Co mnie wku*wia

Mnie wkurwia Popek, że biega w pasie szahida. To proklamowanie terroryzmu, i powinien się ktoś tym zająć, i go zdjąć na wszelki wypadek. Snajper, nie Popek.
 
Podnioslem dzisiaj rano rolete i sie kurwa az przestraszylem. Najebalo sniego fchuj, tyle jeszcze tej zimy w 3M nie bylo a wczoraj nie bylo nic. Ja pierdole idz pan fchuj z takiem tym!!!!11!!!!!!!
 
Ja juz zrobilem dwie korekty bo zapomnialem, ze oprócz umowy o pracę mialem dodatkowo kilka umow o dzieło i przychody z tytulu praw autorskich.
Nie powinniście się rozliczać przez e-patologie, na niebezpiecznik.pl pisali, że im że strony wyciekają dane klientów, i jest szansa nawet na to, że ich rząd za Rodo dojedzie... :damjan:
 
Na chuj mnie te niedziele niehandlowe jak w piątki i soboty będę pracował do 22 (zamiast 21). Wiadomo jak się prowadzi sklep i zamykasz o 21 to nie wychodzisz z roboty równo o dziewiątej. I teraz w soboty i piątki jak będę zamykał to około 22:20 dopiero wyjdę z CH. Idź pan w chuj...
 
Wkurwiłem się przed chwilą nieziemsko i musze opowiedzieć komuś historie
Chciałem zapłacić za bilety na sunrise bo dzisiaj do 23 jest czas, wiec wpłaciłem kaske na konto i mówie zrobie przelew ekspresowy wszystko pięknie. Wchodze na strone chce zapłacić i pomyliłem sposób płatności zamiast payu zaznaczyłem paypal. Szukam na stronie nigdzie nie da się zmienić ani cofnać tego tylko pisze że czeka na płatność, pisze więc im na emailu i na facebooku wkurwiony na maksa że chce to zmienić bo sie pomyliłem a ci mi odpisują że sie nie da! Jak może sie nie dać zmienić tak banalnej rzeczy w 21 wieku...
 
Niedziele wolne od handlu. W ciągu tygodnia nie mam za bardzo czasu, a sobotę poświęcam na inne sprawy (siłka, basen, laska, spotkania ze znajomymi itd.), więc zawsze zostawała mi niedziela.
 
Niedziele wolne od handlu. W ciągu tygodnia nie mam za bardzo czasu, a sobotę poświęcam na inne sprawy (siłka, basen, laska, spotkania ze znajomymi itd.), więc zawsze zostawała mi niedziela.
Ha! czyli zmiana niedzieli na sobotę, a soboty na niedzielę :gospeldance:
 
  • Like
Reactions: cRe
Co mnie tak szczerze wkurwia...hmm, ostatnio chyba tylko czasem łapiący wewnętrzny wkurw, takie grzmoty które człowiek czuje na wysokości płuc, nie wiadomo na co, po prostu jakieś wewnętrzne skupisko wszystkich stresów.
 
Co mnie tak szczerze wkurwia...hmm, ostatnio chyba tylko czasem łapiący wewnętrzny wkurw, takie grzmoty które człowiek czuje na wysokości płuc, nie wiadomo na co, po prostu jakieś wewnętrzne skupisko wszystkich stresów.
Hmm, zacznij masować klatę, okolice mostka i po kolei żebra rozchodzące od mostka. Jak poczujesz ból w jakimś miejscu, zacznij to rozmasowywać. będzie boleć, ale pomoże. A jak nic nie będzie boleć, to wez profilaktycznie aspirynę, i zrób badania serca, najlepiej holter, tylko w pracy, a nie na weekend. Wtedy się powinieneś dowiedzieć, czy to stres, czy cuś gorszego.
 
Hmm, zacznij masować klatę, okolice mostka i po kolei żebra rozchodzące od mostka. Jak poczujesz ból w jakimś miejscu, zacznij to rozmasowywać. będzie boleć, ale pomoże. A jak nic nie będzie boleć, to wez profilaktycznie aspirynę, i zrób badania serca, najlepiej holter, tylko w pracy, a nie na weekend. Wtedy się powinieneś dowiedzieć, czy to stres, czy cuś gorszego.



Albo pojde do @Gienek na oddzial, jak nic nie pomoze to zrobi mi profilaktyczna lewatywe
 
Albo pojde do @Gienek na oddzial, jak nic nie pomoze to zrobi mi profilaktyczna lewatywe
To na pewno ulży w stresie, ta świadomość, że ktoś ci się do dupy dobiera, i nic złego się z tego nie powodu nie wydarzy...Hehehe, mniej twardych, a więcej miękkich dragów też pomoże.
 
Co mnie tak szczerze wkurwia...hmm, ostatnio chyba tylko czasem łapiący wewnętrzny wkurw, takie grzmoty które człowiek czuje na wysokości płuc, nie wiadomo na co, po prostu jakieś wewnętrzne skupisko wszystkich stresów.
Ja tak miałem jak cisnąłem w sobie w chuj frustracji odnośnie mojego życia. Najgorsze, ze wychodziło, a wręcz wylewało się to ze mnie zawsze jak się najebalem konkretnie, włączał mi się wtedy agresor i kończyło się to prawie zawsze bitka. Na szczęście to już przeszłość :fjedzia:
 
Kurwa mnie wkurwilo to że mam zjebów w pracy. Jest taka stronka gdzie wybiera się artykuł i wpisuje się imię nazwisko osoby o której ma być artykuł, oczywiście fikcyjny . Więc wpisałem imię i nazwisko mojej ordynator, z którą mamy kosę że jest poszukiwana za handel narkotykami itp itd. Wysłałem dla beki mojej kolezance która miała z nią dyżur i powiedziałem żeby jej nie pokazywała bo będzie przypal .Ta debilka oczywiście pokazała ordynatorce i powiedziała że Jacek to stworzył. Ta się wkurwila zadzwoniła do prawnika i sprawa trafia do sądu jako zniesławienie. Boże jaki ten nasz naród jest głupi, ja pierdole.
 
Kurwa mnie wkurwilo to że mam zjebów w pracy. Jest taka stronka gdzie wybiera się artykuł i wpisuje się imię nazwisko osoby o której ma być artykuł, oczywiście fikcyjny . Więc wpisałem imię i nazwisko mojej ordynator, z którą mamy kosę że jest poszukiwana za handel narkotykami itp itd. Wysłałem dla beki mojej kolezance która miała z nią dyżur i powiedziałem żeby jej nie pokazywała bo będzie przypal .Ta debilka oczywiście pokazała ordynatorce i powiedziała że Jacek to stworzył. Ta się wkurwila zadzwoniła do prawnika i sprawa trafia do sądu jako zniesławienie. Boże jaki ten nasz naród jest głupi, ja pierdole.



Nie no kurwa, nie wierze.

To jest bardziej absurdalne niz akcja z dzikiem. Najgorsze ze mozesz za to beknac jak wysylajac link nie napisales ze to zart.
 
Kurwa mnie wkurwilo to że mam zjebów w pracy. Jest taka stronka gdzie wybiera się artykuł i wpisuje się imię nazwisko osoby o której ma być artykuł, oczywiście fikcyjny . Więc wpisałem imię i nazwisko mojej ordynator, z którą mamy kosę że jest poszukiwana za handel narkotykami itp itd. Wysłałem dla beki mojej kolezance która miała z nią dyżur i powiedziałem żeby jej nie pokazywała bo będzie przypal .Ta debilka oczywiście pokazała ordynatorce i powiedziała że Jacek to stworzył. Ta się wkurwila zadzwoniła do prawnika i sprawa trafia do sądu jako zniesławienie. Boże jaki ten nasz naród jest głupi, ja pierdole.
Co za pojebana akcja, a jeszcze pomyśl sobie jakbyś tam wrzucił zdjęcie dzika. Dożywocie jak nic.
 
Kurwa mnie wkurwilo to że mam zjebów w pracy. Jest taka stronka gdzie wybiera się artykuł i wpisuje się imię nazwisko osoby o której ma być artykuł, oczywiście fikcyjny . Więc wpisałem imię i nazwisko mojej ordynator, z którą mamy kosę że jest poszukiwana za handel narkotykami itp itd. Wysłałem dla beki mojej kolezance która miała z nią dyżur i powiedziałem żeby jej nie pokazywała bo będzie przypal .Ta debilka oczywiście pokazała ordynatorce i powiedziała że Jacek to stworzył. Ta się wkurwila zadzwoniła do prawnika i sprawa trafia do sądu jako zniesławienie. Boże jaki ten nasz naród jest głupi, ja pierdole.
PKU & PDW.

Pojebana akcja.
 
Kurwa mnie wkurwilo to że mam zjebów w pracy. Jest taka stronka gdzie wybiera się artykuł i wpisuje się imię nazwisko osoby o której ma być artykuł, oczywiście fikcyjny . Więc wpisałem imię i nazwisko mojej ordynator, z którą mamy kosę że jest poszukiwana za handel narkotykami itp itd. Wysłałem dla beki mojej kolezance która miała z nią dyżur i powiedziałem żeby jej nie pokazywała bo będzie przypal .Ta debilka oczywiście pokazała ordynatorce i powiedziała że Jacek to stworzył. Ta się wkurwila zadzwoniła do prawnika i sprawa trafia do sądu jako zniesławienie. Boże jaki ten nasz naród jest głupi, ja pierdole.
Ale kwas:damjan:..A można wiedzieć jak się strona nazywa?
 
Kurwa mnie wkurwilo to że mam zjebów w pracy. Jest taka stronka gdzie wybiera się artykuł i wpisuje się imię nazwisko osoby o której ma być artykuł, oczywiście fikcyjny . Więc wpisałem imię i nazwisko mojej ordynator, z którą mamy kosę że jest poszukiwana za handel narkotykami itp itd. Wysłałem dla beki mojej kolezance która miała z nią dyżur i powiedziałem żeby jej nie pokazywała bo będzie przypal .Ta debilka oczywiście pokazała ordynatorce i powiedziała że Jacek to stworzył. Ta się wkurwila zadzwoniła do prawnika i sprawa trafia do sądu jako zniesławienie. Boże jaki ten nasz naród jest głupi, ja pierdole.
@Comber ratuj kolege
 
@Gienek musisz sprawdzić aukcje tej ordynator. Podaj co sprzedaje to się dowiemy jak sprawa jest poważna.


A tak serio to chyba masz jedna koleżankę w pracy mniej.
 
Back
Top