Elite Fighters

Pojebany.
W szczególności ze to my juz walimy pod mulatki:matt:
Ty ale na jakich zasadach się te walki odbywały że te wałki tak przeszły a na deser jeszcze sędzia tak kurewsko dał dupy że idealnie się wpisuje w charakter federacji, ja bym tego pazia nawet do zmiany opon w furze której nie mam więcej nie zatrudnił no kurwa to był występ klauna w cyrku
 
Ty ale na jakich zasadach się te walki odbywały że te wałki tak przeszły a na deser jeszcze sędzia tak kurewsko dał dupy że idealnie się wpisuje w charakter federacji, ja bym tego pazia nawet do zmiany opon w furze której nie mam więcej nie zatrudnił no kurwa to był występ klauna w cyrku
Mordo mam dokładnie tak samo, to jest kompromitacja z czysto regulaminowego podejścia ktora nawet na amatorskim nie powinna miec miejsca.
Jeszcze ta pipka z mikrofonem i te dziwne pytania o co tutaj chodzi
 
Ej, po co oni te koncerty robią?

W sensie ja rozumiem na fame - Kizo, Letni, Kamerzysta, Smolasty - oni mają/mieli fanbazę młodych ludzi, którzy kupią dla nich PPV.

Ale MATEUSZ ZIÓŁKO?
 
‚- ale słyszałam, że ktoś Cię prywatnie wspierał?
- ale co?
- no że ktoś bliski Cię wspierał?
- ale kto?
- mąż
- ale ja nie mam męża.’

:waldeklaugh: :waldeklaugh: :waldeklaugh:
 
Mordo mam dokładnie tak samo, to jest kompromitacja z czysto regulaminowego podejścia ktora nawet na amatorskim nie powinna miec miejsca.
Jeszcze ta pipka z mikrofonem i te dziwne pytania o co tutaj chodzi

Zajaralem blanta a jestem wkurwiony, pierdole te federację
 
Ej, po co oni te koncerty robią?

W sensie ja rozumiem na fame - Kizo, Letni, Kamerzysta, Smolasty - oni mają/mieli fanbazę młodych ludzi, którzy kupią dla nich PPV.

Ale MATEUSZ ZIÓŁKO?

Jeszcze jakiś kurwa kolega brylanta kantry śpiewa

Brylant to tam powinien w stylówce na letniego bolca występować a nie tak z kijem w dupie
 
I Mateusz Ziółko nakurwia ACDC

Ja wczoraj widziałem Pikeja, ale chyba jednak Mateusz zostanie wydarzeniem tego tygodnia.

Jakie to Elite jest przaśne, cudo <3

(Czy Mateusz ma swojego reflinka?)
 
Ale gówno.

Najgorsze 2 minuty jakie widziałem w historii freak MMA.

Nuda.

Zamulanie.

Koksu VS Ozdoba to przy tym krwawy bój.
 
Back
Top