Elite Fighters

1627770603301.png


:bomb: :bomb: :bomb:
 
Co jak co - Ale te federacje zaczęły się tak prześcigać w pomysłach, że cholera wie co się stanie. Kto wyciągnie Adama Małysza? Może Thomas Anders z Modern Talking? Hajzerowie vs Murańscy? Belmondo vs Rafalala?

No kto wie, nikt nie wie. Ale życie przynosi coraz lepsze scenariusze.

Jakby jeszcze takiej stypy w studio nie było to już w ogóle fajnie by to wszystko żarło.
 
Jeżeli właścicielem elite jest ten sam gość co wotore to nie zdziwię się jak znikną za jakiś czas xD
mogliby od Mirasa ogarnąć franczyzę, to otwiera drzwi do płacenia oponami za walkę

ma ktoś może jakiś link do retransmisji? załapałem się jedynie na ostatnią rundę dresik vs muran no i nokautujący finał
 
Na gali Elite fighters byli między innymi bokserzy Różański , Diablo Włodarczyk czy piosenkarz Stachursky. :cool::frankapprove:






 
Last edited:
mielonidas ma gorsza szczeke niz szpilka chlop po wpierdolu na fame, brutalnym ko na punchdown ciezko padl po weselaniaku murana xD
 
Szczerze to nie spodziewałem , że oprawa Elite Fighters będzie tak bogata oraz że np taki Diablo tam wbije. Dobrze niech sobie rosną , czym więcej stabilnych gal freak tym lepiej. Do tej pory mam zaciesz z kontuzji Robaliniego , czy walki Brunetek :lol:

Szkoda że chłopy w walce 3 vs 1 wymyśliły że jeden go obali i będzie trzymał bo to zabiło atrakcyjność tego super fightu w 99 procentach :jon:


A Muran szczerze wyrasta na mojego top 3 ulubionego freaka koło Ferrary i Adriana Polaka.

Po prostu wow jakie koleś daje waleczki i w jak szybkim tempie.


:frankapprove: :cool: :applause:
 
Last edited:
W
Szczerze to nie spodziewałem , że oprawa Elite Fighters będzie tak bogata oraz że np taki Diablo tam wbije. Dobrze niech sobie rosną , czym więcej stabilnych gal freak tym lepiej. Do tej pory mam zaciesz z kontuzji Robaliniego , czy walki Brunetek :lol:

Szkoda że chłopy w walce 3 vs 1 wymyśliły że jeden go obali i będzie trzymał bo to zabiło atrakcyjność tego super fightu w 99 procentach :jon:
Walka 1vs 3 powinna być bez parteru
 
Szczerze to nie spodziewałem , że oprawa Elite Fighters będzie tak bogata oraz że np taki Diablo tam wbije. Dobrze niech sobie rosną , czym więcej stabilnych gal freak tym lepiej. Do tej pory mam zaciesz z kontuzji Robaliniego , czy walki Brunetek :lol:

Szkoda że chłopy w walce 3 vs 1 wymyśliły że jeden go obali i będzie trzymał bo to zabiło atrakcyjność tego super fightu w 99 procentach :jon:


A Muran szczerze wyrasta na mojego top 3 ulubionego freaka koło Ferrary i Adriana Polaka.

Po prostu wow jakie koleś daje waleczki i w jak szybkim tempie.


:frankapprove: :cool: :applause:
Daj spokój, Muran, jego stary i cała rodzina będzie się wozić po tej gali do końca życia. Liczę że ktoś go szybko zweryfikuje
 
Back
Top