Elite Fighters

Znów zacząłem się cieszyć dzięki komentatorom na walce wieczoru, tak powinno być od poczatku :juanlaugh:
 
Tyle w temacie! Wchodzi do MMA Stachursky!!!!



1627768086460.png
 
A Stachurski chyba w ochronie lata na tej gali i przy okazji zaprosili go do studia
 
jak waldek zakontraktowany to mam nadzieje ze elite pierwsza przełamie bariery i zrobi walke chłop vs baba, od razu można wrzucić jakiś intergender belt
 
jak waldek zakontraktowany to mam nadzieje ze elite pierwsza przełamie bariery i zrobi walke chłop vs baba, od razu można wrzucić jakiś intergender belt
Niech lepiej dadzą jej jakąś inną babkę na testosteronie, bo żaden poważny facet się nie zgodzi. Niech to anonsują jako walkę kulturystek i tyle.
 
Kurwa, jeszcze 15 minut stypy… tego azjate to powinni wyjebac od razu, to juz bym Pana Pawlowskiego Cringowskiego wolal kurwa, a nie tego bezbeka pajaca
 
A Stachurski chyba w ochronie lata na tej gali i przy okazji zaprosili go do studia
Teraz to on chyba za bardzo uduchowiony (medytacje, love and peace, energia słoneczna itd) żeby za ciecia robić
 
Hehe im dłużej to trwa to cring coraz większy i jeszcze chwila i zenadometr wypierdoli w kosmos :juanlaugh:
 
Back
Top