Co mnie wku*wia

Niż golonka z biedronki;)
Mięs dzięki Bogu w tym kraju pod dostatkiem. W ogóle nie wiem, jak można być wegetarianinem, przecież mięso to najlepsza rzecz na świecie. Może to wypadkowa wychowania i tego, że widziałem, jak się zabija kurę czy cielaczka :angel: W sumie rozumiem ludzi, dla których zabijanie zwierząt jest makabrą. Ale jak się widziało obdzieranie kury z piór w wieku 5 lat, to żadne mięso mi nie przejdzie obok gardła - poza koniną :arab: (hindus nie arab, konia bym w życiu nie zjadł, nie ma opcji).
@orvenka dlaczego zostałaś wegetarianką?
 
Najlepsza akacja była jak kura/kogut uciekały bez głowy po podwórku :D #znieczulica #sadyzm
Człowiek wtedy zrozumiał, że albo będzie się jadł najlepszy rosół na świecie (z młodego kogucika), albo się zdechnie z głodu wpieprzając trawę. W ogóle jak człowiek może jeść trawę?
Przywieźli tort-popełniam właśnie samobójstwo przez cukrzycę.
Nie rób tego, porządny z Ciebie człowiek, a świat jest taki cudowny. Nie warto popełniać samobójstwa!
Nie wiem jaki to tort, ale chętnie bym spałaszował :arab: (hindus nie arab).
 
Człowiek wtedy zrozumiał, że albo będzie się jadł najlepszy rosół na świecie (z młodego kogucika), albo się zdechnie z głodu wpieprzając trawę. W ogóle jak człowiek może jeść trawę?

Nie rób tego, porządny z Ciebie człowiek, a świat jest taki cudowny. Nie warto popełniać samobójstwa!
Nie wiem jaki to tort, ale chętnie bym spałaszował :arab: (hindus nie arab).
Taki z kremem i masą kajmakową. Beeeek

Dobiłem się panini z indykiem i boczkiem :boystop:
 
Wkurza mnie, że na forum wszyscy mówią o jedzeniu. Ileż można żreć i to samego cukru z glutenem.
to taki żarcik, chyba mało śmieszny
 
Taki z kremem i masą kajmakową. Beeeek

Dobiłem się panini z indykiem i boczkiem :boystop:

hqdefault.jpg
 
Łapie się na tym że gdy leci program o żarciu to go oglądam tym razem tvn (wiem,przepraszam) . I tam Ania Starmach robiła zwykłe grzanki z grilla z sadzonym jajkiem , jeszcze był jakiś sos ale nie pamiętam . A więc wygląda to tak - zwykły chleb , smarujemy lekko masłem a potem musztardą , na to kładziemy szynkę i ser - do piekarnika aż się zarumieni - robimy jajko sadzone z płynnym żółtkiem( są jakieś inne?heh ) i tak po wyjęciu zarumienionej grzanki kładziemy na to jajko rozsmarowując żółtko - proste , zajebiste , niezdrowe żarełko . Wkurza mnie to ale lekko ;)
 
20 minut reklam w kinie przed Pitbulem. Kurwa mać, rozumiem, że chcą zareklamować nowe filmy i produkty, ale TRZY trailery jakiegoś filmu o singlach (jakby mi kurwa chcieli coś zasugerować, w związku z sytuacją którą opisywałem w pogotowiu) to już przesada.
 
Back
Top