Elite Fighters

Ale wiecie chłopaki że jak ktoś raz wejdzie w kakao to już nie chce z niego wychodzić? Moja była wie coś o tym, waszym obecnym nie polecam, i wam też jeżeli wiążecie z nią przyszłość, po wejściu w kakao nie ma już powrotu
 
Ale wiecie chłopaki że jak ktoś raz wejdzie w kakao to już nie chce z niego wychodzić? Moja była wie coś o tym, waszym obecnym nie polecam, i wam też jeżeli wiążecie z nią przyszłość, po wejściu w kakao nie ma już powrotu
Ale czym wchodziła? Jęzorem Ci gringle gilgała? :smileyyy:
 
Tarzan niezły dzik. Dać go na treningi do Mirasa i przegoni Amadeusza Ferrariego.
Gdyby się nie nacpal przed to by wygrał przekonująco, ale tak to jest po prochu, że nie możesz się na niczym skupić, i Tarzan nie mógł skupić się na przeciwniku i mam nadzieję że śmieć se w brodę pluje, bo tylko pizdy do walki wychodzą na fazie, na fazie każdy figofago.
 
KURWA STARY MURAŃSKI MOŻE WEJDZIE DO KLATKI!!!

edit: ja pierdole, zrobili cyrk z podpisaniem kontraktu ze starym muranskim, po czym nawet nie powiedzieli o co lotto i z kim mialaby byc walka… wtf
 
Ja pierdolę, Milowicz jest tak poza tematem, że nawet z karteczki nie potrafi zdania sklecić normalnie. :korwinlaugh:
 
BOBIKRAJ 1 runda, bo ten gość to jest dosłownie na liścia, jak Bobi przegra to będzie oficjalnie największym Polskim leszczem
 
Back
Top