Doping, sterydy i inne środki

bardzo bym prosił o jakiś kontakt na [email protected] , to poważna sprawa , a kończą mi się już możliwości załatwienia jej , chodzi konkretnie o osobę chorą na chorobe friedreicha i strategię choroby - sprawa życia i śmierci. Z góry dziękuje
 
Tyle zawodów, że kto wie :D

Szajs to jakiś czy się mylę? W sensie, pożre dojebie do 100kg, a potem wróci na 70 kg :D
Ja ze 117, na 113 kg, więc nie o siebie pytam :) Ni chuja bym orali nie brał wedle swojej marnej wiedzy
 
Kolega?:mamed:Nic Ci nie moge powiedzieć na temat undera. Loteria.
No ja 105-115kg. latam. On od 70 zaczał, extra 5-10kg/mc i się przyznał co bierze :) Potrzebuje by żył jeszcze parę dni, to pytam mądrzejszych czy da radę :D
2 zł za tabsa + oral + tura sam bym ni chuja nie brał, ale się nie znam. Tyle co podstawy.

Z 80 przeszedł na 88.5kg. I planuje dobić do 99 w następnej partii. Wyższy niż ja, lżejszej budowy
 
No ja 105-115kg. latam. On od 70 zaczał, extra 5-10kg/mc i się przyznał co bierze :) Potrzebuje by żył jeszcze parę dni, to pytam mądrzejszych czy da radę :D
2 zł za tabsa + oral + tura sam bym ni chuja nie brał, ale się nie znam. Tyle co podstawy.

Z 80 przeszedł na 88.5kg. I planuje dobić do 99 w następnej partii. Wyższy niż ja, lżejszej budowy
To ile on już na tej turze leci?
 
10kg na turze w miesiąc :mjsmile:
Kolega chyba ma 3000kcal nadwyżki.






Dobra, żartowałem, Twój "kolega" na 100% nie ma turinabolu.


Aaaa, debil to jeszcze bez testosteronu wpierdala? ::clintdis::
 
10kg na turze w miesiąc :mjsmile:
Kolega chyba ma 3000kcal nadwyżki.






Dobra, żartowałem, Twój "kolega" na 100% nie ma turinabolu.


Aaaa, debil to jeszcze bez testosteronu wpierdala? ::clintdis::

Nie ważyłem go, takie info podał :) przyznał się co bierze i tyle. Wychodzi, że tylko jakaś tam dieta i to. Sprzedaż wysyłkowa :)

Alternatywnie ktoś mu doradził winstol, ale nie chce się kłuć
 
Nie ważyłem go, takie info podał :) przyznał się co bierze i tyle. Wychodzi, że tylko jakaś tam dieta i to. Sprzedaż wysyłkowa :)
Jak 10 kg, to raczej meta. Lepiej niech badania zrobi. Chociaż ciśnienie niech sprawdzi.
 
Nie ważyłem go, takie info podał :) przyznał się co bierze i tyle. Wychodzi, że tylko jakaś tam dieta i to. Sprzedaż wysyłkowa :)

Alternatywnie ktoś mu doradził winstol, ale nie chce się kłuć
Wino też jest w tabsach z każdego labu. Strzały z wina na wodzie są bolesne i bardzo często powodują stany zapalne, dlatego większość ludzi woli wino oral.
Zresztą, o czym my gadamy, decydować się na sterydiany, a bać się igły... To po prostu debilizm, bo ów jegomość zjeżdża swój organizm i gospodarkę hormonalną, znacznie bardziej, niż jakby poleciał sobie pół roku na enanie.

Na 99% je mete, a jego "dieta" to makdonald. Inaczej nie idzie złapać 10kg wody i glikogenu w miesiąc. Nawet na mecie, którą kolega na 99% zajada. Tym bardziej jak już się coś ćwiczyło.

Jak 10 kg, to raczej meta. Lepiej niech badania zrobi. Chociaż ciśnienie niech sprawdzi.
Co mu da sprawdzenie ciśnienia? Każde saa podwyższa. Lipidy i wątrobę z ggtp niech zrobi, niezależnie od tego co je, na pewno będzie powyżej widełek, pytanie tylko o ile i czy sprawnie samo wróci do normy.
 
Co mu da sprawdzenie ciśnienia? Każde saa podwyższa. Lipidy i wątrobę z ggtp niech zrobi, niezależnie od tego co je, na pewno będzie powyżej widełek, pytanie tylko o ile i czy sprawnie samo wróci do normy.
Ciśnienie na turze, a na mecie to jest duża różnica.
 
Ja w rok przybrałem 15 kg i to było sporo, a ktoś tyle w dwa miesiące chce zrobić? głupota ludzka nie zna granic.
No nie zna. Przybylo mu twierdzi 9 i celuje w kolejne 9-10.... napisałem że jakby to było możliwe to sp. Piana by śmigał w wadze 500kg

Zresztą, o czym my gadamy, decydować się na sterydiany, a bać się igły... To po prostu debilizm, bo ów jegomość zjeżdża swój organizm i gospodarkę hormonalną, znacznie bardziej, niż jakby poleciał sobie pół roku na enanie.
Pełna zgoda
 
Ciśnienie na turze, a na mecie to jest duża różnica.
To jest tak indywidualna kwestia, że aż szkoda rozwijać temat. Chyba o tym wiesz. Jednemu łeb łupie przez pierwsze dwa-trzy tygodnie na nandro, że nie jest w stanie nic zrobić, a drugi żre 50mg mietka z gramem testa + żre ze 2/3 inne środki i jest "zdrowy".

Inna sprawa, że jak ktoś leci 10kg w msc, to ciśnienie nie może być ok, do tego estro w kosmosie i ryj jak chomik :)
 
Informacyjnie - w tydzień z 90 mna a mniej niż 85kg. Po odstawieniu tabsow od tygodnia chory
 
Co myślicie o Clenbuterolu? Dzialanie i czy warto go zarzucić @ALRI @lugasek @TYTUS narazie nic nie planuje ale informacje można zbierac:wink:
Kiedyś używałem ale wtedy był 100%towy. U mnie wzrost siły ale raczej jednorazowy bez progresu. Spalanie tłuszczu owszem owszem i większa wydolność na treningu. Ja brałem o ile dobrze pamiętam 2 dni dzień przerwy znowu 2 dni i 2 dni przerwy. 2 x po 40. To dawało mi cykl tygodniowy w którym brałem w dni najcięższych treningów. Zrezygnowałem bo coraz trudniej było o prawdziwy towar. Dziś się CHYBA od niego odchodzi ze względu na skutki uboczne. Na dzień dzisiejszy nie umiem doradzić.
 
Clen jest wycofany ze sprzedaży, ponieważ u ludzi ma negatywne działanie na mięsień sercowy i naczynia krwionośne.
Co myślicie o Clenbuterolu? Dzialanie i czy warto go zarzucić @ALRI @lugasek @TYTUS narazie nic nie planuje ale informacje można zbierac:wink:
Jeśli się zdecydujesz na clen, to zainwestuj w helios.
 
Back
Top