic nie zmienią i będą szli w zaparte .
 
egzekucja! piekna gra hiszpanow, piekny wynik! :D no i to hiszpania jednak rozjechala wlochow :D
 
torres mogl z siebie zrobic krola strzelcow, a ladnie podal i dal strzelic macie. milo z jego strony:)
 
jestem w szoku Torres zamiast isc na krola strzelcow podaje Macie.



Hiszpania na luzie do finalu i w finale piekna gra. Dlugo bedziemy czekac az ktos Hiszpanie pozbawii tytulu
 
finał klasa. naprawdę jestem skłonny stwierdzić, ze hiszpanie takim meczem troszke wymazali z pamieci te swoje nudne mecze na tym turnieju
 
LA FURJA ROHA PO FENOMENALNEJ TIKITACE POKONUJE ITALIĘ Z SUPER MARIO! WINCENT DEL BOSK WNIEBOWZIĘTY. PRENDELLI NIE MIAŁ DZISIAJ SZCZĘŚCIA BO IKER KASIJAS. TIKI ROHA FURJA TAKA.


:-)







Co tu napisac ... sa najlepsi, no i dzis zamkneli usta wiekszosci krytykom. Swietne euro pod wzgledem sportowym.
 
Wraz z końcowym gwizdkiem jebnął piorun i ostanie co widziałem to Balloteliego walącego trenera z bara. Szacun dla Torresa, za asystę. Jednak Hiszpania.:-)
 
Torres zrobił głupio. Mógł zostać królem strzelców a mecz i tak był wygrany. Dla mnie zasłużył by na szacunek jakby wziął odpowiedzialność na siebie i strzelił tego czwartego gola pokazując, że był najlepszym napastnikiem tego turnieju i do tego graającym głównie jako rezerwowy :-)
 
Back
Top