Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Kupował ktoś tę kurtkę? https://pitbull.pl/kurtka-hemlock-1.html Warta swojej ceny? Zajebiście mi się podoba, ale trochę mi szkoda wydawać ponad 400zł.

Mimo, że większość rzeczy Pitbulla to nie moja bajka to kiedy otworzyli mi stacjonarny sklep sprawdziłem trochę produktów i jakość na prawdę bardzo, bardzo dobra. Szczególnie właśnie kurtki. Kurtki za 300-500 z sieciówek nie mają w ogóle podejścia. Sam myślę o tej bardziej pod jesień bobardzo fajnie leży i też bije jakością odpowiedniki, które mierzyłem np. w Zarze czy Reserved.:

fe70be227f73ea385352b3545675763d.jpg



w sobote zolte yeezy

Będzie popyt?
 
niby maja byc bardzo limitowane, ludzie 500zl za koszyk placa, ale zobaczymy

co do pitbulla to mi sie ta kurtka podoba, w sumie takie napapijri, tylko 3x tansze
pitbull-kurtka-donax-granatowa.jpg
 
Jakieś buty kozak mają być na dniach? Mój ziomek o którym kiedyś pisałem, wygrał prawo zakupu w Paryżu i Londynie i już poleciał do Francji :D to trzeba mieć jazdę :lol:

Co do PitBulla to jakość jest bardzo wysoka, potwierdzam.

E: jakieś Nike X Off white
 
Co do PitBulla to jakość jest bardzo wysoka, potwierdzam

A ja nie potwierdzam jesli mowa o kurtkach.
Oczywiście, przy zakupie wszystko wygląda cacyk i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Zapłaciłem za kurtkę 450 zł więc myślałem, że jako druga dwa sezony przetrzyma. Przetrzymała... do pierwszego prania. Po praniu pełno przebarwień widocznych w słoneczne dni i świetle. Warunki prania zachowane. Kurtała z tego samego materiału co obecny Hemlock.

Bluzy, koszulki, rashe jak najbardziej. Kurtki z bawełny nie.
 
A ja nie potwierdzam jesli mowa o kurtkach.
Oczywiście, przy zakupie wszystko wygląda cacyk i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Zapłaciłem za kurtkę 450 zł więc myślałem, że jako druga dwa sezony przetrzyma. Przetrzymała... do pierwszego prania. Po praniu pełno przebarwień widocznych w słoneczne dni i świetle. Warunki prania zachowane. Kurtała z tego samego materiału co obecny Hemlock.

Bluzy, koszulki, rashe jak najbardziej. Kurtki z bawełny nie.
Ja mam bluzy i koszulki i jest naprawdę sztos. W zeszłym roku mierzyłem kurtkę i wydawała się porządna. Jak widać tylko się wydawała.
 
Zaraz chyba podjadę do tego pitbulla, bo mam niedaleko. Żeby ta kurtka kosztowała ze 100zł mniej, to bym brał bez zastanowienia, zobaczę jeszcze jak wygląda na żywo i zdecyduję
 
Zaraz chyba podjadę do tego pitbulla, bo mam niedaleko. Żeby ta kurtka kosztowała ze 100zł mniej, to bym brał bez zastanowienia, zobaczę jeszcze jak wygląda na żywo i zdecyduję
Nie przesadzasz. Zobacz jak wszystko poszło w górę. Ile trzeba zapłacić za kurtkę w reserwacie, medicine i innych sieciówkach? 350-400 zł?

Po świętach te kurtki będą po 279 zł więc możesz poczekać:beczka:

Ja mam bluzy i koszulki i jest naprawdę sztos. W zeszłym roku mierzyłem kurtkę i wydawała się porządna. Jak widać tylko się wydawała.

Też mam ze 3 bluzy i parę koszulek, głównie adcc i tutaj jak najbardziej, jakość jest bardzo ok. Obecne Manto nie ma nawet polotu.
Ta kurtka to jakieś nieporozumienie więc poważnie nie polecam.
 
A ja nie potwierdzam jesli mowa o kurtkach.
Oczywiście, przy zakupie wszystko wygląda cacyk i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Zapłaciłem za kurtkę 450 zł więc myślałem, że jako druga dwa sezony przetrzyma. Przetrzymała... do pierwszego prania. Po praniu pełno przebarwień widocznych w słoneczne dni i świetle. Warunki prania zachowane. Kurtała z tego samego materiału co obecny Hemlock.

Bluzy, koszulki, rashe jak najbardziej. Kurtki z bawełny nie.
Próbowałes reklamować? Bo firmę się poznaje właśnie po tym jak podchodzi do rozwiązania btakich spraw.
 
Próbowałes reklamować? Bo firmę się poznaje właśnie po tym jak podchodzi do rozwiązania btakich spraw.

Nie chciało mi się z tym piżdzić. Zaraz teksty, że pewnie nie tak wyprane, srane, bla bla bla... Szkoda mi na to czasu i nerwów.
 
Nie chciało mi się z tym piżdzić. Zaraz teksty, że pewnie nie tak wyprane, srane, bla bla bla... Szkoda mi na to czasu i nerwów.
to tylko u polskich januszow biznesu, dlatego czasami warto kupowac na zalando, nike czy adidasie
 
Byłem dziś w blue city i oglądałem tamtą kurtkę pitbulla na żywo.. Nie spodobała mi się, jakoś słabo to wyglądało kiedy ją na siebie założyłem, wykonanie itp wygląda nieco gorzej niż prezentuje się na zdjęciach.
 
Back
Top