Co mnie wku*wia

A ile można wkvrwiać się fochami kobiet czy złamanym sercem . Foch mija jak burza złamane serce rozpierdala ze śmiechu kiedy chemia zluzuje ;)
 
W sumie zawsze do tego dążyłem. Spokojne, godne życie z żoną i dziećmi przy boku. Teraz jak PiS daje 500 zł to szybko płodzę, hehe.
W sumie 500 zł drogą nie chodzi, ja myślę, żeby zacząć coś działać w temacie, bo już czas nadejszedł.
 
Ja pomyślę jak mała będzie w przedszkolu. Póki co jeszcze jest co robić.
Myślisz, że w przedszkolu się coś zmieni:)? Nic, a nic, roboty będzie tyle samo, albo więcej.
 
A ile można wkvrwiać się fochami kobiet czy złamanym sercem . Foch mija jak burza złamane serce rozpierdala ze śmiechu kiedy chemia zluzuje ;)
Ale ileż można mieć przerwy? Przecież w temacie od tygodnia nic się nie działo (poza oczywiście Gienkowym sukcesem). Jak tak można. Ja rozumiem mieć dzień, albo dwa dni przerwy, ale tydzień?
 
Wkurwia mnie, że nowe telefony są na micro sim i trzeba było ruszyć dupę z jaskini do tych łbów z t-mobile.
 
Wkurwia mnie, że nowe telefony są na micro sim i trzeba było ruszyć dupę z jaskini do tych łbów z t-mobile.
Ja tam nic nie wymieniłem, poszedłem do jakiejś budy i starą kartę ery mi przycięli za dwa złote :-D Jak przejdę na abo z LTE to sobie wezmę nową.
 
Back
Top