Co mnie wku*wia

Passion rules the game, yeah, yeah. Ja zawsze chciałem biegać po scenie w obcislych, skórzanych spodniach, ramonesce i rozpierdalac gitary.
 
Zawsze sam podkreslal w wywiadach, ze jest glownie basista. Od tego z reszta zaczynal w pierwszym popularnym zespole w ktorym byl - Hawkwind.
Z którego wywali go za dragi. Do Motorheada nie był popularny. To, że mimo wszystko był lepszym basistą niż wokalistą, nie zmienia faktu, że gdyby tylko był kompozytorem i basistą nie byłby tak popularny. Na szybko jedynym zespołem w którym basista jest popularniejszy od gitarzysty jest Iron Maiden, ale i tak jest mniej popularny od Dickinsona.
 
Z którego wywali go za dragi. Do Motorheada nie był popularny. To, że mimo wszystko był lepszym basistą niż wokalistą, nie zmienia faktu, że gdyby tylko był kompozytorem i basistą nie byłby tak popularny. Na szybko jedynym zespołem w którym basista jest popularniejszy od gitarzysty jest Iron Maiden, ale i tak jest mniej popularny od Dickinsona.
Wawalili go nie za dragi tylko zly rodzaj dragow. Dokladnie za amfetamine gdy reszta zespolu byla na opiatach :cool:

A co do samego faktu popularnosci to masz racje.
 
Wawalili go nie za dragi tylko zly rodzaj dragow. Dokladnie za amfetamine gdy reszta zespolu byla na opiatach :cool:

A co do samego faktu popularnosci to masz racje.
Nie chciałem się rozpisywać. Wtedy chyba speed wpierdalał.
 
Speedball - amfa plus heroina, a w Hawkwindzie psychotropy brali głównie.
Speedball a speed to dwie rozne rzeczy wiec zgadza sie to co Ty napisales i to co ja. Ale Lemmy lecial na samym speedzie a przynajmniej tak twierdzi w swojej autobiografii "White line fever".
 
Speedball a speed to dwie rozne rzeczy wiec zgadza sie to co Ty napisales i to co ja. Ale Lemmy lecial na samym speedzie a przynajmniej tak twierdzi w swojej autobiografii "White line fever".
Prawdopodobnie brał wtedy wszystkie narkotyki, a amfy tylko "nadużywał"
 
Człowiek wstaje najebany tak samo jak się kładł, ledwo idzie przez drzwi i pierwsze co słyszy, to: "Walczył wczoraj Popek?"
Powiedz sprzątaczce, żeby wymieniła worek na śmieci w naszym pokoju. Sorry mordo, ale po prostu były takie momenty, że wyprawa do toalety była zbyt ryzykowna :-( I dzięki za przedłużenie pobytu, życie mi uratowałeś.

@maras jak ja wszedłem po tych schodach? :joe:
 
Powiedz sprzątaczce, żeby wymieniła worek na śmieci w naszym pokoju. Sorry mordo, ale po prostu były takie momenty, że wyprawa do toalety była zbyt ryzykowna :-( I dzięki za przedłużenie pobytu, życie mi uratowałeś.

Swoją drogą ktoś zostawił koszulkę na łóżku ;)
 
Powiedz sprzątaczce, żeby wymieniła worek na śmieci w naszym pokoju. Sorry mordo, ale po prostu były takie momenty, że wyprawa do toalety była zbyt ryzykowna :-( I dzięki za przedłużenie pobytu, życie mi uratowałeś.

@maras jak ja wszedłem po tych schodach? :joe:

Wszedłes moimi nogami i kogoś jeszcze, bodajże Wewiura, nie pamiętam
 
  • Like
Reactions: mat
Kurwa mać. Na polibudzie wybrałem blok obieralny Sieci Światłowodowe na katedrze x (nie chce mi sie pisać tych długich nazw). Moim prowadzącym jest koleś z katedry y i powiedział nam, ze prosi żeby projekty kompetencyjne nie tyczyły się sieci światłowodowych i zaawansowanego programowania :confused: bo on się na tym nie zna. No to po chuj rzucili nam tego goscia? Okazało się, ze frajerowi brakuje godzin do etatu. Ot kurwa i wszystko w temacie, jak się tu nie wkurwić? Wziąłem blok i nie moge zrobić projektu który bedzie się jego tyczył :censored:
 
Obok mnie na sali siedzi jakiś chłopak tak, z 12 lat ze Śremu, widać, że z biedniejszej rodziny, bo:
- chujowy telefon na kartę
- brak laptopa, tableta etc.
Do czytanie chyba też nic nie ma. Nawet muzyki z koma nie słucha. Matka codziennie wpada. I jak siedzi na sali to włącza tv i ogląda swoje głupie programy. Mam to w dupie bo słuchawki na uszy i seriale z lapka, ale jak można męczyć swoje dziecko karząc mu oglądać rodzinka.pl albo jakieś zjebane programy kulinarne na TVN. Ja jebie.
 
Obok mnie na sali siedzi jakiś chłopak tak, z 12 lat ze Śremu, widać, że z biedniejszej rodziny, bo:
- chujowy telefon na kartę
- brak laptopa, tableta etc.
Do czytanie chyba też nic nie ma. Nawet muzyki z koma nie słucha. Matka codziennie wpada. I jak siedzi na sali to włącza tv i ogląda swoje głupie programy. Mam to w dupie bo słuchawki na uszy i seriale z lapka, ale jak można męczyć swoje dziecko karząc mu oglądać rodzinka.pl albo jakieś zjebane programy kulinarne na TVN. Ja jebie.
Ja bym się zabił chyba jakby mi ktoś takie katowanie włączył
 
Kurwa jem sobię bułkę i nagle ząb mnie zaczął nakurwiać, no pięknie. Jak kanał to się zajebię!
 
kanal to banal, szybciutko u dentysty i mozesz wpierdalac dalej
Wypierdolę pół koła, dentysta powie, że mam wąskię kanały i wypełnienie na 2/3 jak ostatnio, a ząb przetrwa rok, może dwa. Pierdolić takie inwestycję ;D
Mam nadzieję, że nie kanał jednak, muszę się zapisać.
 
Back
Top