Euro 2012

http://www.uefa.com/uefaeuro/news/newsid=1838279.html#ten+spain+players+team+tournament

@Gambit
Pewno, że tak bo jesteś za Realem :P Powyżej drużyna turnieju według UEFA.
 
@Hang



czyli 100% zgodności jeśli chodzi o piłkarzy Realu ... Tak jestem fanem Madrid i tak jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zaprezentowali poszczególni zawodnicy



Do półfinału, obronćą nr 1 wydawał mi się Hummels a skończyło się tak jak wiemy
 
Ostani akcent euro.



1340988489_kjbiul_500.jpg
 
a Lahm grał na lewej obronie ... posucha wsród napastników więc tam ląduje CR, poza tym gdyby miał dostać lewe skrzydło trzeba by poświęć Mesuta lub jednego z DM :]
 
a idz Gambit z tym twoim skladem, ktory jest tak katastrofalny jak moje gacie... ale kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie...
 
Czemu katastrofalny? Generalnie się zgadzam, CR na szpicy faktycznie może nie pasować, ale tak jak Gambit napisał, jeśli nie on to kogo by tam umieścić? Z przekonaniem natomiast w pierwszej 11 powinien być De Rossi, a nie Khedira (choć trzeba przyznać, przyzwoity turniej Niemca-bardzo proszę bez czepiania się ;)).
 
Iker-, Alba , Pique , Hummels/Ramos , Lahm - Busquets, Pirlo , Fabregas - Iniesta, Ronaldo , Ozil/ Silva



Nie czepiajcie się kolejności ;p
 
Iker Casillas



Glen Johnson Gerrard Pique Sergio Ramos Jordi Alba



Vaclav Pilar Andrea Pirlo Xavi Andres Iniesta



Cristiano Ronaldo Mario Mandzukic







Rezerwowi



GK: Buffon



DEF: Coentrao,Pepe,Hummels,Mellberg



MID: Krohn-Delhi,Cesc Fabregas,Xabi Alonso,Sami Khedira



ATT::Mario Gomez,Mario Balotelli







Trybuny ;d







GK: Joe Hart



DEF: Lahm,Bruno Alves, Schildenfeld, Joao Perreira



MID: Gerrard,De Rossi,Busquets,Ozil



ATT: Dzagoev, Torres
 
Brawa dla Hiszpanów, nadal jestem w szoku. Jednak w przeciągu turnieju to najlepszym zawodnikiem był Pirlo i to zdecydowanie. Ale cóż, w większości przypadków wybierają gracza z wygranego teamu. Szkoda Włochów i to bardzo.
 
Moja 11stka.



Hart - Johnson, Lescott, Agger, Alba - Ronaldo, Gerrard, Alonso, Xavi, Ozil - Torres
 
Powiedziałbym raczej: Dość nietypowe podejście, ale ok.



Buffon, Coentrao, Chiellini, Ramos, Alba,De Rossi, Pirlo, Iniesta, Xabi Alonso, Balotelli, Ronaldo.



Czemu tylu Włochów? W przeciągu turnieju mieli oni zdecydowanie trudniejszych rywali, i grali ładniejszą piłkę dla oka, ciekawszą.
 
Ja nie rozumiem tylko jednego. W przeciągu całego turnieju Hiszpania nie grała jakoś fantastycznie ( finał oczywiście należał do nich bez dwóch zdań) zaś Włosi robili furorę. Więc dlaczego teraz w pierwszej "11" musi być tylu Hiszpanów? Za jeden mecz?
 
Casillas- Selassie - Pepe - Humells - Alba - De Rossi - Xabi Alonso - Pirlo - Iniesta - Ronaldo - Mandzukić
 
Casillas - Alba, Ramos, Pepe, Gebre Sellasie - Pirlo/Alonso, Khedira/Gerrard, Ozil, Iniesta - Ballotelli, Cassano



Wyróżniłbym jeszcze: De Rossi, Dzagoev, Mandżukić, Ronaldo, Veloso, Hummels, Błaszczykowski, Xavi, David Silva, Buffon, Ibrahimovic, Lahm, Coentrao, Pique, Jiracek, van der Vaart, Modric
 
Właśnie, dlatego w mojej "11" jest więcej Włochów niż Hiszpanów. W przeciągu całego turnieju to Włosi wyglądali lepiej, mieli trudniejszych rywali. Oczywiście finał należał do tych drugich za co brawa.
 
Rywali mnie podobnych ale to wlasnie Wlosi z niemcami i Anglia pokazli dobra pilke. Niestety nie wygrali z Hiszpania.



Na wyroznienie dla mnie zasluguje Ukraina
 
Niemcy byli głównymi faworytami turnieju, a zostali zniszczeni, Anglia wydawałą mi się ciut mocniejsza od Francji, bądz na tym samym poziomie. Portugalia to #2 z tej czwórki.
 
W przeciągu całego turnieju Hiszpania nie grała jakoś fantastycznie


Widać tyle wystarczyło na inne drużyny, więc po co grać na pełny gwizdek? Hiszpania była najlepsza przez cały turniej i taka jest prawda.
 
Chiellini grał niby bardzo dobrze, ale jednak ta wpadka z Chorwatami psuje mu dużo, dlatego ja osobiście nie wytypowałem go.
 
Back
Top