Elite Fighters

Słabo to widzę na przyszłośc - nie znam poza Murańskim i lol Bodychristem nikogo z karty. Nie wykupiłbym tego. Muran spierdoli tam gdzie mu więcej zapłacą i elo. Ciekawe czy będzie druga gala?

MMA VIP idzie w naprawdę chore zestawienia spełniając marzenia fanów (Szczena i Bandziorek? Jóźwiak-Najman? Don Wasyl?) - to jest mega krindż ale wszystko tu jest możliwe.

Elite ma na karcie freaki, które nawet ja znam i Brodnicką.

No i jest Fejm.
 
Słabo to widzę na przyszłośc - nie znam poza Murańskim i lol Bodychristem nikogo z karty. Nie wykupiłbym tego. Muran spierdoli tam gdzie mu więcej zapłacą i elo. Ciekawe czy będzie druga gala?

MMA VIP idzie w naprawdę chore zestawienia spełniając marzenia fanów (Szczena i Bandziorek? Jóźwiak-Najman? Don Wasyl?) - to jest mega krindż ale wszystko tu jest możliwe.

Elite ma na karcie freaki, które nawet ja znam i Brodnicką.

No i jest Fejm.
Bandziorek i szczena z chłopaków do wzięcia bedą się bili?
 
Kurw to była walka na którą najbardziej czekałem, kto wygrał? Weź opisz mordo,poważnie .albo widio
Generalnie zrobili wszystko tak jak powinni, rzucili sie na chłopa równomiernie, wszyscy razem, jeden obalił po czym dwóch doleciała i biło z góry.
Sędzia musiał przerwać po chwili bo typ nie miał jak wstać.
 
Zajebałem się jak świnia muza leci i mi się strima nie chce odpalać :jjsmile:
Kto się bije?

Pozdrawiam serdecznie z wesołego Amsterdamu. Golden Kush i Pineapple Express wchodzą jak złoto.

1627764284709.png
 
Dziękuję trener Gorgołacin.

- Wszechmocny Gorgołacinie, jak pokonać Kung Fu Pandę?
- Weź dwóch kumpli.
- Dziękuję mistrzu Gorgołacinie.
 
Kurwa jaki debil ty kobieta kończy walkę a ten łeb jebany przerywa i ochraniacz wkłada kurwa Michalak ty hydraulika tym razem wziąłeś ze sobą na galę? Pojebało cię? Co ty kurwa robisz jako szef tych sędziów konia walisz pod mulatki ?
Słów kurwa na to nie ma bo same kurwa kurwy się cisną na usta kurwa klaunie ty
 
Kurwa jaki debil ty kobieta kończy walkę a ten łeb jebany przerywa i ochraniacz wkłada kurwa Michalak ty hydraulika tym razem wziąłeś ze sobą na galę? Pojebało cię? Co ty kurwa robisz jako szef tych sędziów konia walisz pod mulatki ?
Słów kurwa na to nie ma bo same kurwa kurwy się cisną na usta kurwa klaunie ty
Pojebany.
W szczególności ze to my juz walimy pod mulatki:matt:
 
Back
Top