Co mnie wku*wia

Wyedukowane spoleczenstwo
Wyedukowane społeczeństwo które tworzy relatywnie mało wartości (technologii, rozwiązań organizacyjnych, nawet norweski black metal się spierdolił). W ten sam sposób ludzie po Wyższej Szkole Zarządzania Polem Namiotowym są wyedukowani. Poza tym już @Zioło Dziekan wspominał o tym jak chujowa jest tam edukacja. A norweska służba zdrowia jest uzależniona od polskich lekarzy i pielęgniarek.
niski poziom przestepczosci
Okupiony dużymi wydatkami socjalnymi. To tak jakby każdemu przestępcy w USA mieli płacić za nie łamanie prawa.
wysoki poziom zycia
Do czasu
Ciezko walczyc z panstwem ktore daje mi wszystko o czym marze ;)
Patrz punkt wyżej
 
Tak się wjebię między wódę a przekąską. Od dłuższego czasu wkurwia mnie moja osoba, czyt. wkurwiam się sam na siebie.
 
Odnosnie policji jeszcze - taka ciekawostka. Na Marszu Niepodleglosci tyle mowiono ze psy prowokowaly inni sie z tego smiali ale ide sobie teraz w marszu na starowke po zdobyciu Mistrza przez Legie a po drodze jedynie pojedyncze tajniaki i zero incydentow.
 
Tak się wjebię między wódę a przekąską. Od dłuższego czasu wkurwia mnie moja osoba, czyt. wkurwiam się sam na siebie.
Nie michuj Szymon, będzie dobrze. Ja też będę wybierał studia. Już jedne kiepskie wybrałem i 2 lata psu w dupę.
 
Ciezko walczyc z panstwem ktore daje mi wszystko o czym marze ;)

Nie trzeba walczyć. Wystarczy przyznać, że to po prostu głupie ze strony państwa, że daje wszystko tak pochopnie, a Ty byś musiał być głupi, żeby z tego nie korzystać. Natomiast nie trzeba być Friedmanem, aby zauważać, że takie postępowanie państwa, wykończy ten kraj prędzej czy później (bardziej prędzej).

Sprawdź w dokumencie gwarancyjnym czy przysługuje Ci prawo do sprzętu zastępczego.

PS. Siadł mi dzisiaj Giroud na kapitanie w meczu z Tobą :)


Mam tylko jakąś kartę gwarancji dla użytkowników z Australii :joe:


Nie, nie to był @HubiSSJ3 :mamed:

Tak to byłem ja, który żałowałem, że nie poszedłem na prawo. Niesłusznie żałowałem, jednak bym się tym w nie odnalazł.

Jeżeli mogę coś doradzić, to to, że pewnie w trakcie studiów będziesz się jeszcze wkurwiał, że wybrałeś akurat ten kierunek. Ja jestem na etapie, na którym żałuję, iż nie poszedłem na bardziej sprecyzowany kierunek, np. bankowość, żeby kiedyś być prawie tak mądrym jak @MuraS (jak wiemy prawie robi wielką różnicę).
 
Last edited:
Nie trzeba walczyć. Wystarczy przyznać, że to po prostu głupie ze strony państwa, że daje wszystko tak pochopnie, a Ty byś musiał być głupi, żeby z tego nie korzystać. Natomiast nie trzeba być Friedmanem, aby zauważać, że takie postępowanie państwa, wykończy ten kraj prędzej czy później (bardziej prędzej).




Mam tylko jakąś kartę gwarancji dla użytkowników z Australii :joe:
Pierdol gwarancję. Naciskaj na zgłoszenie z tytułu praw konsumenckich.
 
Pierdol gwarancję. Naciskaj na zgłoszenie z tytułu praw konsumenckich.
Gwarancja może uwzględniać zapewnienie sprzętu zastępczego, natomiast przepisy o rękojmi dotyczące konsumentów z tego co wiem nie poruszają tej kwestii.
 
Gwarancja może uwzględniać zapewnienie sprzętu zastępczego, natomiast przepisy o rękojmi dotyczące konsumentów z tego co wiem nie poruszają tej kwestii.
Zwykła gwarancja producenta z reguły sprzętu zastępczego nie uwzględnia. Sama naprawa, czas realizacji "niezwłocznie" i czekaj sobie do usranej śmierci.
 
Zwykła gwarancja producenta z reguły sprzętu zastępczego nie uwzględnia. Sama naprawa, czas realizacji "niezwłocznie" i czekaj sobie do usranej śmierci.
Z reguły tak, ale są producenci, którzy mają takie zapisy.
 
Poszedłem sobie kulturalnie opić mistrza na starówce to mnie jakaś kurwa gazem psiknęła z nienacka bo była żądna wrażeń.
Mam dobrą radę, jak będziesz chciał się wysikać to umyj dobrze ręce.
Dlaczego?
Sytuacja z rok temu na SOR. Przywieżli kibica z meczu dostał gazem w ryja, darł mordę jak cholera że oślepł :-D No i co poszedł umyć łeb, umył usiadł oczywiście cały gaz został na łapach i stwierdził że pójdzie się wylać, złapał za wacka no i peszek, darł mordę dwa razy głośniej niż wcześniej, wchodzę do niego a ten myje małego w kranie i drze się ,,Kurwa złapałem kutasa tymi łapami, ja pierdole jak piecze". Co miałem bekę z gościa to masakra. Najlepsze jest to że za jakąś godzinkę przywieżli drugiego co gazem dostał. ten pierwszy do niego mówi, stary umyj ręce pięć razy zanim pójdziesz lać :lol::lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 
@Gienek za późno :) Generalnie trochę gazu się w życiu nawdychało i pamiętam żelazną zasadę, że nigdy wodą, ew. mlekiem. Ale nie sądziłem że odbiło mi się po łapach i jak poszedłem się wyszczać to się ogarnąłem że jednak też. Na szczęście szybko uratowałem się ;)
 
Back
Top