Euro 2012

powołując się na historię to powiedziałbym że włochy. zawsze kiedy była jakaś afera korupcyjna to wracali z mistrzostwem.



i tak będzie również dzisiaj. forza italia:-)
 
U bukó faworyt to nudziarze, u ludzi Włochy. Wszyscy ode mnie stawiają na Italię, czy to kibice Realu, Barcelony.
 
hm ...







IS284.jpg
 
Final jak walka, Silvy z Sonnenem, tyle mozliwosci :-)



Mimo wszystko, stawiam na Wlochow. Choc nie do konca to pewny wybor. Czuje, ze tak czy siak beda karne, a te to juz loteria.
 
stawiam na włochów. nie dlatego, ze ich lubie ylko dlatego, ze mnie hiszpania denerwuje :P a tak powaznie wydaje mi się, że jak zagrają tak jak z niemcami to wynik będzie podobny
 
Szkoda , że Iker będzie musiał puścić bramkę aby Włosi wygrali , ale niech to się stanie. Nudziarze nie mogą wygrać.
 
OFICJALNY SKŁAD HISZPANII: Casillas - Arbeloa, Ramos, Pique, Alba - Alonso, Xavi, Busquets - Silva, Cesc, Iniesta.



OFICJALNY SKŁAD WŁOCHóW: Buffon - Abate, Barzagli, Bonucci, Chiellini - Marchisio, Pirlo, De Rossi, Montolivo - Cassano, Balotelli.







Hiszpania będzie grała skrzydłami więc będzie raczej super mecz, nic tylko czekać.
 
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Strzelił ten, na którego wielu gadało, że słabo gra i powinien na ławce siedzieć, no to przymknął krytyków.







Czy tylko mnie dzisiaj komentatorzy wyjątkowo śmieszą?
 
Back
Top