Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Wiem, wiem. Dlatego zawsze bierze młodego brata i jego dwóch kolegow żeby zwiększyć prawdopodobieństwo zakupu. Młodzi i tak się cieszą bo się przejadą po stolicach a mój ziomek robi hajs :D
On nigdy nie jeździ w Polsce bo mówi, ze tu za dużo ludzi na to poluje. Co jedzie do Pragi to wraca z butami, serio.
Ile par butów ogarnie na takim wyjeździe? Premiery są pojedynczych modeli czy kilku? Jakby to zestawić z wydatkami na paliwo, jedzenie i stracony czas to nie wiem czy by mi się chciało.
 
jak jeden sklep ma na taki wielki kraj to co sie dziwic, poza tym cebula w narodzie mocno
u nas nawet sklepy biora buty na resell i zawyzaja ceny od razu
 
Ile par butów ogarnie na takim wyjeździe? Premiery są pojedynczych modeli czy kilku? Jakby to zestawić z wydatkami na paliwo, jedzenie i stracony czas to nie wiem czy by mi się chciało.
Nie wiem, zaraz zapytam. Musi mu się opłacać skoro tak jeździ. Czasami te buty nie idą od razu. Pisał mi przed chwila, że kilka dni temu sprzedał buty które kupił prawie rok temu.
On też tego nie traktuje jako główny zarobek, jest w sumie studentem na utrzymaniu rodziców, mają sporo kasy.
Na pewno wychodzi na tym na plus, ale w pewnym stopniu traktuje to jako hobby.
 
@Comber jedna para na głowę. O ilę kogoś z nich wylosują. Dodatkowo liczy, że oprócz Bratysławy i Pragi uda mu się coś wyrwać przez internet. Także najgorszy scenariusz jest taki, że może wrócić z niczym :D
Jest ryzyko.
 
@respect dobre podejście, podobne do mojego i kurcze ile ja mam par butów których jeszcze nie wyjąłem z pudełka...
Myślałem, że jedynie ja jestem ....
Zima a jak kupuje letnie

To jest nas 3-ech. :)
Jordany kupuje rzadko (chociaz z True Blue bylo blisko) ale zmysly cieszą cały czas.
Do tego wykonanie tych butów,design,materiały to w większości przypadków jest poziom nieosiagalny dla całej reszty.
Co nie zmienia faktu ze najmegazajebistym butem sportowym jest Air Max 3 (wiekszosci znany jako 90 ) :lol:
 
Ja pierdole od 8:40 do 13:00 stałem w wirtualnej kolejce za yeezy v2 i jedyne co udało mi się kupić to rozmiar dziecięcy 25 :D

chce ktoś kupić buty dla dziecka za 1000 ? :D
 
jutro premiera jak ktos chce sprobowac zarobic
yeezy-boost-350-v2-black-red-adult-size-3.jpg

preview_scat_src_1.jpg
 
Ja pierdolę mój umysł tego nie ogarnia. Że ktoś kurwa kupi taką spierdolinę za 1000 złoty haha :D
 
Ja mojej kupuje nki, zx fluxy i emele, które kosztują ok. 200 zł, co wielu rodziców uznaje za przesadny wydatek i wyrzucenie pieniędzy, więc nie chce nawet myśleć co się mówi o rodzicach, którzy kupują 3 latkom buty sportowe za 2 kafle.
 
Pierdolisz głupoty, jak tak to idz i sobie je weź :) bo ja widze, że wszystko już Wyprzedane.
to mozesz niezly interes robi, bo widze duzo osob je za retail oddaje
Ja mojej kupuje nki, zx fluxy i emele, które kosztują ok. 200 zł, co wielu rodziców uznaje za przesadny wydatek i wyrzucenie pieniędzy, więc nie chce nawet myśleć co się mówi o rodzicach, którzy kupują 3 latkom buty sportowe za 2 kafle.
teraz takie ceny butow oryginalnych sa, ze za 200zl to juz praktycznie nic nie kupisz, chyba ze jakies wyprzedaze
 
to mozesz niezly interes robi, bo widze duzo osob je za retail oddaje

teraz takie ceny butow oryginalnych sa, ze za 200zl to juz praktycznie nic nie kupisz, chyba ze jakies wyprzedaze
Dla dzieci spokojnie kupisz do 200 zł bez wyprzedaży. Ostatnio kupiłem na wyprzedaży nki i zf luxy w sumie za 215 zł dwie pary.
 
Dla dzieci spokojnie kupisz do 200 zł bez wyprzedaży. Ostatnio kupiłem na wyprzedaży nki i zf luxy w sumie za 215 zł dwie pary.
fluxy to jednak juz jednak stary model, a te wszystkie nowsze letnie sa teraz z reguly powyzej 500zl
damskie wiadomo troche tansze
 
fluxy to jednak juz jednak stary model, a te wszystkie nowsze letnie sa teraz z reguly powyzej 500zl
damskie wiadomo troche tansze
Ja się kieruje wyłącznie wyglądem butów. Nawet nie wiem co jest z nowej a co ze starej kolekcji. Taki janusz ze mnie.
 
Ja mojej kupuje nki, zx fluxy i emele, które kosztują ok. 200 zł, co wielu rodziców uznaje za przesadny wydatek i wyrzucenie pieniędzy, więc nie chce nawet myśleć co się mówi o rodzicach, którzy kupują 3 latkom buty sportowe za 2 kafle.

Ludzie którzy kupują takie buty swoim pociechom, raczej mają w dupie co sie o nich mówi.
Gdyby nie mieli,to prawdopodobnie nigdy nie było by ich stać na takie gadżety.
#justsayin
 
Ja mojej kupuje nki, zx fluxy i emele, które kosztują ok. 200 zł, co wielu rodziców uznaje za przesadny wydatek i wyrzucenie pieniędzy, więc nie chce nawet myśleć co się mówi o rodzicach, którzy kupują 3 latkom buty sportowe za 2 kafle.
no wiesz, sa ludzie dla ktorych wydac te dwa kafle to jak wydac pisiont groszy takze w takim przypadku sam bym sie nie szczypal gdyby bylo mnie stac na takie wydatki.
 
Ludzie którzy kupują takie buty swoim pociechom, raczej mają w dupie co sie o nich mówi.
Gdyby nie mieli,to prawdopodobnie nigdy nie było by ich stać na takie gadżety.
#justsayin
To na pewno. Odnosiłem się do kwestii, która poruszył Alibaba, szczególnie biorąc pod uwagę, że dla 2-3 latka kupuje się buty co 4 miesiące, bo noga rośnie.
 
@Comber @aqua
Kumpel wylosował jedną parę w Bratysławie, w Pradze z bratem wylosowali po jednej parze.
Parę kupił za 200€, jeszcze tego samego dnia wszystkie trzy pary sprzedał ziomkowi z Wielkiej Brytanii łącznie za 1500€.

Z tego co mówił za dwa tygodnie jest kolejny drop i powtarza taką akcję.
 
@Comber @aqua
Kumpel wylosował jedną parę w Bratysławie, w Pradze z bratem wylosowali po jednej parze.
Parę kupił za 200€, jeszcze tego samego dnia wszystkie trzy pary sprzedał ziomkowi z Wielkiej Brytanii łącznie za 1500€.

Z tego co mówił za dwa tygodnie jest kolejny drop i powtarza taką akcję.
To warto :)
 
Back
Top