Co mnie wku*wia

Kurwa mnie wkurwilo to że mam zjebów w pracy. Jest taka stronka gdzie wybiera się artykuł i wpisuje się imię nazwisko osoby o której ma być artykuł, oczywiście fikcyjny . Więc wpisałem imię i nazwisko mojej ordynator, z którą mamy kosę że jest poszukiwana za handel narkotykami itp itd. Wysłałem dla beki mojej kolezance która miała z nią dyżur i powiedziałem żeby jej nie pokazywała bo będzie przypal .Ta debilka oczywiście pokazała ordynatorce i powiedziała że Jacek to stworzył. Ta się wkurwila zadzwoniła do prawnika i sprawa trafia do sądu jako zniesławienie. Boże jaki ten nasz naród jest głupi, ja pierdole.

Jebana szmata konfidencka. W każdej pracy są takie zjeby jak ta uczynna kolezanka. Trzymam kciuki żebyś z tego wyszedł obronną ręką.
U mnie w ostatniej pracy był ziomek (Polak) co podjebal innego bo ten ukradł coś wartego max 2 funty.
Tfu na takich ludzi. Trzymaj sie
 
Kurwa mnie wkurwilo to że mam zjebów w pracy. Jest taka stronka gdzie wybiera się artykuł i wpisuje się imię nazwisko osoby o której ma być artykuł, oczywiście fikcyjny . Więc wpisałem imię i nazwisko mojej ordynator, z którą mamy kosę że jest poszukiwana za handel narkotykami itp itd. Wysłałem dla beki mojej kolezance która miała z nią dyżur i powiedziałem żeby jej nie pokazywała bo będzie przypal .Ta debilka oczywiście pokazała ordynatorce i powiedziała że Jacek to stworzył. Ta się wkurwila zadzwoniła do prawnika i sprawa trafia do sądu jako zniesławienie. Boże jaki ten nasz naród jest głupi, ja pierdole.
Może strollowała tak samo Ciebie jak ty ją :lol:
 
Last edited:
Jedyne co mozna ugrac ze widziala to tylko jedna osoba wiec nie ma duzej szkody. Najlepiej jak kolezanka przed sadem przyzna ze powiedziales jej iz to zart. Wtedy sprawy nie bedzie bo jak oskarzyc cie o pomowienie jesli wysylajac artykul z gory mowiles ze to fikcja?
 
Kurwa mnie wkurwilo to że mam zjebów w pracy. Jest taka stronka gdzie wybiera się artykuł i wpisuje się imię nazwisko osoby o której ma być artykuł, oczywiście fikcyjny . Więc wpisałem imię i nazwisko mojej ordynator, z którą mamy kosę że jest poszukiwana za handel narkotykami itp itd. Wysłałem dla beki mojej kolezance która miała z nią dyżur i powiedziałem żeby jej nie pokazywała bo będzie przypal .Ta debilka oczywiście pokazała ordynatorce i powiedziała że Jacek to stworzył. Ta się wkurwila zadzwoniła do prawnika i sprawa trafia do sądu jako zniesławienie. Boże jaki ten nasz naród jest głupi, ja pierdole.
Na kobiety trzeba uważać, facet raczej by nie pokazał, chyba, że też zjeb ::really::
 
@Gienek Ty stary lis tak wpaść. Moja nauka jednak idzie w las zamiast dr Marty należało zrobić dr Martynę a z Kowalskiej zrobić Kowalewską. Ewentualnie dr M@rt@ Kow@l$k@ lub zastosować * # % & ^ itp
Jebana szmata konfidencka. W każdej pracy są takie zjeby jak ta uczynna kolezanka. Trzymam kciuki żebyś z tego wyszedł obronną ręką.
U mnie w ostatniej pracy był ziomek (Polak) co podjebal innego bo ten ukradł coś wartego max 2 funty.
Tfu na takich ludzi. Trzymaj sie
Cóż mam poradzić. Mleko się wylało. Niech szuka pełnomocnika. Za głupotę się płaci :fjedzia: Swoją drogą ciekaw jestem treści pozwu ;)
Zadzwoniłem do oddziałowej bo oczywiście poszła z rana do niej i wszystko powiedziała, oddziałowa poweidziała żebym mózgu używał, na co ja odpoweidziałem że kurwa Magda jej to pokazała więc niech ona używa. Ale powiedziała mi w tajemnicy że nigdzie z tym nie pójdzie, ale czeka na mój ruch. Więc w środę muszę pójść do niej i ją przeprosić, kurwa rzesz mać była :confused:
 
Na chuj mnie te niedziele niehandlowe jak w piątki i soboty będę pracował do 22 (zamiast 21). Wiadomo jak się prowadzi sklep i zamykasz o 21 to nie wychodzisz z roboty równo o dziewiątej. I teraz w soboty i piątki jak będę zamykał to około 22:20 dopiero wyjdę z CH. Idź pan w chuj...
Mówiliśmy Ci... Spierdalaj z tej biedronki!
:awesome:
 
  • Like
Reactions: cRe
@Gienek tak wlasciwie to na chuj to tworzyles i tym bardziej na chuj wysylales to jakiejs kobiecie?
Też nie lape, tym bardziej, ze pisał, że dzisiaj córę operują. Wtf Gieniu?
Siedziałem wczoraj przed kompem i kumpel podesłał mi linka, jednocześnie rozmawiałem z koleżanką o tej naszej ordynatorce. Nie myślałem długo i zrobiłem jakistan artykuł i jej wysąłłem a ta mnei wyjebała. A to nie pierwsza lepsza koleżanka tylko taka bardziej wartościowa była :-D. stało się to się stalo. Opracji nie zrobili bo muszą echo powtórzyć więc czekamy do środy.
 
Okaże się.
Wiedziałem , że tak odpowiesz.
Zadzwoniłem do oddziałowej bo oczywiście poszła z rana do niej i wszystko powiedziała, oddziałowa poweidziała żebym mózgu używał, na co ja odpoweidziałem że kurwa Magda jej to pokazała więc niech ona używa. Ale powiedziała mi w tajemnicy że nigdzie z tym nie pójdzie, ale czeka na mój ruch. Więc w środę muszę pójść do niej i ją przeprosić, kurwa rzesz mać była :confused:
Na przyszłość lepiej się po uśmiechać sztucznie za za 1,5 roku pojechać za nią tam gdzie nie ma kamer i 4 sztuki o^on przerżnąć lub szyby grubszym papierem ściernym "wyczyścić "
Ej albo napisz donos do Zi#bry , że P@vulon aplikuje staruszkom. :mamed:
 
Jebana szmata konfidencka. W każdej pracy są takie zjeby jak ta uczynna kolezanka. Trzymam kciuki żebyś z tego wyszedł obronną ręką.
U mnie w ostatniej pracy był ziomek (Polak) co podjebal innego bo ten ukradł coś wartego max 2 funty.
Tfu na takich ludzi. Trzymaj sie

Naprawdę uważasz, że źle zrobił ten co wydał złodzieja, a nie ten co ukradł tę rzecz kosztującą max 2 funty? Czyli jeśli będziesz prowadził własny biznes, to nie będziesz miał nic przeciwko by pracownicy okradali Cię z drobnych rzeczy? Proszę o szczerą odpowiedź.
 
Naprawdę uważasz, że źle zrobił ten co wydał złodzieja, a nie ten co ukradł tę rzecz kosztującą max 2 funty? Czyli jeśli będziesz prowadził własny biznes, to nie będziesz miał nic przeciwko by pracownicy okradali Cię z drobnych rzeczy? Proszę o szczerą odpowiedź.
obaj zrobili zle
 
Mateusz nie ma hiva, obrzezal sie a to o kilkadziesiat procent zmniejsza ryzyko zakazenia. Uzywal gumy a to zmniejsza szanse o 80% co razem daje 150% pewnosci ze nie ma hiv.
 
Back
Top