Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
@szplin rybie sie koncza argumenty, ze juz robi takie szpagaty, ze bronie ciebie, bo atak na ciebie to jak atak na mnie, legitnie kurwa ;D ty go atakujesz czesciej, a ja brutalniej, czuje sie jakbym byl w zerowce :D i jeszcze hef caly na bialo wkracza i wyjasnia mnie jaka jestem patologia, mam taka zieje z tego tematu jak malo co.
Nie pozostaje Ci nic innego jak zaśpiewać piosenkę o miłości, może Ci przebaczy i przestaniesz być "bully".
 
@Halibut 2.0 Pioter, Ty serio odpuść trochę. Bo naprawdę robisz się wewiurowy. 20 osób Ci napisze, że białe jest białe a czarne czarne po czym Ty odpisujesz „w zasadzie możemy wyróżnić 120 odcieni bieli bla bla bla”.
Ja bym to określił inaczej Halibut się zachowuje trochę jak Tytus?
 
@Hefaner To chyba ja zaluje, ze jednak bylem dla ciebie mily. To co wyniklo z tej twojej konfrontacji? Pisales o tych ofiarach, ze wykorzystuje ich ulomnosci a na pierwszym miejscu podales siebie :) czyli te ofiary to ty, seba i ryba :D sebie sie nalezy, ryba wlasnie dostal 40 glosow zeby odszedl z forum, wiec chyba jest cos na rzeczy. Ryba pisal, o mojej matce, ze jest kurwa, patologia itp. za co ma zolta. Wyzywa od kurew @szplin i jeszcze kogos, ale to jest ok, A ja jestem bully bo zaczepilem ciebie, sebe i rybe. Myslalem, ze jednak intelektualnie jestes poziom wyzej. To nie wiem, jak czujesz sie ofiara to moge ci zaplacic za wizyty u psychologa? wyslij fv. Bo na razie to smieszysz niz wyjasniasz.
 
@Hefaner To chyba ja zaluje, ze jednak bylem dla ciebie mily. To co wyniklo z tej twojej konfrontacji? Pisales o tych ofiarach, ze wykorzystuje ich ulomnosci a na pierwszym miejscu podales siebie :) czyli te ofiary to ty, seba i ryba :D sebie sie nalezy, ryba wlasnie dostal 40 glosow zeby odszedl z forum, wiec chyba jest cos na rzeczy. Ryba pisal, o mojej matce, ze jest kurwa, patologia itp. za co ma zolta. Wyzywa od kurew @szplin i jeszcze kogos, ale to jest ok, A ja jestem bully bo zaczepilem ciebie, sebe i rybe. Myslalem, ze jednak intelektualnie jestes poziom wyzej. To nie wiem, jak czujesz sie ofiara to moge ci zaplacic za wizyty u psychologa? wyslij fv. Bo na razie to smieszysz niz wyjasniasz.
Ty jesteś jakiś nietrzeźwy? Napisałem, że zaczepiłeś mnie raz i zrezygnowałeś, bo tak było. Nigdy nie byłem ofiarą kogokolwiek, daj już spokój. Powiedziałem Ci to co mi leżało na wątrobie, Ty się ustosunkowałeś do tego do czego chciałeś no i ok. Nie wydaje mi się, żebyśmy mieli sobie coś jeszcze do powiedzenia, serio.
A co do Halibuta, to wiem z pewnego źródła, że nawet sam mistrz Karol Bedorf po latach się zalogował na Cohones, żeby oddać głos na tak w tej ankiecie. I ja też oddałem w tej ankiecie głos na tak, dla dobra Ryby, bo ta ankieta to wyjątkowej klasy żenada i błaganie o atencję. Sam pomysł na stworzenie takiej ankiety, to najlepszy dowód na to, że przerwa od forum jest więcej niż wskazana. Jeśli ktoś tu głosuje na nie, to chyba tylko po to, żeby dalej mieć ubaw z Halibuta i awantur z jego udziałem. I jest to bardzo niskie.
 
Ty jesteś jakiś nietrzeźwy? Napisałem, że zaczepiłeś mnie raz i zrezygnowałeś, bo tak było. Nigdy nie byłem ofiarą kogokolwiek, daj już spokój. Powiedziałem Ci to co miałem do powiedzenie, Ty się ustosunkowałeś do tego do czego chciałeś no i ok. Nie wydaje mi się, żebyśmy mieli sobie coś jeszcze do powiedzenia.
A co do Halibuta, to wiem z pewnego źródła, że nawet sam mistrz Karol Bedorf po latach się zalogował na Cohones, żeby oddać głos na tak w tej ankiecie. I ja też oddałem w tej ankiecie głos na tak, dla dobra Ryby, bo ta ankieta to wyjątkowej klasy żenada i błaganie o atencję. Sam pomysł na stworzenie takiej ankiety, to najlepszy dowód na to, że przerwa od forum jest więcej niż wskazana. Jeśli ktoś tu głosuje na nie, to chyba tylko po to, żeby dalej mieć ubaw z Halibuta i awantur z jego udziałem. I jest to bardzo niskie.
Ok tu sie zgadzam, bo ja nie glosowalem. Po prostu chodzi mi o to, ze mowiles o ofiarach, jakbym krzywdzil dziesiatki, a tak naprawde podales przyklad siebie, ryby i seby. Ale nie ma co prowadzic dalszej dyskusji. Koniec tematu.
 
Ty jesteś jakiś nietrzeźwy? Napisałem, że zaczepiłeś mnie raz i zrezygnowałeś, bo tak było. Nigdy nie byłem ofiarą kogokolwiek, daj już spokój. Powiedziałem Ci to co mi leżało na wątrobie, Ty się ustosunkowałeś do tego do czego chciałeś no i ok. Nie wydaje mi się, żebyśmy mieli sobie coś jeszcze do powiedzenia, serio.
A co do Halibuta, to wiem z pewnego źródła, że nawet sam mistrz Karol Bedorf po latach się zalogował na Cohones, żeby oddać głos na tak w tej ankiecie. I ja też oddałem w tej ankiecie głos na tak, dla dobra Ryby, bo ta ankieta to wyjątkowej klasy żenada i błaganie o atencję. Sam pomysł na stworzenie takiej ankiety, to najlepszy dowód na to, że przerwa od forum jest więcej niż wskazana. Jeśli ktoś tu głosuje na nie, to chyba tylko po to, żeby dalej mieć ubaw z Halibuta i awantur z jego udziałem. I jest to bardzo niskie.
Czekaj czyli ja głosujący na nie bo uznaje, że Hali jeśli mu to potrzeba to powinien normalnie zrobić przerwę niż ukazywać mu, że jest tu niechciany - co niejako robi ta ankieta robię mu krzywdę? No ciężko mi się zgodzić, ja tam ubawu nie mam od jakiegoś czasu bo o ile można się było trochę pośmiać tak dziś jest to już żenujące co się odpierdala w tematach Halibuta.
 
Najśmieszniejsze są te multikonta. 93 oddane głosy :gdzie:


joaquin-phoenix-commodus.gif

Wróć za rok halibut
 
@Hefaner powiedz lepiej jak tam kolekcja mordexów? Dalej trenujesz na siłowni?
O kurde, nie sądziłem, że ktoś jeszcze pamięta o moich Mordeksach haha! W 2018 roku zacząłem trochę olewać siłkę, następnie prawie 3 lata nie ćwiczyłem w ogóle, potem tak na ćwierć gwizdka typu raz na 2 tyg lol. Miesiąc temu się przeprowadziłem, mam siłownię w galerii pod samą chatą. Wróciłem na pełnej, robię najpierw masę, a potem masę, przez miesiąc mam taki progres, że sam się zaczynam zastanawiać, czy nie usiadłem na igłę przez przypadek. Mój najlepszy przyjaciel, z którym zaczynałem ćwiczyć w 2009 też wrócił na serio i teraz obydwaj się nakręcamy jak małolaci. Chyba pierwszy raz od tego 2018 mogę powiedzieć, że znów się jaram. A jak u Ciebie w temacie? Wbije chyba zaraz na dział z siłką :D
Czekaj czyli ja głosujący na nie bo uznaje, że Hali jeśli mu to potrzeba to powinien normalnie zrobić przerwę niż ukazywać mu, że jest tu niechciany - co niejako robi ta ankieta robię mu krzywdę? No ciężko mi się zgodzić, ja tam ubawu nie mam od jakiegoś czasu bo o ile można się było trochę pośmiać tak dziś jest to już żenujące co się odpierdala w tematach Halibuta.
Jak napisałem wyżej, uważam że pomysł na stworzenie takiej ankiety to najlepszy dowód na to, że forum wjechało za mocno. Poza tym mamy jeszcze fakt, że Halibut nastukał horrendalną liczbę postów, że kompulsywnie odświeża forum, żeby sprawdzić reakcje na swoje posty oraz przede wszystkim to, że nie umie przestać odpowiadać na zaczepki. Napisałem już cały wywód o tym i nie chciałbym się powtarzać. Ja uważam, że forum mu szkodzi i bym mu sam konto skasował, bo naprawdę uważam, że to fajny chłop i szkoda jego całej energii na to, żeby tak się nam tutaj przedstawiać.
 
Czekaj czyli ja głosujący na nie bo uznaje, że Hali jeśli mu to potrzeba to powinien normalnie zrobić przerwę niż ukazywać mu, że jest tu niechciany - co niejako robi ta ankieta robię mu krzywdę? No ciężko mi się zgodzić, ja tam ubawu nie mam od jakiegoś czasu bo o ile można się było trochę pośmiać tak dziś jest to już żenujące co się odpierdala w tematach Halibuta.
Hefaner uważa zapewne, że niektórych należy chronić przed nimi samymi. Analogicznie jest z dziećmi specjalnej troski.
 
Nie zabroniłbym kobietom być ring girls, tylko bym zlikwidował ten zawód, to jednak co innego. Znaczy efekt ten sam, ale motywacja zupełnie inna.
Ale nie zrobiłbyś tego co władze F1 mam nadzieję. W Formule lata były Grid Girls po wejściu Liberty Media zrobili Grid Kids. Jeden z kierowców skomentował to prosto "czuje się jak namawiany do pedofilii".
 
Back
Top